• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ránečko!!! :slight_smile:

@denisenko .........rovnako ako jacka ako sa máte, čo nové??? :fearful:
10. jan 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a tý ako?.......už si minula všetku dovolenku?
10. jan 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooj :dizzy_face:

@denisenko ako ako,trošken lepšie ???
10. jan 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte

aj vy máte také pocasie :pensive:prsí a taká hmla :pensive: na depku ako vysite....som chcela ist do mesta, ale v takom počasi nejdem nikde
@denisenko cakame uz len pozitivne správy :wink:
10. jan 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tiež nič moc...síce hmla nie je....zato je zamračené a začína zas fúkať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......drahého máš doma? Maťkovi sa chcelo do školký?
10. jan 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dnes som sama, Matkovi sa chcelo, celkom sa tesil a Petko ako?
10. jan 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak super..... :dizzy_face: .......Peťko....už v pohode.......žiadne citové výdieranie :slight_smile:
10. jan 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ........rýchlo strašne rýchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....sa máme.........aaaale ešte nejakú mám a keď to pripočítam k novej tak mi to vychádza na 73 dní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ..my máme aprílové počo..najskôr strašný lejak a o 5 min slnko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .inak súhlas depkoidné počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no komu je lepšie :grinning:
@jacka tak hádam už tí nasi chlapi budú v pohode chodit do skolky :wink:
10. jan 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :frowning2: :frowning2: :frowning2: juj veru rýchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................no a teraz si kde? :grinning: :grinning: :grinning: nebodaj v práci :wink: :grinning: :slight_smile:

@letty86 ..............mýslíš?....v pondelok ti poviem :wink: ......... :slight_smile: .............ako ma výdieral :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. jan 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 slnko.......pošli :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale bez dažda.....tu to výzerá že každu chvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja sa tvárim, že som optimista :grinning:
10. jan 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj som si to mýslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86.... ale aj tak na materskú to nemá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................
10. jan 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dnes som v práci :wink: ..radšej ti nepošlem, lebo by isto došiel daždisko :angry: .......

...čo idete robkať cez víkend dzífčence? :slight_smile: :wink:
10. jan 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nové? Zatiaľ nič...a mudra na vizite sa tak divno vyjadrila,že už vážne neviem,na čom sme.
10. jan 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819. @letty86 tak hádam budú pozitívne správy...zdá sa,že teplota je na ústupe,klop,klop,klop
10. jan 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
aj u nás aprílové počasíčko :sweat_smile: teraz sa na mňa vyškiera takéééto len dokedy :grinning:
10. jan 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
segra mi poslala zopár fotiek :slight_smile: kuk
10. jan 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a ešte :grinning: Peťko sa klasicky odmietol s nami fotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko a čo povedala?......že nevie čo mu je?.....a čo tie výsledký?........domkov sa asi ešte nechýstáte.. :frowning2:
10. jan 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 slnko prišlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............aj vietor ale nech nie je až taký silný studený :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........cez víkend?......ani srnký netušia :confounded: ...a vý?
10. jan 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 neukázalo mi foto....len jednu poslednú...
10. jan 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka domov...ešte nie,výtery má negatívne,crp kleslo,teplota sa ako tak drží,ale na utorok sme objednaný na tú magnetickú,tak to nás dovtedy isto nepustia a potom,neviem,keďže to je v narkóze
10. jan 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale toto čo viem,akože neviem,lebo dnes mala službu jedna sestrička,taká zlatá a mladá,pozná nás dobre z JISky a keď som sa jej pred obedom sťažovala,že tu nikto nič nepovie,tak poobede,keď tu nikoho nebolo,doniesla Simčovi lieky a prepašovala aj jeho záznamy a študovali sme.ale tie z eeg tam neboli,sú ešte na neurologii. A vybavila nam aj extra večeru,lebo na obed boli buchty a to sme vrátili,lebo to neľúbime,tak na večeru všeci dostali chlieb a šunku a my jediný pečené mäsko,kopa šťavy a kaša,aby simonko nemusel žuť,keď má ďasienka od liekov zničené :slight_smile:
10. jan 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 už dávno ma napadlo,nemohla by tá tvoja šikovná sestra pofotiť k našu rodinku?
10. jan 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. jan 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to čo toto ??? akože neukázalo ??? :rolling_eyes:
@denisenko Ivet tebe sa všetky fotky ukázali :slight_smile: ??? Noooooo jasne že pofotila ,napíšem ti jej čísielko na mobilos a už sa potom musíte Vy dohodnúť :wink: :dizzy_face:
10. jan 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 2 hojdačkove a 4 vianočné...všetky? Ja som len na mobile,tak možno všetky nevidno :slight_smile: ďakovala :slight_smile:
10. jan 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok