• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@utka aj ja som sa chcela opýtať.........chodíš s nou aj von?.......či ako?
7. aug 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veed nech za niečo ten plat berú, no nie???...aj tak tam teraz v lete nikto ani nepáchne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne tak......... :slight_smile: aspon to rýchlo vybavíš........... :grinning: :grinning: :grinning: ....aj ja sa chystám....pre recepty....ale čakám na ochladenie.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak v piatok, že??? :grinning: :grinning: :grinning: ja akurát nadávam, že ordinuje až od obeda.... :angry: :angry: :angry: :angry: tiež by som šla radšej ráno, ked sa ešte ako tak dá.....včera som o 16-tej pozerala na teplomer na balkone, tam nám už nesvieti od obeda...a že 37....skoro ma vystrelo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ozaj, čo s tou prácou????...rozhodla si sa??? :confused: :confused: :confused: :confused: ...ma napadajú somariny,že...??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič...idem ja...čakám mačaciu návštevu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj ženy :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: dnes nebude kedy .... papa a krásny slniečkový dník prajem VšEtKýM :dizzy_face:
7. aug 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dnes idem po 157 rokoch ku kozmetičke, nech mi napraví to brežnevovské obočko :grinning: :grinning: :grinning: ...zajtra ideme na jeden den k mojej babke....má už 93 rokov a už sme tam dlho neboli, matulka ešte nevidela
a v piatok má stretko zo stredenj...že po 15 rokoch...ja neverím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :pensive: :confused: :confounded: :wink: ....a nechce sa mi :pensive: ..
@jacka a už má ornament aj od teba :wink: ja som taký slabý maliar, ale srdiečko a čerešničky zvládam :grinning: :grinning: :grinning: a slniečko...no :grinning:
7. aug 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj mna vystiera z tej teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 nám by sa dvom fajne spalo :grinning:
@denisenko ty sa máš :wink: budú aj mačacie hody :wink:
7. aug 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 aj tebe pekný den :wink:
7. aug 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 mačacie hody???....to ťažko....zatiaľ si nepadli do oka.... :grinning: :grinning: :grinning: koľko máte u vás??? :sweat_smile: :confused: :confused:
7. aug 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo ty vieš, ešte sa mozno zblížia :grinning: ...strasne vela stupnov máme...normálne sa zo mna leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....vidím to tak že k dr pojdem až v septembri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .............tu je pekelných 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ..........a to nie je ešte koniec dna.........................ešte som sa do bazéna musela studenú vodu liať.........inak by sme sa aj tam uvarili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......................................ako u dr.?
@letty86 tak sme maliarky obe.....odomna tam má maličké srdiečko........ale aspon z lásky........ :grinning: :dizzy_face:
7. aug 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inááááč ...čo porábate v takýchto horúčostiach? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
7. aug 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
My sa máme dobre, len aj nás moria tie teplá...
@denisenko Lucinka búva do cca ôsmej. Od devaitej večera. Medzitým zo 4x papá...Potom je to už so spánkom horšie tak doobeda. teraz zaspinkala a dúfam, že potiahne zo 3 hodky.
@jacka von chodíme. Každý deň. Ale až okolo 17-tej alebo aj neskôr...
7. aug 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka inááč....sedíme doma...simčo má atb..,zas hrdielko :confounded:
7. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak to pekne spinká :wink:
7. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 že 33,to je fajn...včera 37,dnes asi 100:grinning: a v podkroví.,teraz super 27 ,ale klíma fičí... @leninka75 vy ako tam hore?
7. aug 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko klop-klop...pekne...
7. aug 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vážne?.....atb.?........................to ste riadne vyfasovali........a čo Denisko?....aj s ním si bola?.............vidím že toto leto ide všetkým :frowning2:
@utka ja len že je tak horuco........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........dobre spinká...len nech jej to vydrží :slight_smile: ..........kedy sa chystáte do ZV?
7. aug 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko my máme 27 aj bez klímy.........nuž kamen robí svoje...............o mesiac kurime :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásna ..von 35 ideme hodiť rybičku .......................................... :grinning: :grinning: :grinning: zatial pa.... :slight_smile: :wink:
7. aug 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak podvečer sa vytiahneme von a chodíme len po chládku. Do ZV ideme v sobotu...Asi do stredy. Ak tam tak dlho vydržím. Ak nie, pôjdeme k naším skôr.
7. aug 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak ty naši chasni si môžu ruky podať s tými hrdielkami :confused: :pensive: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. aug 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bazén a bazén a bazén a bazén a ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúúú maminy :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
7. aug 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú..............a teplu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...noc.... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink:
8. aug 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko ako deti?
8. aug 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!......

@letty86 ..veru....my dve spolu v posteli, ani výstrel z dela nás nezobudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale zaujímavé, že na deti sa budím na každé mrknutie :wink: .....ale ostatné zvuky 0 bodov :slight_smile: :slight_smile:

@utka ...ty si iná cestovateľka :wink: .....ja by som sa bála..v takých teplách a ešte keď mala tie vyrážky :frowning2: ........asi nekráčam s dobou :pensive: :pensive: :pensive:

@katka1819 .....ide to ide :grinning: :grinning: :grinning: ......už ste fit?.... :slight_smile:

@denisenko ...u nás v podkroví paráda, no čo ti budem hovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....včera som kukala mali sme 29 st. ....a na balkóne kde nám praží slnko od od obeda pokiaľ nezapadne bolo na slnku 51 st :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....ja už ani okná nezatváram...nemá to význam....celý dom je tak nahriaty.......celé dni sme vonku v bazéne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....dnes ideme ku našim, tam si aj trošku zaplávame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok