• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@letty86 ahoj......
aj tu pršalo :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................teraz je len tma tmuca hmla hmlúca....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sa mi nič nechce v takom pocasi :confounded:
15. jan 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
@jacka Lucinka v pohode...spapá všetko...Veľmi jej chutí banán, ale dosť ju zapeká...
Zajtra ideme do poradne, budú nás aj očkovať. Už teraz sa toho bojím :frowning2:. A v pondelok máme pol rôčka. Ale to rýchlo letí...od pondelka som už na RD.
15. jan 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka banán nezapeká......to sú bludý.......obsahuje vela vláknin :slight_smile: :wink: ....veru letí letí :slight_smile:....to je už druhé očkovanie?
@letty86 ani mne......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zachvliu idem pre Peťula.......a dnes zas dlhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......som zvedavá kde sa s nám podejem :unamused:
15. jan 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nezapeká? Tak prečo sa nemôže chúďatko vykakať? Len také bobky horko ťažko vytlačí...Hej, hej, druhé očkovanie...
15. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie nie..nezapeká.....tak jej asi vadí čosi iné......alebo neviem prečo.....povedala mi to na gastre.... :slight_smile: ....................a prvé bolo v poriadku?....
15. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak aj rýža, mrkva, možno špenát...ale teraz mala dva dni brokolicu, tak celkom pekne kakala...Pri prvom mala v noci a druhý deň teplotu tých 38,3. Ale ja sa bojím hrozne teploty a aj toho záchvatu plačo,čo určite spustí pri pichaní :frowning2:
15. jan 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........neuveríš, že aká porada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...šéfka nás čakala s vínkom v pohároch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......vraj sme ešte vítali nový rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
15. jan 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 ..ahoj :slight_smile: ...tak sa pridaj k jacke a šup pod perinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......
15. jan 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
http://www.timemanagement.sk/60-sekund-reklama/

a už bežím......

@leninka75 sa máte v práci......nemáte ešte jedno miesto pre mna :dizzy_face: :wink: :wink:
15. jan 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ťa vidím... :slight_smile:
15. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ideme pod perinu :wink: :grinning:
15. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 som z nej výšla........idem pre deti........to toho hnusu tam :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....čo ked musím....či.....nemusím ... :grinning: :grinning: :wink: ...................................................už tu nie som :slight_smile: .....ale prídem... :slight_smile:
15. jan 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babule moje,od rána som v jednom kole...nestíham...ale...magnetická rezonancia dopadla na 1 :slight_smile: žiadne abnormality,úplne normálny mozoček...teším,teším...5 metrov skáčem od radosti :grinning:
15. jan 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ja som tiež bola dlho na omyle, že banán zapeká....mňa...ale nie...banán je na úpravu trávenia...aj ked zapeká, aj ked kaká riedko.... :wink: možno ju zapeká z niečoho iného....pije dosť?
15. jan 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................takže ste v poriadku..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......a tý si si už zvýkla doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ----čo Desniko... :slight_smile:
15. jan 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Denisko???...čertisko???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. jan 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak pije väčšinou len moje mliečko, ale dávam jej aj vodičku po troške z pohárika...z fľaše nevie piť...
15. jan 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka zajtra sa držte.......

ja tu tiež nebudem...ideme s Peťkom na kontrolu na krčné....neznám či prídem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja idem tiež...k detskej......tá zas bude mať smrť v očiach, ked poviem, čo sa stalo....ešte neviem...rýchlo musím napísať zoznam, čo potrebujem predpísať.....dá aj modré z neba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Denisko...ten to berie....no....bolo mu smutno...dokonca aj za Simonkom, dneska sa sním pekne hral....ale vidno na ňom, že mu chýbal.... :slight_smile: ráno skončil v mojej posteli, do školy s ním šla starká, lebo Simonko by mal ešte ostať doma a medzi deti nesmie vôbec, lebo má rozhasený organizmus po toľkých liekoch a teraz sú všade vírusy a chrípky, tak aby zas niečo nechytil....
15. jan 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aháá...kojíš ju....tak potom ...maminka, balík sušených sliviek...dobrú chuť..... :wink: :wink: :wink: :wink:
15. jan 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..idem....podávať dolu vianočnú výzdobu....dnes som videla pekné valentínske...tak budem lepiť srdiečka na dvere....xi,xi,xi...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: modré z neba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........chuda dr. si pri vás aj ona užije.....a kedý tam idete?.........veru dlho ste boli preč :frowning2: .......len mám obavý že zachvílu bude všetko po starom :frowning2: :frowning2: :wink: ...................................super že ste domka.........aj ja idem k našej...zas má Peťko niečo...po rukách ...tentoraz má toho viac.....a chcem abý aj krvičku na železo vzala..........a aj recept idem vziať......takže rozbehaný celý den....dúfam len že Maťka do pol 12 stihneme...inak ostáva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
15. jan 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ste mali ešte vianoce? :dizzy_face: :dizzy_face: ................................no a valentín mi nič nevraví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

skoro som zabudala......Maťko jediný s triedý dostal včeličku z diktátu.................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ste ma videli aká som bola velkikáááááásnkááááá....až po vesmír :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ :wink: :wink: :wink:
15. jan 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ..jasné....ešte aj borovicu mám napchatú v svietniku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: svetielka a zelené girlandy na schodoch na zábradlí a ten snehuliak na dverách....výsmech celej zime....šup, šup do vreca s ním...... :grinning: :grinning: :grinning: jediný mal včeličku???...a čo dostali ostatné deti?....Denisko tiež doniesol z diktátu jednotku...boli len 4... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka jááj...to železo...musím aj ja dať zobrať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a čo má na ručičkách???..ekzém alebo pupáky???..... :confused:
15. jan 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už idem...zajtra prídem.... :grinning: :grinning: :grinning: teda dúfam, aj mužík by mal byť už konečne doma, tak sa hádam aj k PC dostanem :sweat_smile:

dobrú noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok