Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2013

vidím že sa všetky cez den slníte..... 😎 😎 treba treba 😵 😵 😵

@leninka75 asi s toho nič nebude ☹ ☹

dobrú nocku 😵 😵

jacka
20. apr 2013

ahojte................ 😎 😎 😎 😎

denisenko
20. apr 2013

krásne ránko.... 😉 😉 😉

jacka
20. apr 2013

@denisenko čo idete robiť???................... 🙂
mne šiel muž do roboty......som sa to ráno dozvedela 😝 😝 😝 😠

denisenko
20. apr 2013

@jacka ..aj mne išiel... 😉 😉 ...navarila som polievočku, rozčúlila sa nad Niskom, lebo píše úlohu....ale už je to ok...Simonko si šiel na druhý pokus ľahnúť, lebo sa len motkal a stále padal.... 😠 😠 😠 a pooobede hádam pojdeme na záhradu....Petrík včera kúpil nejaké kríčky...egreše, maliny, ríbezle....svokra mi nabalila chryzantémy a koren viniča, tak pojdeme to dať dokopy, ak počasie dovolí..... 🙂

denisenko
20. apr 2013

@jacka ..a vy ako?????

jacka
20. apr 2013

@denisenko aspon som nie sama sama..... 😉 ................aj aj som akurát dovarila.......cesnačku a rezance so struhankou....................a kdeže kvietky som musela pod Maťkovim nátlakom posadiť včera......tak dnes už do záhrady nejdem......akurát tak poliať...................................................................a my?......deti sú už hodinu na dvore........kupili sme im detské hrable...motyky......lopaty z lidla.......tak sa hraju......a pojdeme na bycikel............neviem čo iné s nimi....len dúfam že budú nejaké deti vonku...... 😖

denisenko
20. apr 2013

@jacka my sme včera nestíhali....so Simonkom moc na to slnko teraz nechodím, kedže sa dopuje nurofenom a diazepanom.... 😝 😝 😝 😝 a tatik prišiel až podvečer, ale to už boli obaja okúpaný a najmladší pánko v posteli..... 😀 😀 😀 ...ale škoda..lebo včera bolo super....a tak hádam aj dnes ...len nám tu padla nejaká hmla.... 😕 😕 😕

jacka
20. apr 2013

@denisenko u nás je krásne 😎 😎 😎 😎 posielam...... 😎 😎 😎 .....................................chudatko sa nadopuje s tými liekmi.... ☹ ☹ ..............najhoršie čo može byť......ked ležia v posteli a príde ocino......je hned po spaní 😝 ....................................jedny tu ženia syna...večer doniesla koláče.....tak som jej ich vrátila.... ☹ ☹ .......kvoli deťom sa nebudem skrývať 😔

jacka
20. apr 2013

@denisenko idem von....... 😎 😎 😎 ....bicykle už zvonia 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. apr 2013

@jacka ...aj nám su tu už prediera slniečko.....díky, že si poslala..... 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 .....tak si užite pekný den..... 😉 ...........moc ho nedopujem....len večer..bojím sa na noc ho nechať len tak....cez den si to ustriehnem len s čipkami..... 😠

jacka
20. apr 2013

@denisenko dúfam že vám ostalo slniečko 😎 😎 😎 😎 ................. 🙂 😉 ................................................

katka1819
20. apr 2013

ahoooooooooooooooooj 😀 😎 😀

leninka75
20. apr 2013

@letty86......matulkovi prajem vsetucko najlepsie k meninkam a posielame velikansku pusk 😵 u!!!!!!!!

denisenko
20. apr 2013

@jacka ostalo...ale prišlo na poriadnom vetrisku...... 😠 😠 😠 😠 ....prefúkaná som až do kosti.....toto sú chvíle, ked lutujem, že nemám viac sadielka..... 😠 😠 😀 😀 😀 ...ale....mrkvička, cibuľka posadená, ríbezle a egreše tiež.... 😉 😉 😉

denisenko
20. apr 2013

@letty86 od samého rána na to myslím.....Maťkovi všetúúúčko najlepšie k meninkám..... 😉 😉 😉 😉

jacka
20. apr 2013

@denisenko my sme sa spálili.....ja ruky a tvár....deti ušká.....tváričku.....červený sme ako raci...........ale...prišiel škaredý oblak....vetrisko a bolo po......dlhý rukáv a vetrovky.... 😝 😝 😝 .........................................................ešte tie chvíle netrvaju večne 🙂 🙂 😎 😎

jacka
20. apr 2013

@letty86 hlava deravá....som ja ☹ ☹
všetučko najlepšie.....vela lásky..........dobru sestričku a milujucich rodičov prajeme Maťkovi........a posielame cmuk 😵 😵 😵

jacka
20. apr 2013

chcela som napísať že deti nie tváričku.......ale krk.......... 😝 😝

denisenko
20. apr 2013

@jacka ....ste sa zabudli natrieť?? 😕

jacka
20. apr 2013

@denisenko nie deti som ponatierala........neviem čo sa stalo......ale seba to to pochopím.......................ale už spinkaju......ešte mi Peťko vravel že ho špípe krk........tak som ho za ponatierala ........a v kuse padá ako hruška....také ruky má....že jááj.........aj tie som mu natrela čo mi raz dala na kožnom aby sa mu to nezapálilo...............je mazaný samými masťami ☹

denisenko
20. apr 2013

@jacka ...ach jo...ešte budú doudieraný, kým sa oženia..... 😀 😀 😀 potom ich budem už len žena biť... 😀 😀 😀 😀 😀
..Denisko dneska konečne vytiahol veľký bicykel...ale tatino mu musel sať sedlo o kus nižšie, aby dočiahol nožičkami na zem....a sa mu potom machrovalo....sa čudujem, že nespadol..... 😀 😀 😀 😀 to asi preto, lebo v pondelok ideme na kontrolu na chirurgiu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. apr 2013

@denisenko ked jemu sa na dlaniach vždycky zapáli koža.........lakte a kolená neriešim....ale dlane ma hnevaju....................................ja viem oženia.....potom bude žena fúkať bolanky 😀 😀 😀 ............................
aj si ho odfotila?...... 🙂 🙂 ...................tak frajer 😵 😵 😵 😵 😵 blahoželám.........to máte tu 20tku?........ 🙂

jacka
20. apr 2013

@denisenko dobru nocku.... 😵

denisenko
20. apr 2013

@jacka ...áno..20-tku...tak kam sa hrabe na Maťka, že?... 😀 😀 😀

pekné sny

jacka
21. apr 2013

ahojte............

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 síce som to tak nemyslela...... 😀 😀 😀 ............................ale nevadí 😉 😉

leninka75
21. apr 2013

ahojte!!!! ....

@katka1819...všetúčko najlepšie k narodeninám!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ........nech ťa tvoji chalpi na rukách nosia!!! 😵 😵 😵

denisenko
21. apr 2013

dobré ránko... 😉

@katka1819 tak sa aj my pripájame...všetko naj, naj, najlepšie želáme a nech sa Ti ešte splní všetko, po čom túžiš..... 😉 😉 😉 😉
@jacka ...čo???..ten bike?-.... 😕 😕 😕 či ako som to zas nepochopila??? 😕 😕 😕 ....jáááj, žienky moje...mne to v poslednej dobe nejako prestáva v hlave fungovať..... 😀 😀 😀 😀

jacka
21. apr 2013

@katka1819 všetko najlepšie......... 😵 😵 😵

jacka
21. apr 2013

@denisenko aký bike?.......som myslela že som to nemyslela že kam sa hrabe...či čo?......nejak som sa zamotala... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre