• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka mám mám ....chcééééš...... :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko vystupenie?.... :dizzy_face: :dizzy_face: ved to poznáš ked vystupuje tvoje dieťa.......rastieš a rastieš.......... :dizzy_face: :dizzy_face: krááásny pocit.,........slzy v očiach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................aj u nás krupy........ :angry: :angry: :angry: :angry: asi pred hodinou ...a ešte stále je vonku bielo...............voda sa len tak valila..........ja to zbožnujem......len čo tá moja záhradka na to povie.... :cry: :cry: ................................ej ....dobrá si hned si vedela na čo mierim.............ale ved dakto ho musí začať :grinning: :grinning: :grinning: .........................................na jednu stranu ťa tahá a ako čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo mna to hádže dozadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
zase hrmí a je tma......... :slight_smile: len nie krupy :frowning2:
22. máj 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...hrdá maminka.... :wink: :wink: :wink: ....ťahá...myslím tak trochu dosť ´bolestivo....od podpazuchy smerom k hrudnej kosti...ako maďar...ale....možno je to len od chrbtice.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ....no...niekto možno začne...ale ja asi nie...tatinkovi vraj už stačí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....to cvičenie cez skype bolo zo žartu :wink: ....že či Katku nezlomím, aby mi robila parťáčku aspoň cez net...to vieš samej sa mi moc nechce a keď aj cvičím dlho nevydržím :frowning2: :frowning2: .................ty by si nechcela??? :grinning: :grinning: :grinning: ................ale to sa pýtam nepravej, ty keby si pocvičila tak sa stratíš už úplne :wink: :wink: ...........čo bolo maminke?? ...
22. máj 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....jaaaj pyšnica, pyšná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk a dobrúúúúúúúúúúú :wink: :grinning:
22. máj 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúúúúúúúú...
22. máj 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: fuj,aký hnus je vonku>:slight_smile:
23. máj 2013 o 05:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,.....

@denisenko aj tu ....ale ja dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. máj 2013 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka daj radšej :sunglasses: :sunglasses:
23. máj 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bréééééééééé ránko :slight_smile:)) dnes nám dovezú novú trampoškuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa tešííííííííííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2013 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tu máš :sunglasses: :sunglasses:
23. máj 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ranecko!!!!.......sme bez PC.....tak ja vas len tak.... kuk cez telefon

@katka1819 ....aku velku ste kupili?.....deti sa vyblaznia....
23. máj 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak kuk :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka díky...ale nedošlo...asi mi ho niekto po ceste ukradol.... :angry: :angry: :angry: :angry:
@leninka75 a kde ste dali PC? :confused:

som bola na gyne, zas ma tak super pichli, že mám zaviazanú celú ruku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: porobili všetky vyšetrenia, tak dúfam, že to bude ok a zas až o rok... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte,,,
Ja som bola zase u zubníka...potom oplieskať euráče v Tescu...
U nás je :sunglasses: , ale len 12 stupňov...brrrrr...
23. máj 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko kedže
@utka:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak ktovie kde zmizlo :wink: :wink:
23. máj 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ahááá.....už viem...si ho poslala zlým smerom.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ako zub?...čo si nakúpila????
23. máj 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja som ho nevzala, my máme od rána :sunglasses: , pošlem všetkým...
@denisenko zub? Ani neviem, stále mi ho čistí...Vikimu som tričko, tielko, kraťasy a tepl. súpravu a potom len potraviny...
23. máj 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko takže ja som na vine že neprišlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........................ ešte ťa čakaju nejaký dr.?....
@utka my už zas máme :sunglasses: ............až mi je to divné :sweat_smile: lebo všade naokolo tma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnes má Peťulo vystúpenie na den matiek.... :dizzy_face: :dizzy_face: ....teškám sa ako to drobci idu zvládnuť :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som nič také nepovedala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale u nás je celý den pod mrakom...a zima....som bola u svokra na pumpe a ten už mal zapnutý radiátor.....normálne rozmýšľam, že nahovorím mojho drahého, nech zakúri v krbe....aj ked tu hore je fajn teplo, ale aspon bude romantika.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy máte Den matiek celý mesiac...ale je to pekné.....Peťko bude aj recitovať?....nebojí sa?
23. máj 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka a dokedy ti ho bude čistiť?...či po porode zablombuje? :confused:
23. máj 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len aby len aby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................ešte že nemám viac detí ...potiahli by to až do júna :grinning: :wink: .......................................ja som zakurila do kachiel...17 st je zima......a nebudem mrznuť ked nemusím :wink:

pojdeme sa pomaličky chystať :slight_smile: ......kamera jede :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko recitovať neviem........ale idu spievať spievanko ....púpavy a tulipán...či čo
23. máj 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka budeš kamerovať????....supeeer..... :wink: 17 vonku, či vnútri?... :confused: my máme vonku 10,5....brrr..od rána...ale vnútri 21,5..takže nekúrim... :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kamerovať budem.....nech má spomienku..............................no dnu máme 17 st....teda mali sme.... :slight_smile: a vonku nejakých 15st?.........................fajn že máte v dome také teplo..... :slight_smile:
23. máj 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....sa vám už stalo???.... :confused: :confused: :confused: Denisko ma volal na WC..prídem, celá predložka s hnedými fľakmi.....že: to od lentiliek...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale záchod som neokakal...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a to ako že vy máte teplejšie????.... :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....jedna z mála výhod podkrovia.....ale zas si to užijeme v lete..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to je prípad :grinning: :grinning:
lebo sa máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............zas to leto by som nemenila :stuck_out_tongue_closed_eyes: neznášam horuco ked sa ani spať nedá :pensive:
23. máj 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok