• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
idem vešať posledné....ešte že je tak teplo, teraz sa to hodí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..ja som nepodfukovala :wink: .....som si všetko pekne vytrepela..krásnych 12h :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked voda odtiekala ráno okolo4h a večer pred 7h sa mu uráčilo narodit :dizzy_face:

a čoby za 100 aj za 2OO :grinning: :grinning:

no ktovie čo ma teraz čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš, jacka, aj ja ...nie je podfuk ako podfuk, hlavne ked čakáš na blba anesteziologa 5 hodín ...... nemožem zato, že bolo poobede .....ale aspon si užili všetci ha ha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vas fakt opušťam, ak chcem večer spať ako človek....mám tu len jednu náhradnu sadu a aj to padlo....
pojdem spať vonku....ešte že je tak teplo :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..pa....teplo si nehcaj...ja by som brala takéto počasie do konca leta :wink:

leni..aj nás budeš navštevovat..alebo na nás zabudneš..a za 40dní prídeš :grinning: :wink:

ani na ako dlho šiel preč?
9. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďatko deni!!! :cry: ...........ale čo by sme pre tých našich krpcov neurobili....
jacka, ty si pozeráš maťkov pôrod :sweat_smile: :confused: ........to ako tak v pamäti?????????? :fearful:
9. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, my plánujeme lilke súrodenca.........možno sa podarí už na jeseň :wink: ........
jasan jacka, že vás kuknem, síce to bude menej ako v práci :grinning: :grinning: ......ale aspoň niečo :sunglasses: ..........tých 45 dní to mám na celý rok, tak teraz v lete beriem asi tak 20-25.......
9. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..máme ho na kamere...ako anitkoncepciu :grinning: :grinning: ...ale dlho som to nepozerala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

len plánujete..jesen je tu coby dup :wink:

som zvedava ako často na nás kuk :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..potom to budeš mat vykričaneééééééé :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa deni :slight_smile:
ahoj jacka :wink: kde si sa flákala????????.........u nás je horúco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pofukuje fajný vánok,aspoň to :wink:
leni,jeseň je tu coby dub :wink: takže by ste už aj mohli začať :wink: :wink:

ideme sa najesť :slight_smile: ..........dobrú chuť :dizzy_face:
9. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je možné jacka :slight_smile: ......ty mi berieš slováááááááááááá :grinning:
9. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude znamenie nejakéééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
žeby sme boli spriaznené duše????????? :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..spriaznene duše :wink: :grinning:

dobrú chut.... :slight_smile: ..my sme už po...idem ešte prádlo nachystat na pranie ......o chvilu budeme mat lacnejšiu elektriku....tak potom možem zabudnut..ako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už napukaná :slight_smile: ešte Simka dopapá a uložím ju do hajan :dizzy_face: ........stavím sa, že zaspinká,lebo ráno som ju musela skoro budiť a nechcela vstávať,láska moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka akú lacnejšiu elektriku??????????????
9. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorá vyhrala v lote a nepochválila ha??? :angry: :angry: :wink:

ani....kedže máme..eletricke kurenie..tak máme 20 hod.lacjneší prud a 4h normálny.....len musíme spálit určite množstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááááááááááááááááá :slight_smile:

čo,padlo loto?????????? :angry: :angry: :angry: :angry:
9. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to poznám, tiež elektrické.....aj ja zapínam práčku, žehličku a šporák podľa budíka :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúúúúúúúú jacka, video........to ako horor na večer!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš skoro som zase zabudala :angry: :sweat_smile:

a s tým budíkom to nie je zlý nápad...len aby som vedela prečo zvoní :grinning: :grinning: :grinning:

padlo aninka..v stredu :angry:
9. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky idem si uložiť dieťa :wink: .........a potom som vaša :slight_smile:
9. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa matko pýtal spinkat..a už je tam :pensive:
9. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi už chrapkáááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani super :wink:
no vidíš jacka :slight_smile: a máme chvílu pokoj :wink:
juj iidem si to ticho vychutnať :wink:
9. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :wink: :slight_smile:

sa nám tu nejak zamračuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......nech prší,ale až večer,aby mi stihlo poschnúť prádlo :unamused: už sa mi perie tretia várka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne viac nevydá....nemám kde povešat...dve je tak akrutát...ptom mám na raz veeeeeela žehlenia...to neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee!!!
U nás je tiež chladnejšie, ale príjemne. Slniečko svieti a pofukuje vetrík.
Idem uspať krpca. Prídem :wink:
9. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja treťou končím :slight_smile:.............prvá várka mi už aj stihla poschnúť :wink:................len žehliť sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.sa mi to tam kopííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky, ja zas periem....obedný vývar je tam.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok