• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
u nás sa už vo velkom spinká........... :slight_smile: :slight_smile: ...........................dlhý den dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......... :frowning2:

dobru nocku :dizzy_face:
4. jún 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako Peťko? A čo Maťko, nič?
4. jún 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko:slight_smile:
5. jún 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.,.............. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@utka Peťko už sa hojí.............len v pusine to dlhšie trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................MAťko ...stále čakám :wink:
5. jún 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :wink:

@jacka ..Peťko ti papká normálne?....

@denisenko ..čo porábaš celé dni, že nás nestíhaš??? :wink:
5. jún 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak som založila aj tú šumivú bazovú malinovku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...dúfam, že sa podarí .......a rada by som ešt ejednu dávku sirupu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..vy ste ako ďaleko od Dunaja??:.....vyzerá to tam veru všelijako ..a ten Devín..brrr...to by som nechcela zažiť, mať v chalupe vodu s blato :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jún 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Loluške všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako ju robíš......ak si mi to vravela tak som zabudla :frowning2:
5. jún 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ďakujem za Lolku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..asi som ti nehovorila ako ju robím :wink: .......teraz ti poviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....600 g cukru rozpustiť v 4 - 4,5 litri, nakrájať jeden citrón, 3 kvety bez stopky............všetko vložiť do 5 litrového pohára a na slnečom mieste nechať 8-10 dní....potom stiahnuť do fliaš, uzatvoriť a skladovať na chladnom mieste.........
5. jún 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujem si to odpíšem :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................to len tri kvety???? :sweat_smile:
5. jún 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...noooo len tri :wink: ..ale ja som dala 4 :grinning: ..pretože som nemala taký veľký pohár....dala som do dvoch po dva kvety a ostatné som podľa receptu zmiešala vo veľkom hrnci a potom som to rozdelila na polovicu a zaliala som tým tie kvety......
5. jún 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....musím ísť robiť palacinky.......ale prídem :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
5. jún 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 4??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu šúlam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 aj ja som robila....už mám nekonečneé palacinky hotové...ešte riad a je to :grinning: :slight_smile:
5. jún 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .....
@denisenko ja som sa jej to už dva krát pýtala ale odpoved žiadna :frowning2: :cry: :cry: :cry:
5. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 aj my sa pripájame a všetko najsamlepšejšie Laurinke k meninkám prajeme :dizzy_face:
5. jún 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už si píšem receptík na malinovečku a ešte musím vyhnať mužíčka na bazu :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vonku kráááásne hádam dám periny von.......................to by už mohol Peťko aj na dlhšie von?.....nie?.......neviete?
5. jún 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....no však dobrý recept, nie??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......aspoň nepotrebuješ oholiť celý krík :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: ........zasa sa ti tak zle robili??? :frowning2: .........ja už mám hotovo a ešte som aj mäsko na zajtra naložila do marinády :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......deni na nás hádže bobek :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj mne máličko odpovedá :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........
5. jún 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja neviem, ja by som ešte nešla von :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. jún 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tu je zasa hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. jún 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..ďakujeme pekne!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........len vyžeň a nech ti donesie aj na sirup aj na sušenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...keď už tak už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....že akú som ja včera dostala knižku od muža :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............Pracujúca mama - návod na prežitie :grinning: :grinning: :grinning: ....a je tam fajná kapitola, že keď ste unavená nechajte všetko tak a pospite si :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........to isto písala žena čo nepracuje a má min. kuchárku, upratovačku a au-pairky ku deťom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jún 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 fajná kniha................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................možno to chlap písal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................tak nemám ísť vonku je 19 st......no dobre...... :frowning2:
5. jún 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..vidííííš veru aj to je možné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. jún 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :dizzy_face:
@leninka75 všetko najkrajšie Laurinke prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka
@leninka75 :grinning: :grinning: ešte daj zopár užitočných rád z tej knihy :sweat_smile: :wink: ...nech sme svetové :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jún 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok