• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@katka1819 ...........poliši aspoň ocenili segrin humor??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeee...
Tak veru sa nám pokazilo počasíčko. Cez víkend sme boli u našich, v sobotu celý deň vonku.
24. mar 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka krááááááááásne fotečky sa ľúbia súrodenci :wink:

@leninka75 nič z toho nebolo len upozornenie :grinning: ak myslíš na to :wink: no ale ja by som sa rehotala keby som sedela vedľa nej ... čo ju to napadlo že ja pás nemám :grinning: :grinning: :grinning: hneď pohotovo na nich vybľafla a oni že na ňu kukajú :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no čo už je to moja segra mi ju máme aj tak radi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :wink:
24. mar 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 máš pravdu.Veľmi sa ľúbia.Aj keď Viki priznal,že ziarli...
24. mar 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky moje, čas nemám....nič nové, že?...potrebujem radu....darček pre Simča, čo po Deniskovi podedil všetko, lebo nebol Kazisvet prvý ako on.... ma tak napadlo...šmýkalka...máte niekto skúsenosti????
24. mar 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ránečko :slight_smile:
@denisenko .....veru nič nové...všetko po starom :wink: .....................my máme tiež šmýkalku...pre deti dobrý darček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................aj keď mám pocit, že Simonko sa ju pokúsi rozobrať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............to je presne problém aj u nás čo kúpiť druhorodenej keď má všetko po prvej :unamused:
25. mar 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ........Lucka skúša na bráškovi zúbky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........sa nedivím, že Viki žiarli :wink: .......
25. mar 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...toto je špéci pre teba :wink: .....aby si vedela, že na teba nehádžem bobek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................ako dopadli tie výtery?
25. mar 2014 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrééééé rááánko.... :wink:
25. mar 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko fajná šmýkačka :dizzy_face: my máme tiež po Petríkovi ale takú mini ,teraz ju používajú ako schodíky ku trampolíne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a u nás rovnako Matulo dedí po Peťovi :wink: lenže ten bol tiež kazisvet :angry: čo sa mi podarilo zachrániť tie drahšie hračky po skriniach poodkladané :sweat_smile: a tak na striedačku sme vyťahovali aby mal akože stále niečo nové :grinning:
25. mar 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......

@denisenko moji maju šmýklavku...ale menšiu........spokojnosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...najprv bola dnu...potom som ju výcapila von a ani som nevedela že mám deti :grinning: :grinning: :grinning: .....aj do bazéna ju dali.....len do toho menšieho........kludne kup.............aj u nás sa všetko dedí...chuda druhorodené :frowning2: :grinning: :wink:
25. mar 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujem že aj na mna mýslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................výsledký...nooo........mal pneumokoka.........ak bý mu nebolo dobre mám prísť po atb....ale kedže je už v školke tak ho ušetrím :grinning: :wink: .....................dnes zas na gastro volám.......s toho mám vždý obavý.......brrr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dúfam že budu dobré..... :slight_smile:
25. mar 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fúkať ked som už zaniesla deti........ešte som nadávala že som mala radšej ísť do lidla........počkať......lebo ked sme šli tam som ich videla......ale čo aspon sranda :grinning: :grinning: :grinning: ...potom.... :grinning:
25. mar 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes som aká šikovná......... :grinning: :grinning: :grinning: sa musím pochváliť....dukátký urobené...aj croasatíký......ešte aj pagáčiký....... :grinning: :grinning: :grinning: .............zachvíli bežím :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
25. mar 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka ty si teda šikovná...
@leninka75 veru, skúša zúbky...aj keď to na fotkách vyzerá ako cmuk...
25. mar 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka že :slight_smile: :sunglasses: :wink:
25. mar 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nooo...
Konečne vyšlo slniečko a otepľuje sa :wink:
25. mar 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko :wink: vyzerá to na ďalší pekný deň pred nami :slight_smile:
26. mar 2014 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ráááááááááááááánečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......

@jacka ..a ty čo si mala včera taký vypekací deň? :fearful: ...dávaš aj mraziť??.......tí poliši aspoň boli fešní??? :wink: ............ako na gastre? :fearful:
26. mar 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....aké máš plány na dnešný krásny deň? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte

@utka :grinning: :grinning: :wink:

@leninka75 som sa nenudila včera.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........výsledký......málo železa....klasika...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dnes idem robiť buchtý na pare....kedže dukátký už nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a toto...http://www.toprecepty.cz/recept/19599-syrovo-brokolicove-placky/...mraziť nestíham....ale ak ostane tak dávam.......aj som si sáčký v lidli kúpila .....zatial asi len na chleba :grinning: :grinning: :grinning: .....................poliš fešný...mladý...... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
26. mar 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pochvál sa čo ideš robkať?
26. mar 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............fíha dvojchodový obed :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............sa nezdáš kuchárečka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..............čím potom posypeš buchty, makom? .................tú brokolicu tak robievam, ale ani ako placky, ale ja to celé šupnem na pekáč a zapekám :wink: .......
26. mar 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
@jacka mňááám, to vypadá chutne!
26. mar 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
26. mar 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 škoda že som skor nekukla......dala bý som aj ja na plech.... :unamused: ...........................to buchtý len takú chutovečku...skoro som im ich zožrala :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: .....

@utka veru aj chutia .... :dizzy_face:
26. mar 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 @jacka ...noo...neviem... :grinning: :grinning: :grinning: včera som popresádzala priesady, dnes som zatiaľ vyhodila periny a poobede ked sa Simčo vyspí a Nisko bude už zo školy tak hádam na záhradku.....potrebujem dať zeminu do takých betonových "mašieľ" a tam potom nasadiť kvietky...... záhrada prechádza totálnou rekonštrukciou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a varím....krémová brokolica a zapekané mäsko so zemiakmi.... :wink: :wink: :wink: a čakám na kuriera so šmýkalkou...včera poslali hned mail, ale vidím to tak na zajtra....
26. mar 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok