• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@denisenko to vieš uhorková sezona......vonku teplo....voda láka.... :grinning: :grinning: postavíme snehuláka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................nuž nezávidím ti.......mne stačia moji dva......a dnes som z nich na prášky......som rada že už spinkaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lubim ich........... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
@utka ty kašli na vyvolávačku......prežili ostatné prežiješ aj ty.........najskor mysli na maličku Lucku a na seba aby ste boli v poriadku....ok.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som prenášla oboch vyše týždna.........možno ju nebudeš ani potrebovať.....hlavne klud.....malá bude potom nesvoja.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
čafte a dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. júl 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja viem, snažím sa myslieť pozitívne, ale keď ti 100 ľudí 100x za deň povie, že "Ešte nič", alebo "Už choď rodiť" a čo ja viem čo, tak to potom človeka tak trošku začne štvať...ale však ja kašlem na ostatných a myslím hlavne na to malé drobátko :wink:.
16. júl 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ranecko!.... :sunglasses:
17. júl 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka...ale to su uplne bezne reakcie ludi!!!... :wink: .....vsak ked ta vidia s pupcekom pod nosom sa nikto neopyta ze kam ides na dovcu, ale ze kedy rodis :wink: .....takze pohoda, klidek, tabacek :slight_smile: .....co dnes varis?
17. júl 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka....dnes to uz hadam bude aj na bazen.. :sunglasses: ....aspon na krpaty isto....
17. júl 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........ :sunglasses: :sunglasses:

@utka neboj zachvilu budu otravovať...........kojíš nekojíš prečo?.......ešte nesedí nelozí.......má plienky.....nemá zuby?.......to sú proste ludia...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 noooo o dva týždne okolo 30teho...má byť 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....zabka- rosnicka......pytaj si Ilkov flek a hlavne prachy :grinning: ....musim ist zacat varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .......žaba čítačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................idem aj ja ..suseda mi za čerešne doniesla staré krumple tak idem francuzke .............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....a cesnačku.....ty?
17. júl 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Ja som robila včera na dnes tiež francúzske...
Ja viem, že je to normálna reakcia ľudí, ale keď vidia, že som s bruchom, tak nech sa spýtajú, že kedy rodím a nie, či nerodím, alebo, či som ešte celá...ale to je jedno. Mne už teraz asi všetko vadí. Dnes mám poradňu a ctg, tak som zvedavá, že čo nové a čo povie dr. kedy mám nastúpiť do nemocnice...
17. júl 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka tak potom pošli správu :dizzy_face: :dizzy_face: ..................ved to tie hormony hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale zas máš dve uši nie :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: ta dnes nestíhačka zase ja :wink: papa
17. júl 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .......brrrr aké má suseda tie staré zemiaky :confused: ..naše sú už teda fest hnusné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...čierne, zošúverené....zle sa čistia a už sa ani nedajú poriadne ochutiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ja som varila zeleninovo-karfiolovú polievku a karfiolové placky s kašou :slight_smile:
17. júl 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....som zvedavá čo ti Dr. povie :fearful: ...........
17. júl 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..:wink: ja som práve dovarila..rajčinovú polievku,kuracie prsia v cestíčku a ryžu :wink: a Simonko nám hned ráno zlikvidoval net,tak sa ani nepýtajte,kde som bola doteraz :grinning:
17. júl 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 celkom dobré.....tvrdé.....inak by som z nich nerobila.......zas odtial potial :wink:
@denisenko takže kde si bola doteraz? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................... :wink: ........
17. júl 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ako??? :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooj ženy :grinning: :grinning: :grinning: tak keď už viem čo mal kto na obed aby som nezaostávala ... my sme papkali kelovú polievočku a žemlovkuuuuuu :wink:
@denisenko Simonko je teda riadny likvidátor :sweat_smile: u nás likviduje Matulo len jedlo ktoré naložím na taniere a najradšej má všetko čo nájde nedbalo položené a otvorené a dá sa to paráááádne rosypať alebo rozliať :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75
@jacka my už len nové zemáááčiky papkáme :dizzy_face: staré už nejsou :grinning:
@utka ako ako ???? :slight_smile:
17. júl 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takže nové nič. Na CTG už ako tak trochu kontrakcie, ale keď ma dr. kukol, tak vraj to ešte nie je na pôrod pripravené. Takže v piatok ráno nástup do nemocnice...
17. júl 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka v piatok????? to je ešte more času...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. júl 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :wink: :wink: :wink: veru do piatku časuuuu :dizzy_face:
17. júl 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@katka1819 no je to dosť času, ale neviem-neviem...
17. júl 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. júl 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 jéééj...Ďakujeeem :wink:
17. júl 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka ideme k svokre už zajtra, prídeme v nedelu...bolo fajnovo :dizzy_face: ...prštek je už super, má ho trošku deformovný, ale je to celkom fajn, na to, ako to vyzeralo...teším sa :dizzy_face:
@leninka75 manžel bol celý cas s nami, mal dovolenku...už dávnejšie vybratú k moru....nasi známy, s ktorými sme mali íst, boli v Turecku a bolo im super, vraj naj dovolenka akú mali :wink: ...
17. júl 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrúúúúú...noc
17. júl 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak ty si prišla len na skok...... :slight_smile: a nechtík čo?....užite si :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to čo tak skoro ťa tam chcú?.... :wink: ....................neboj nič ....rodiť možeš aj za hodku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držkaj sa :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka skoro???
Dobrú...
17. júl 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok