• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@leninka75 jééžinku......aká si šikovná.............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................ja som také velké riadenie nerobila....vraj ideme zas meniť okná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................
15. apr 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tie okná .........to je tiež pravda už nevýzeraju ako umýté :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............škoda že ste daleko poslala bý som ich ku vám :dizzy_face:
15. apr 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko riadne výpekáte...... :dizzy_face: a tvoj pomocník na nezaplatenie :dizzy_face: :slight_smile: :wink: ................................tortičku akú? :slight_smile: ......................si oddýchni....zachvílu nebudeš vládať :pensive:
15. apr 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som skor prišla o prst.......rubala som si drevo.....nejak sa šmýklo a skoro som bola po......teraz ho mám pekne opuchnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....asi bola sekerka tupá :grinning: :grinning: :wink:
15. apr 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moj pomocník? Asi takto to máme v kuchyni..:grinning:
15. apr 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ešte kuknem do rúry,či tam nenapchal autíčka :grinning:
15. apr 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 HAHAHA ja som tá najhoršia manželka na svete :grinning: prišiel ja naňho kukám a hneď mu vravím daj si ibalgin a všííícko bude ok tu máš čertov ja odchádzam :grinning: :grinning: :grinning: ..........aj tak išli nakoniec so mnou :sweat_smile: ,ale aspoň som ho postrašila :grinning: som sa bola dať opäť podstrihnúť :wink:
15. apr 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás rovnako tiež kontrolujem že čo je kde nastrkané :grinning: Krpec pozerá Pat a Mat ,len dúfam že si od nich príklad nezoberie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. apr 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááá nepečiem !!!!!!!!!! ODMIETAM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo žeby ...... marlenku by som mohla veru .... :grinning:
15. apr 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 :grinning::grinning: dobrý príklad..:grinning::grinning:
15. apr 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jeeemine ešte že máte tupú sekeru bo by Ste tam mali krváky :sweat_smile: :confused: rúbanie nechaj na chlapa :wink:
15. apr 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ja som len zvedavá,kto to bude u nás jesť :grinning: marlenka.,.keď mne to príde také zložité... Ale keď to zvládol moj brat,tak asi by to šlo :grinning:
15. apr 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a je to...no hotovo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a ty čo sa ti zdá, že máš nejaký ten prstík zbytočný????? :frowning2: :frowning2: :wink: :wink: ..............ešteže máte tupú sekeru :wink: ................zasa akcia okná? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....no som zvedavá či sa už fakt k tomu ten tvoj dopracuje :wink: .......
15. apr 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......aj si niečo dávaš na ten chrbát,...či len zuby zatínaš a snažíš sa ignorovať bolesť?? :frowning2: ............zasa také vypečené autíčko by nemuselo byť zlé!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...marlenka sa len zdá komplikovaná, dobre sa robí :slight_smile: ...a pokiaľ sa nechceš babrať s plátmi, kúpiš hotové medové, pokvapkáš mojou tajnou zmesou a na nerozoznanie od domácej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. apr 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja robím marlenku len na Veľkonočné sviatky :wink: + ešte zo 2-3 druhy ,potom pomeníme s mamou a už mám 8 druhov koláčikov :grinning: uvidíííííme ešte nepečiem až tak v piatok -sobotku ,len krémové keď tak a v mraziaku mám suché ešte od Vianoc :grinning: :grinning: :grinning: vytáááhnem to aaaaaaaa JE TO ! :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
15. apr 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..počuj ty mrcha žienka, parádne si to urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................Peťo stihol akurát tak otvoriť a zasa zatvoriť ústa, či sa zmohol aj na nejaký protest? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 však ich mám 10....ni... :grinning: :grinning: :grinning: ...................akcia okná bude prekvapko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 stihol stihol vraj má horúčku je mu zle točí sa mu hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaaa vravím aj mne takto bolo a nemohla som si lažkať tak frč poooooome :grinning: ale dlho to nevydržal je padavka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. apr 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jááj zhorela mi palacinka.....tá už nie je ani na krásu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drsné pre chlapa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: SI ZABILA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................sa tu s teba válam smiechom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no...mrazákové zásoby padli na Simonkovu oslavu,keďže oslavoval na 3 razy :grinning:
@leninka75 to fákt? Kúpiš pláty? Díky za tip.. :wink:
@jacka ako prekvapko? Pre koho??
15. apr 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som včera našim robila palacinky na večeru si nakázali pánkovia :grinning:
dnes budú haluškyyyyy mňamkoškýýýýý :wink: :wink: :wink:
15. apr 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..jo a aby som nezabudla..jasnačka máme atb, nejaké zarábané kvapky do nosa a spray..........mandľu som nedala vyberať a ani nedám.......Liluša nemáva nejaké časté nádchy
15. apr 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..palacinka na krásu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..máš recht mařenko!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja robím domáce pláty a ide to rýchlo šupšup a to už keď ja vravím :wink: :wink: :wink: lebo ja pečenie nemusííím :sweat_smile:
15. apr 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok