Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2014

ránečko!!! 🙂 ..............vraj je dnes prvý jarný deň 😵 😵 😵 😵 ......................

.....čo máte nové žubrienky??..............

katka1819
20. mar 2014

Ahooooooooooooooj 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎

@leninka75 ja mám v kalendári že zajtra je prvý jarný dník 😅 😀 nooooooooo ale kľudne aj dnes som sa nevedela dočkať jari a teplúčka 😉 .......................nové ništ u nás 😝 a Vy ako ? v poslednom čase si tu pomenej čo tak ? plne vyťažená a zaťažená 😀 či ? 😉

leninka75
20. mar 2014

@katka1819 ...šak mi hovor o tom jarnom dni!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .....ja už som z toho magor 😝 ............podľa mňa prvý jarný deň bol odjakživa 21. 3. nie?!!....a ráno v rádiu zaprášili, že máme prvý jarný deň...preto som to aj tak napísala, že vraj je dnes........................veru katuška, nejako moc práce ☹......chystáme nový študijný odbor, takže kopec papierovačky........robia sa už diplomovky, takže pomedzi papiere som v labáku + ešte klasická semestrová výuka................a večer doma stojím do noci pri hrncoch 😝 😝 😝 😝 😝 .................ale ešte je to dobré ešte stíham dýchať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
.....detičky sú zdravé??...........Peťko ako v škole?.....niečo si tu naznačovala s prácou 😉...môžeš prezradiť čo by to malo byť? 🙂

denisenko
20. mar 2014

veru prvý jarný den....kráááásny.... 😉 😉 😉 ja som síce vstávala hore zadkom, ale....slniečko to spravilo, kávička na vyhriatom balkone, bola som si kúpiť novú jarnú bundu....jablčkovo zelenú, na zlepšenie nálady....a pekný den sa može začať..... 😀 😀 😀 😀 😀 poobede ideme plávať, som zvedavá, čo povie moj mužík, ked zistí, že musí byť s maličkým doma..... 😀 😀 😀

utka
20. mar 2014

@jacka tak som rada, že v takom meste ako je BA je niečo také...vôbec sa necítim ako v meste...
Dnes máme 8 mesiacov. A spíme doma už vyše hodiny...asi sa stal zázrek!

jacka
20. mar 2014

@utka tiež sa divím že tam niečo také máte 😀 🙂 😉 ........................božínku vám riadne rastie 😵
@leninka75 však aj mne niečo napíš 😀 😀
@denisenko si si urobila radosť s nákupu 😵 😵 😵 😵 😵 .............ako ide plávanie 🙂 ........mužík býva poobed už doma?....či to len dnes 🙂

ha ...máme vonku 20 st......juchúúúúúúú...........mám chuť oprať všetký zimne budný......len to urobím ako vlani......a zas ich budem výťahovať zo skrine...😝.................ešte počkám.........vý ste na tom ako.........

utka
20. mar 2014

@jacka veru rastie...a aj vevericky tu máme...

denisenko
20. mar 2014

@jacka ja už mám tie najzimnejšie odložené...😉 Petrík chodí domov tak niečo po tretej,ale máme stále veľa roboty so záhradami,tak sa doma moc nezdrží 😖 joj,teplúčko...paráda...to ja môžem 😀
@utka to už ani pravda nie je,že to ešte nedávno bolo také mimčo...poriadna kočka z nej rastie 😉

denisenko
20. mar 2014

@leninka75 fúha,ty máš toho nejak dosť...čo na to hovoria baby?

denisenko
20. mar 2014

@katka1819 ja mám tiež taký kalendár,že zajtra..😀 dnes ma z omylu vyviedol jeden známy,že jar začína dnes,ale až večer o šiestej 😀 ako Peťko v škole?

denisenko
20. mar 2014

@letty86 a ty si sa kde stratila?

katka1819
20. mar 2014

@utka Lucinka je krááásna osemmesačná princezničká 😉 🙂 😵

katka1819
20. mar 2014

@leninka75 moooja kopec robotky teda 😝 no profesorka je profesorka 😀 nezávidím ... no to s mojou prácičkou je len v mojej hlave že by som aj 😀 😀 😀 chcem byť hlavne u nás v Bytči ...úúúplne najlepšie by bolo len prvé smeny ,ale to si ťažko vyberiem 😅 teraz sa tu postavil u nás na našej ulici 😵 😵 😵 akože fakt na našej ulici nový obchoďák tak na začiatok by som tam chcela niečo ...a popritom si budem robiť kurzík na PC akože aby som fakt supiš pupiš totok ovládala lebo ja okrem toho že zapnem ,napíšem niečo do goooglu posurfujem na nete a s Vami popíšem neviem naporiadok nič na PC urobiť 😔 ☹ 😅 😝 hanbííím hanbííím 😅 čo už a pri Matúškovi je to bieda ma nenechá na pokoji to hyper dieťa moje a už ani cez obed nespáva 😝 noooooo inak sme všetci zdravý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dnes som bola na krv kvôli preventívke u praktického lekára ...ale si myslím si že to bude všííícko OK 😉 výsledky až budúci týždeň ..................Petrík v škole 😠 😠 😠 mu dávajú zabrať hlavne diktáty 😝 doma stále píšeme diktátiky a aj tak krpec robí chyby 🙄 ale v matematike najlepší z triedy 😀 😀 😀
šetri sa moja trošken aby si nám potom nemala nejaký oný kolapsoš 😉

katka1819
20. mar 2014

@denisenko jabĺčkovo zelená bundička musí byť fajná 😉 😉 😉 aj my sa chystáme plávať v nedeľu 😵 teda mužík bude plávať ja budem nohy máčať bo plávať neviem 😀 😝 a Peťko sa ešte len zaúča má strach vidím to na ňom z vody jak ja 😅 ☹ a Krpčajs najmenší ten pôjde z rúk do rúk 😀 😀 😀 oooooooooooooozaj už Ste zahájili grill sezónu ? 😵 My asi zajtra alebo v sobotu 😀

katka1819
20. mar 2014

@jacka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😎 😵 aj na teba myslím 🙂

katka1819
20. mar 2014

@letty86 noooo veru kdeže si ??????? 🙂

katka1819
20. mar 2014

ideeeeeeeeeeeem spac papa zajtra kočenýýýýýýýýýýýýýý 😉 😀 😵

denisenko
20. mar 2014

@katka1819 ty si taký plavec ako ja 😀 grilsezóna...hádam v sobotu,dala by som si 😀

utka
20. mar 2014

Baby, ďakujeme veľmi pekne za pochvaly...

leninka75
21. mar 2014

ránečko!!! 😎 😎 😎 😎 😎 ..............

@jacka..............dobre že si sa mi pripomenula 😉 😉 😉 😉 ......ako sa máte?..........Peťko už chodí do škôlky?....

leninka75
21. mar 2014

@utka .pridávam sa k chválam 🙂 ............rastiete ako z vody 😵 😵 😵 😵 ...............zlatunká je Lucinka 😵 😵 😵 😵 ...............ešteže je dobré počasie keď musíte byť teraz viac vonku 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
21. mar 2014

@katka1819 ..pekne to máš všetko vymyslené 🙂 🙂 🙂 🙂 ............dúfam, že sa ti to všetko podarí ako chceš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............tak Peťko robí radosť!! 😵 😵 😵 😵 ...............hovoríš, že Peťko sa s diktátmi moc nekamoší?.....mňa včera skoro piclo z Liluše!!! 😠 ..písali odpis a ona dostane dvojku!!...chápeš??!.......celý text má pred očami a ona herečka načo by sa kontrolovala...lajdák jeden krpatý!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
21. mar 2014

@katka1819 ..a ozaj my sme už grilovali asi tak 2 týždne dozadu čo bol taký krásny víkend 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
21. mar 2014

@denisenko ...........ja som tušila, že v tom dátume prvého jarného dňa bude nejaký chyták!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ............záhradu pre ovečky už máte pripravenú?....aj nejaké ubytko? 😀

jacka
21. mar 2014

ahojte.....
@leninka75 no pekne že sa musím pripomínať.... 😀 😀 😀 😀 😀 ............však ja taká vtierka 😀 😀 😀 😀 😉 .......................Peťko......dnes volám na tie výsledký....ale budu dobré......dlaa nám uniflox........aspon na 7 dní musí brať......aj ked noštek má stále upchatý.......ale je v školke.........sú tam ovela choršie deti 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ako upchatý nos 😝 .............................................a vieš čo....od včera....máme auto......chápeš to? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........po troch týždnoch........ 😀 😀 😀 muž nemusel ráno stopovať 😀 😀 😀

@katka1819 tak to som rada že na mna mýslíš.....len škoda že mi viac nepíšeš 🙂 😉 😵

katka1819
21. mar 2014

Achoooooooooooooooooooooj 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎

katka1819
21. mar 2014

kooooooooonečne jar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. mar 2014

@jacka ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že vtierka 😀 😀 😀 😀 ................Liluša stále zateká 😝 😝 😝 ...keď sa to teraz cez víkend nezlepší asi s ňou tiež zbehnem na krčné......táto zadná nádcha je hnusoba, aspoň teda u Liluše 😝 ..........alebo žeby som tiež skúsila ten uniflox 😕 ............ty si najskôr dávala pamycon, že?.....
............neverím už je opravené? 😅 😅 😅 😅 😅 ..............teraz ti budú chýbať tie večerné výjazdy pre drahého 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............my sme v stredu už tiež mali hotové auto 😵 ...ma skoro položilo, že 300 E oprava 😨 😨 😨 😨 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ................

utka
21. mar 2014

Ahojte...
Takže predsa bol včera 1.jarný deň - http://www.cas.sk/clanok/219695/dnes-je-prvy-ja...

@leninka75 už máme stupačky hotové...ešte budúci týždeň robia posledné byty...konečne po 8.týždňoch buchotania a smradu.

jacka
21. mar 2014

@leninka75 veru zbehni na krčné..........nech ju riadne výliečia 🙂 😉 ...........................a máš uniflox?...........to fakt musím po 28 dnoch výhodiť?...... 😒 ................hej najprv mal pamýcon.....teraz uniflox
ani ja neverím 😀 😀 😀 .....................to si píš .......deťom sa to hrozne páčilo......ako nás mesiac prenasleduje 😀 😎 🙂 ........................................fajná oprava.....čo ste tam mali za galibu?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre