• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@utka Lucka bude supermanka???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ja som posledné 2 mesiace tiež nepriberala....alebo minimálne.....
13. jún 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....sledujem vas od bazena :grinning:
13. jún 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...si močíííš nohy???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..si to trafila :grinning: .....veru teraz len nohy.....armada dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zrovna teraz ked je horuco....vy uz len vnutri?
13. jún 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 sa máš .....ty nohy ja pluzgiere... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a na viknd máme program.....kiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. :frowning2:
13. jún 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to máte ten velký napustený?? :sweat_smile:
13. jún 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka v idíš..Maťko nesklamal.... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru nie :grinning: :grinning: ....................15 den...už som ani nedúfala...ale toto bude iný pacient :frowning2: :pensive:
13. jún 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru bude supergirl...
@jacka takze predsa aj Matko...
13. jún 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to vieš čo jeden to druhý....akoby to bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........som zvedavá na noc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nás sa už spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a dnes bol ešte Maťko v škôlke?
13. jún 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no bol......ráno mu nič nebolo.......len jedna bodka pri pusine....teraz už pribudli..... :wink: .........do 20teho by sa mohol dať dokopy.....nie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. jún 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umriem.....na 19 teho a 20teho hlásia u nás 36 st...............pomoc................niéééé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :confounded: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobru.....idem sa vystrieť.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aspoň to budú mať za sebou. Prajem ľahký priebeh. A čo bude 20-teho?
13. jún 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nie velky tento rok nedavame...taky stredny som detom vybrala....aby sme si aj my s muzom aspon posedeli :grinning: .
13. jún 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka počuj..asi už spíš..kam chodíš na tie predpovede????? :confused: :confused: :confused: :confused: ..ja chcem teplo..... :wink:
13. jún 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jooooj...Maťko moj človek.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 máte ten obdlžnikový???
13. jún 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ty čo nejdeš spinkať?
13. jún 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...preco bude matko iny pacient?....pockaj ked to schyta aj muz..budes mat komplet chore deti :grinning: ....pokojnu noc vam prajem.
13. jún 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka....20 ma matko rozlucku v skolke a jacke pride svokra :grinning:
13. jún 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....ty si bola u nas ci co? :grinning: ....jo rozmerovo je taky, ale ma tvar piskoty....ty mas dnes zasa nocnu?
13. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka som bola u svokrovcoch...svokor má meniny... :wink: :wink: :grinning: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 jo, jo...nočnú...neviem, Petrík vstáva 2,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas isto bude lepšie....Simčo dnes spal len 1,5 hod...tak potiahne celú noc.....ak ho Denisko náhodou omylom nezobudí svojím kašľom...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a vy a kiahne????....zabudla som...ale dúfam, že ich pri našom šťastí dostaneme posledný.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....normalne si ma vytiahla z kresla kuk, ze co je za meno....uz som sa isla chcechtat, ze tvoj svokor pan v rokoch a ze Zlatko.....ale to som kukla zly den....ja mam este stredu....
13. jún 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..Lilina mala kiahne v 2010....akurat som bola tehotna s Lolkou tak pamatam......a teraz vypytujem pre Lolku a nikto nechce dat.....
..co ten Deniskov kasel?....nepojdete k Dr.?...
13. jún 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aha...vidíš, to som zabudla, že má rozlúčku.
@denisenko si si dala do nosa u svokra?
@jacka do 20-teho sa nevyzdravie...myslím si.
13. jún 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....ale..netreba...tak kašle vždy...sople zatekajú do krku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved vravím...to najlepšie...nakoniec....ked bude po mne, tak do 18-tky ma čas..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...si mala ísť pozrieť Janku... :wink: :wink: :wink: 2v1 :wink: :wink: :wink: :wink:
@utka ..jasné že do nosa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boli sme len chvílku, Petrík prišiel nheskoro, a zas skoro vstáva, tak to len tak na skok-....... :slight_smile: ...ale koláčik bol výborný a nemusel som mu robiť večeru....vyjedol chlebíčky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok