• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

6. decembra 2016 
@leninka75 izbička je super jasné že sa páči :dizzy_face: kedy sa sťahujú .... toť nevím presne :grinning: :grinning: :grinning: ešte chceme postieľku Matulkovi dokúpiť a matrac do Peťkovej novej postele už dospeláckej :sweat_smile: a potom tam budú aj spinkať asi koncom novembra :wink:
@jacka teploty našťastie nemáme :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
@denisenko neznášam sopliská :rolling_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ich máme skoro každý druhý niekedy,výnimočne tretí mesiac a tak porádne :unamused:
28. okt 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobrúúúúúúúúúúúúúú maminky :slight_smile:
28. okt 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
29. okt 2013 o 06:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
29. okt 2013 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...
29. okt 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
29. okt 2013 o 10:15 • zuzinkabluzinka
ahojte!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....konečne na dnes padla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......od rána som sa nezastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale vynahrádzam si to teraz nad nutelovými knedličkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to je parádna diétka, že jo!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2013 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ......vy ste zdravučkí?? :slight_smile: ...napadlo ma, že minulý rok ste mali parádne tekvice :dizzy_face: ...tento rok nič?...
29. okt 2013 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko...simka to máš ako fitko zadara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......na jogu už nechodíš?
29. okt 2013 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..dievčatá čo idete robiť s krpcami cez prázdniny???..............
29. okt 2013 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Achooooj :grinning:

@leninka75 teda parádna dietka :grinning: aj ja by som si dala trošken :stuck_out_tongue_closed_eyes: si mi chute narobila..... už viem čo bude zajtra na obed alebo večeru :wink: inak ja si práve pochutnávam na sviečkovej s knedlou :grinning: tiež supiš dietkové jedlo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cez prázdniny u nás bude veselooo ... budeme tu mať dvojičky aj druhého bráchu synátora tak sa nebojím že by sa deti nudili ...niečo vymyslia,len aby nepršalo :sweat_smile: :grinning: :wink: ..............inak nejaké špeciálne plány nemáme :slight_smile:
29. okt 2013 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..som rada, že aj ty tak diétuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ale zabijem sa, keď v jedálni nemali nič iné jedlé??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........u vás veru nuda nehrozíííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......trampošku ste už schovali? :wink:
29. okt 2013 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 trampoška ešte frčí v plnom prúde a keď sa tam nasáčkujú všetci to je rošamboooo :grinning: :grinning: :grinning: ale keď ustojí aj mňa v plnom nasadení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra nás ide segra pofotiť že jesenné :dizzy_face: som zvedavá ako to dopadne :sweat_smile: :grinning: ako na just budú zlý obaja už to vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. okt 2013 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................robíš aj premety??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
.....to som zvedavá na fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...pa kočeny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2013 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobré ránko:slight_smile: darujeme kiahne :grinning:
30. okt 2013 o 06:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte.........

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dik už sme mali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........skoré vyliečenie :slight_smile:
@leninka75 s deťmi....najlepšie by bolo keby bol každy v inej miestnosti :angry: :angry: :wink: :wink: ...............ale vydržíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............nejak nemáme nič v pláne.......vy?...muž ide do práce?.....Maťko stále kašle......ale inak sme zdraví :slight_smile: ......
30. okt 2013 o 06:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
A :grinning: h :grinning: o :grinning: j :grinning: t :grinning: eeeeeeeee

@denisenko čooooooooo kiahne no nie je toho u Vás už akosi moc :frowning2: :sweat_smile: .............to sme asi posledný čo sme ich ešte nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................držkajte sa natierajte sa máčajte sa :wink: nech Ste rýchlo zdravý :dizzy_face:
30. okt 2013 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
deti sú už pol hodku vonku........ešteže mám taký rýchly obed.....šošovicová polievka a zapekané cestoviny....... :grinning: :grinning: .........poobede by som chcela pampúšiky......dúfam že zas neskončia v koši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.sk/blog/kesselovaj/album/nase-bezlepkove-varenie-pecenie--7w6nrv/13406874/
vyzeraju dobre :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2013 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ......všetko najlepšie Simonkovi........posielame velikánsky cmuk............ :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2013 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka dakujeme... :wink:
30. okt 2013 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka1819 tiež ste nemali???...prídte na návštevu..... :grinning: :grinning: :grinning:

ale viete čo je najhoršie????...my sme boli včera plávať..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: tak dúfam, že to dostanú všetky deti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
30. okt 2013 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Denisko si to všetko príšerne rozškriabal...až má podliatinky.....nikomu nič nepovedal a ja som si to všimla, až ked som ho prezliekala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2013 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko tak mu prajeme skoré uzdravenie a ľahký priebeh...
Simonkovi všetko najlepšie k meninkám...
30. okt 2013 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte!!!..........

@denisenko...simonkovi prajeme všetúčko najlepšie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....kiahne beriem pre Lolku :wink: :wink: :wink:..........paráda také doškriabané :frowning2: :frowning2:....asi budú nejaké jazvičky :frowning2:..ako mu to ošetruješ?
30. okt 2013 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ......moje to je čistá divočina :angry: :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......asi budeme len doma...cintorín a tak..ak sa bude dať von....ja som úplne chorá z tohoto zimného času, tak skoro je tma :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2013 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. okt 2013 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 z toho zachmúreného hnusného počasia a zimného času je nám viacerým na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ešteže sú tu o chvíľku vianoceeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ja som totiž vianočný maniak :dizzy_face: už som okukávala nejaké nové ozdobky v baumaxe,ale ma Peťo stopol :sweat_smile: vraj ešte je čas ..........čooooo však len 54 dní :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
30. okt 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
30. okt 2013 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@katka1819 ....vyzerá fajne koláčik!! :dizzy_face: :dizzy_face: ..........juj tie vianočné ozdoby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..to by som aj ja stále nakupovala...len topotom nie je kam dávať :grinning: ....v nedeľu sme si kúpili také sklené stromčeky majú výšku cca 20 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2013 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka ....ako halowenský úlet môže byť :grinning: ..ale keď som to prvý raz kukla až mi zle prišlo, že odrezané prsty, fuj a potom hneď foto zlatíčiek...ty si to teda skombinovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. okt 2013 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok