• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 matko bol dva týzdne doma a po tyzdni vodove sopliky, ale tie su uz o.k. a pokaslieva, nič strasne, ale aj tak

idem, pekný dnik :wink:
24. feb 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..držte sa!!......snáď to slniečko prelieči :sunglasses: ...pa pekný dník :slight_smile:
24. feb 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a čo bude v puberte,že? Mne veria,lebo to vidia..on je taký všade :confounded: sestra..no , teší sa...ale dosť je to stále o strachu,lebo jej aj vyvesenie prádla robí zle,prechádzky nehrozia,a už ani jesť sa jej moc nedá,lebo babizne nenechali miesto žalúdku...má takú guličku ako ja simonka,ale ešte má 3 mesiace pred sebou..:wink:
24. feb 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko presne toto poznám...a moj muž neznasa,keď ho klame do oči...vtedy je u nás riadny cirkus...
24. feb 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka asponže v tom nie som sama:confounded:
24. feb 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to teda nie si...
My sme na ceste ku svokrovcom.Škoda,že Viki nemoze lyžovat,lebo je fakt nadherne...
24. feb 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jááj,vy máte prázdniny..:wink: ale super vyšlo počasie :grinning:
24. feb 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru,prázdniny...
24. feb 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nooo pekne..........tolko čítať.......ma oči bolia :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja sa pridávam.....ale celkom sa s Maťkom dá............ked mu poviem povedz pravdu tak povie.....len musím na neho pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....

@denisenko
@utka dakujem za Maťka.......... :slight_smile: ....................vitaj vo Zvolene :slight_smile:

@denisenko to mal riadnu básničku........uff......čo nás čaká v druhom roku.....mna porazí..... :pensive: básničký som neznášala.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my nemáme básničku...vraj to len niektori...
24. feb 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááááánečko!!! :slight_smile: ...........babule po 100 rokoch som si dala do práce sukňu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .............navnadil ma ten včerajší krásny deň :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. feb 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..juj teda sestre nazávidím :frowning2: .......ale pre detičky všetko :dizzy_face: ...hlavne nech všetko dobre dopadne a potom bude na toto obdobie spomínať možno aj s úsmevom :wink: :wink: :wink: :wink: ............ale v každom prípade bude asi rodiť trošku skôr či ako je to pri dvojkách??? :confused:
25. feb 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..príjemné prázdniny a užite si slniečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ................
25. feb 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..no ako očká už si oddýchli? :wink: .......
25. feb 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......

@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: som musela ísť skor spať kvoli tomu :grinning: :grinning: ...........................suknu?.....to asi ani doma nemám :confused: :wink: ......u nás to dnes nevýzerá pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. feb 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte:wink:
25. feb 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ja sa so sukňami moc nekamoším :wink: ..ale mali v Lídli :grinning: ...a presne moju veľkosť...tak som si povedala, nech to trafí idem nosiť sukne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........len koľko mi to odhodlanie vydrží netuším :wink: ......už máš navarené? :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no čav!! :grinning: :grinning: :grinning: ...stručne a jasne :wink:
25. feb 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 chcelo bý to fotočku?........ja ani také veci nekukám v obchodoch :unamused: ...................len nech ti to výdrží..........včera som varila.....tak mám ešte........zajtra budem....len neviem čo......tý čo máš? :slight_smile:

@denisenko o daj ešte :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 varím...a nestíham aj ťukať do mobilu a aj ratovať hrnce pred Simonkom :grinning:
25. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem si urobiť kávičku....kto si dá :dizzy_face:
25. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čože varíš?...................ale tý si šikovná ......zvládneš to :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ....................
25. feb 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja mám kávičku práve zaliatu.... :wink: ... už dovarené, tak som si vytiahla notebook na barový pultík na už sa vám trošku venujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: varím...detský gulášik....pre nás ekzematikov, lebo cez víkend varil tatinko a všetci sme sa zas vyhádzali....korenie...takže guláš light..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tatinko má segedín s knedľou...z mrazáku....a potom ešte špagety....alebo palacinky...uvidím, čo bude Denko chcieť..... :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 sukničku?....no paráda...aj ja by som si sem tam dala...ale nemám kde, ked som len doma a Petrík má najradšej moje tepláky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj korenie vám vadí?.....no super :frowning2: .................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................tatino bude mať rýchli obed?....a kedý sa vrátil?...............o palacinký je aj u nás bitka :grinning: :grinning: :slight_smile:
len tepláký? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....zrejme korenie robí najviac neplechy.... :angry: ...Petrík upravuje dvor, takže je tu stále.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale od pondelka už ide makať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tepláky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja také pomiešané korenie vobec nekupujem.....gulášové.....na pečené mäso......a tak......a to vý na aké korenie.......aj čierne? :confused: :confused: :confused: .......................................................nemal býť mimo SK?.......či dobré ráno starí mama...som sa zobudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .......................asi sa už teší do robotý :grinning: :grinning: :grinning: ................................................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neverím :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved to...on robil tekvicovú krémovu polievku a dal tam len obyčajne čierne korenie...ale trošku viac.... :grinning: :grinning: :grinning: neštípala, ale bolo citiť....
25. feb 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...dobré ráno...stará mama.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on chodí do Belgicka alebo Nemecka alebo Holandska...ale len pre autá, takže to je takpovediac na otočku..... :wink:
25. feb 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....to vieš...tepláky sú na gumu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok