• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...očičkami zaklipkala????...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved tiež len trochu....ale na pokazenie noža stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................a ako si robila tekvicu že si ju pokrájala?......či polievku či čo?..............príjemne rezanie..........daj mäso do vody.....ale to už asi máš

@leninka75 vyskúšaj dobrá vec :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........hned bude svet krajší.....ale nie vela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty čo budeš v cirkuse robiť...............žienku do ktorej hádžeme nože? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. apr 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pomoc....očkami zaklipkala....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by som chcela vidieť :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....zoberme aj detičky a budeme mať aj zverinec...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja robievam tak viac menej zeleninovú a tam ju dávam nakrájanú na kocky.... :wink:
9. apr 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ale budem utekať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@denisenko ..herečka je to už od mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....žienky...minule to Denisko "zabil"...bol u starkej a tiež mala rajčinovú polievku....tak mu naložila jesť....a on že: starká, dakujem....ale maminka varí lepšiu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko zeleninovu tak to by som sama jedla :frowning2: :frowning2: :unamused: ........................berme všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........

@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: utekať?.......chytím ťa :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko wow................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........ešte aj podakuje :wink: :wink: ..........................si narástla že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tolká poklona k tvojmu vareniu :slight_smile:
9. apr 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak zas on ma vždy vychváli ako varím....aj do súťaže ma chcel prihlásiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...zlaté moje....ked maminka varí len to, čo mu chutí...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .....ale až tak dobre nevarím, aby ste si nemysleli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko určite dobre varíš.......však ja tiež tak...varím čo zjedia.......aj ked toho nie je vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to dobre padne ked ťa vychváli že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ---............ :slight_smile:
9. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ja som radšej ked to pekne zje.... :wink: :wink: :wink: tak ...polievočka hotová....ryža sa varí a rezne...do poobedia hádam budú aj tie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tuším už aj prší pomenej...potrebujem ísť na úrad a na nákup.....do tej čvachtanice sa mi moc teda nechce... :angry:
9. apr 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a Lilke je už lepšie?
9. apr 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ked dobre navaríš tak zje.................aj ja mám polievku hotovu.....idem ešte buchičky urobiť a krém a padla dnes :grinning: :grinning: ............................................čo ideš ešte na urad.....či pre vodičák vodička :slight_smile:
9. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...denisko ti to dávkuje pekne z každého rožka troška :wink: .....aj pojeduje aj pochváli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......aby si nemala stereotyp :wink: :wink: :wink: .......Lilina dnes udržala :slight_smile: ...ale gauč som 2x tepovala a aj takešte smrdí :angry: :angry: :angry: ... a aj včera na plávaní to bolo už zasa lepšie :slight_smile: .....síce sa v šatni rozplakala, ale to aby bola zaujímavejšia :grinning: :grinning: :grinning: ....potom sa z vody na mňa furt škerila, mávala a dokonca aj skočila bez pomoci trenéra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...................................čo jej bolo včera?.....aj povedala prečo grcakal?...................ty chodíš s nou?..kde máš Lolku?
9. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Nechcem provokovať, ale u nás od rána svieti slniečo :sunglasses: .
Ja idem plniť šampiňóny...polievku nemusím...
9. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ....včera??....nervičky zasa pracovali :frowning2: ......celý víkend sa babám venujeme a potom v pondelok to tak aj vyzerá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........sme si hovorili s mužom, že musíme byť na ne zlí a potom prestane aj grckanie aj plakanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........hej ja chodím s ňou a vlastne chodí aj Lilkina spolužiačka, tak sa vozíme s nimi :slight_smile: ....Lolka býva chvíľku kým nepríde tatino u svokry :wink: ........
9. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....a to v tej škôlke si riešila ešte to čo povedala učka, že majú byť chlapci doma? .........ráno ti Peťka nevrátili keď podľa "študovaných Dr." má byť doma?? :wink:
9. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ahoj!,.....to je ako možné??? :confused: :confused: :confused: :confused: ......však ten daždisko mal ísť od západu...už aj pošli :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aj sem ku nám :wink: ........
9. apr 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to isto nie je tým že sa im velmi venuješ............ona to má v sebe..........to by robila každy pondelok.....vždy ked su prázdniny............teda aspon ja si to myslím :wink:
9. apr 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano....to mi hned povedala ani som sa nestihla pozdraviť....tak som jej hned z fleku povedala že to je ona na vine..........a kedže ráno vozí muž tak si nedovolia :angry: :angry:
9. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj my :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: prosíme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jasnačka máš pravdu :wink: ......tá precitlivenosť je základná črta Lilkinej povahy :frowning2:......to bude mať navždy...len čím bude staršia tým tobude vedieť lepšie ovládať.........ja som to len tak na odľahčenie situácie napísala, že musíme pritvrdiť :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....si jej pekne dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....tipujem, že sa nezmohla na slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale koledovala si o to :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. apr 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 pritvrd....nikdy to nie je na škodu.................ja to robím varechou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
to vieš komu nie rady............radšej mala držať......................................................pusu............ :grinning: a nebola by som tak vyštekla :angry:
9. apr 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jasnačka vyrastie..........aj ked te bude mať ťažké :frowning2:
9. apr 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ochorenko je fuuuuuuuuuuurt naprd...všetko by som zniesla keby ma nedusilo pri kašli :confounded: a čoooooooooo aká účka ? :grinning: ja nieeeeeeeeeeeeeee :wink: chceš vedieť viac ? :grinning: zvedavko
9. apr 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..muž začal pritvdzovať remeňom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..nejaká začínam byť "že všetci mi dajte pokoj" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok