• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
sme skončili na pohotovosti......s Peťkom zajtra na krčné...bolí ho uško.........a MAťko atb.......paráda.....
@letty86 veru slniečko nám treba.......najlepšie hned....... :unamused: ....už je lepšie? :slight_smile:
18. nov 2013 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka juuuj, tak sa držkajte!
18. nov 2013 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka juuuuj :frowning2: sa rýchlučko uzdravkajte :dizzy_face:
18. nov 2013 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrúúúúúúú :grinning:
18. nov 2013 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaaaaa RáNeČkO kočenýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2013 o 06:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....
19. nov 2013 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..jaj moja, tak nakoniec vás alb neobišli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..na pohotovosti ste boli s oboma??.....Maťko stále tak kašle??......drž sa!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......
19. nov 2013 o 07:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko.....tomu sa povie parádny štart k pribratiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................len zabojuj, vydrž a uvidíš dáš to !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................a vieš, že v sobotu keď sme išli ku švagrovi do Sverepca, tak sa tam nejaký zelený kombajn po poli prevážal!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....že by Peťo? :wink: :wink: :wink:
19. nov 2013 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86...krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...romantická prechádzka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......my sme sa tak trošku utrhli v piatok a boli sme len my dvaja na kávu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vy ste mali kde detičky? :wink:
19. nov 2013 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.......... :wink:
@utka
@katka1819
@leninka75 ...........dakujeme.......tak obaja skončili s atb..Peťkovi prepichovali uško........totálne zapálne zahnisané........vraj to mohol bť penumokok...........ona vie....uvidíme o týžden........dúfam že nie :slight_smile: .....tak sme další týžden zatvorený domka.......budem potrebovať niečo na nerv....nepoznáte niečo zo 100% učinkom? :grinning:
19. nov 2013 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

@leninka75 detičky boli v škole a v skolke :wink:
@jacka skoré uzdravenie drobcom a tebe pevný nerv....vieš čo, za kalíštek fernetíku by to chcelo :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2013 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 a vieš že oni boli vo Sverepci???..to vááážne.... :wink: :wink: :wink: :wink:
19. nov 2013 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka držte sa..... :wink: moja...aspon ich máš pekne doma oboch naraz...
19. nov 2013 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mamule..ja fakt nestíham...sme boli na plavárni...aj so Simonkom..... :confounded: :confounded: :confounded:
19. nov 2013 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 neviem či to len kalíštek fernetíku robí..... :grinning: najlepšie celá flaša......dnes mám z nich dosť... :angry: :angry: .....poznáš to ...že :wink:
@denisenko dikes....... :dizzy_face: no naraz....na každej flaške mám mená popísané ...komu .....čo ide .....pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: .................Simonko ako na plavárni..... :slight_smile:

odchádzam do hajan.......dobru nocku..... :slight_smile:
19. nov 2013 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka aspon máš v tom poriadok... :wink: ...Simonko...nekomentujem.....už aj moja svokra uznala, že pri nom ani na záchod..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2013 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
dobrú noc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte...

@denisenko šidlo riadne :slight_smile: :slight_smile: ked sa ani svokruška nenudí :wink: .....zlatý prvorodený :slight_smile:
20. nov 2013 o 05:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Rááááánečkooooo :grinning: :dizzy_face: :wink:
20. nov 2013 o 06:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka som sa bála ti navrhnut celu flasu :grinning: , že povieš, že alkoholika z teba spravím :sweat_smile: ale nabudúce budem vediet, že mozem smelo nukať a na kalísky sa vykaslat :grinning: :wink: ......ako chlapci? aku ste mali noc?
20. nov 2013 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...:wink:
..som si dnes dopriala 'luxus'...Simonko spí,tak mi prišla kamarátka zafarbiť šediny....po toľkých rokoch samofarbenia to niekto urobil za mňa :grinning: :grinning::grinning:
20. nov 2013 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ako sa máte? :astonished:
@letty86 xi,xi...čítala si mi myšlienky :grinning:
20. nov 2013 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko to ja rada :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
20. nov 2013 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ja mám tiez na to ludí :grinning: ja mam teraz dlhé a nejaké husté :confused: :slight_smile: tak si to sama moc neviem....minule kamoska nebola doma a ja som si zmyslela, že dnes sa proste farbím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zacala sama, ale vzadu mi muž farbil :stuck_out_tongue_closed_eyes: nadávaaaaal ako chorá vrana :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tahal ma, no nikdy viac :angry: :angry:
20. nov 2013 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 moj drahý odpadáva už len z toho farbového smradu :grinning:
20. nov 2013 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Ja som si dala spraviť plamene..:grinning: vrch tmavomedený a postupne to prechádza až do svetloryšavých končekov...presne ako oheň.,a aj jej to vyšlo,som nadmieru spokojná :wink:
20. nov 2013 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko daj fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som kedysi mala také červenkasto-rysavé vlasy :dizzy_face: :dizzy_face: ..mne sa také medené odtiene velmi velmi pácia :dizzy_face:
20. nov 2013 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 len tak narýchlo :grinning:
20. nov 2013 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
trošku musíš krk vykrútiť,z mobilu si to otáča ako sa mu asi hodí :confounded:
20. nov 2013 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok