Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. apr 2013

@utka .....aha!!.......to ich nejako skoro dávajú do školy v prírode...viki s tým nemá problém??..

jacka
18. apr 2013

@leninka75 číham 😀 😀 .........................lepšie 😵

utka
18. apr 2013

@leninka75 skoro? Vsak niekde chodia už aj zo škôlky.Viki sa raz teší a raz hovorí,ze mu bude smutno.No nie len jemu ☹...

jacka
18. apr 2013

@utka bude mu tam dobre....to na kolko idú?...a kam?....či som prehliadla?

utka
18. apr 2013

@jacka na 6dni. Do Dolného Smokovca.

utka
18. apr 2013

Len učiteľka sa začína obávať,lebo su vraj zlí.Od januara sa zhoršili v správaní..

jacka
18. apr 2013

@utka super miesto....aspon sa nadýchaju čerstvého vzduchu 😵 😵 😵 😵

jacka
18. apr 2013

@utka oťukali sa....................ale ved nejde len ona?......

utka
18. apr 2013

@jacka to ma teší najviac,ten vzduch.Veru otukali,budú mať este dve vychovavatelky.

utka
18. apr 2013

Učiť sa tam budú len dva dni.Pôjdu na Štrbské pleso a na nejaké výlety.Opekacka,diskotéka v maskách,miss,rôzne súťaže...ked ich zamestnajú,snáď nebudú takí zlí...

jacka
18. apr 2013

@denisenko vidím ťa 😵 😵

jacka
18. apr 2013

@utka pri takom programe ani nestihnu neposluchať 😉

letty86
18. apr 2013

ahojte 😎
@jacka kupili sme matkovi odrázadlo...také ako bicykel, ale bez pedálikov......moj akcný muž zbadal v letáku, tak sem išli....sme sa minule o tom bavili, že rád chodí na motorke, že tak na jesen by sme mu kupili....a on akčný, že podme........a bola som si akupiť aj farbu na vlasy......ale v kaderníckych potrebách, tak budem mat fakú profi, hádam bude fajn.....ja mám totiz celú hlavu sivú...fakt 😔 😔 ....teraz som pouzivala loreal, ale slabo chytá sivé a rýchlo sa vymýva....a iné nejdem skúsat, lebo som si nedávno kupila stredne hnedú a mala som čierne vlasy 😠 ....tak som si to dala stiahnuť a viac už teda neprosím...to stiahnutie farby 😝
@utka nasi idú 10,.júna, dátum pamatám, ale že kde 😕 neviem 😅

jacka
18. apr 2013

@letty86 aj teba vidím 😵 😵 😵

jacka
18. apr 2013

@letty86 neskoro 😉

jacka
18. apr 2013

@letty86 vieš čo ja nevidím na tom odrážadlu nič zaujmavé.......obaja vyrástli bez toho..........podal mojho názoru......vyhodenie penazí...............Peťulo už vlani lietal na nom a bez pomocných................................farba....mne už včera suseda vravela že mi vlasy začínaju brať inu farbu........takže budem musieť pomaličky začať farbiť aj ja.........hurá 😝 😝 ☹ ........................pre Vikušku ste nič nekupili? 🙂 🙂

letty86
18. apr 2013

@jacka ved uvidime, ako sa osvedci...doma sme zistili, že v inom obchode bol o 5e este lacnejši....som pozerala najprv na ten za 100e, ale tak to už riadna suma 😝

letty86
18. apr 2013

@letty86 vikuske nie....mne nabehli sivé už v 26 rokoch, tak ty sa nestazuj, že už musís farbiť 😀 😉 😉

jacka
18. apr 2013

@letty86 na bicykli som myslela že lietal............nejaký škriatok sa mi tam vbludil 😉

letty86
18. apr 2013
jacka
18. apr 2013

@letty86 za sto??????????..................to čo je zo zlata?......... 😠 😠 zderstvo 😝 😝 ..............................verím že sa mu bude páčiť 😵 😵 😵 ..........................................ale aspon som mala pokoj nemusela som farbiť....... 🙂 ..................ved sa musím posťažovať nie 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
18. apr 2013

@letty86 vidím že píšeš sama pre seba 🙂 😉

jacka
18. apr 2013

@letty86 Vikuška ide kam do prírody?

letty86
18. apr 2013

@jacka veru,nevedia, čo pýtať 😝
jasne, len sa postazuj 😀 , ved to aj ja a rada 😀
písem, písem, samomluva aj pri písaní 😀 😅

letty86
18. apr 2013

@jacka som písala, ja si nepamatám 😀 😀 😀 😀 😀 ....som si nenapísala 😀 tak neviem 😝 som sa sústredila na datum 😅

jacka
18. apr 2013

@letty86 ved ja ti napíšem nemusíš si sama 🙂 😀 😀 😉

jacka
18. apr 2013

@letty86 ale ináč dobrá veta 🙂 😉

Maťko čo robká?

letty86
18. apr 2013

@jacka tak vieš, spoliehaj sa na druhých 😅 ...ale nie, ty mi píses...pekne 😉

letty86
18. apr 2013

@jacka pozera telku a behá hore dole, ma tahá za ruku, že von, tak sa ideme chystat, kým je 😎

jacka
18. apr 2013

@letty86 nemožeš nikomu veriť...len sebe 😀 😀 😀 😉 ...............................dakujem 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre