• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
26. aug 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 to poznám.......sama ani na wecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................to chceš dať MAťkovi k narodkám?........šikovnu máš maminu.....len by mi to bolo luto zjesť... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 ved to kde žijem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .................akoby sa tam šli všetci pretrhnuť...........si predstav že na danovom mu nechcepli ani papier prefotiť hoci to mala za sebou...... :angry: :angry: :angry: :angry: a ten papier potrebovala ona.............ano ano.......len či sa dočkám ešte finále :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
26. aug 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ???????????????????????čo je s tebou?????......aspon jeden kuk ráno........ :slight_smile:
26. aug 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...waaaaaaaaaw.....kukám s otvorenou hobou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................to komplet celé robila mamina????............aj toho draka????..........
26. aug 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............no hádam by si nechcela, aby pani úradníčka míňala štátne peniaze na toner a papier?!! :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:...................otras na úradoch!!....ako keby zo svojho dávali :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....................
26. aug 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 komplet aj draka :grinning: :wink: šikovnú mám maminku ja viem :dizzy_face:
@jacka moja čo to mám dať Maťkovi k narodenikám ??? myslíš tú tortu či čooo akosi som nie teraz v obraze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tu tortičku som myslela......o nej sme kecali.....ale možeš napísať aj čo mu kupite.. :slight_smile: :slight_smile: ......veru šikovná mamina......aj ty si po nej.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 tak načo to tam používa.... :angry: :angry: ..pre svoje potreby? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............vy ako v tomto daždi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. aug 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to bola tortička pre synovca :slight_smile: bolo tam aj meno Ľubko :wink: Matúško bude mať tortičku až v októbri a bude s Včielkou Majou a Vilkom to už viem :dizzy_face: a darček ešte neviem .........dík za pochvalu ale ani z ďaleka som neni po mame nemám tú jej trpezlivosť :sweat_smile:
26. aug 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 jej včielka Maja......paráda...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potom si poprosíme aspon foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........

konečne neprší.....ideme sa trochu prejsť.....inač prídem o rozum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ozaj...kupila som aj ja chalanom tie súpravy z lidla............ :dizzy_face: :dizzy_face: ..len tie velkosti.....bu ndička akurtá a tepláky trochen velké......ale čo dorastu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..u nás prší od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jupi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................na porážku..včera krásne a do konca týždňa hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :cry: :cry: :cry: ................len sa vyvetrajte pokiaľ sa vám dá :slight_smile:
.....inak tie Lidl - súpravy..tiež som Lilke zakladala tepláky...no nepreženiem keď poviem, že dobrých 10 cm som založila.......neviem ako to šijú :fearful: ...........ostatné nepotrebuješ kupovať?........tričká, nohavice..?
26. aug 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka ja som našim kupovala v Lidli teraz bundy ,mikiny ,slipky,tielka ,Matulovi sa mi podarilo aj fajné tenisky kotníkové :slight_smile: a Peťovi tie trekové topánky čo mali nedávno a aj sebe som si bundicu ... presne ako píšete tie súpravy naprd pošité bunda ok a tepláky dlhééé :rolling_eyes: tak tie som nevzala ... Dne ideme ešte posledné nákupy do ZA alebo predposledné ... Už som bola minulý týždeň na Topánky ,rifle ,tričká ... tak ich vytiahlo ... :sweat_smile: :grinning: a školské potreby nejaké to pero ,ceruzky ,prezuvky,školské dosky a táááák a teraz máme aj škôlkárske :pensive: navyše sme Matulovi rupsačik kúpili a papučky a taký pyšný chodil po dome s rupsakom na chrbátiku :grinning: a potom večer mama chcem mlieko a ja ale už nedáme flašečku už z pohárika a to bolo plačuuuuuu :sweat_smile: tak som vytiahla zase flašečku :grinning: babátečku mojemu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a tu prší od rána ránového a ešte neprestalo :angry: :angry: :angry: nervyyyyyyy teraz je Matulko u babky vedľa a Peterko s bratrančekom Ľubkom majú školskú chvíľu :sweat_smile: jeden číta a druhý robí odpis :wink: a už ideeeeeeem pa
26. aug 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...práve rozmýšľam, že keď teraz čiape tak prídem domkov a sadnem si ku skriniam a urobím kontrolu, že čo treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............nerada to robím........................kde chodíš v ZA nakupovať?
26. aug 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..neboj raz sa aj fľašky zbaví :wink: ..............mne už konečne Laurinka odložila čajíkovú fľašku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 najradšej do Auparku - Takko tam najviac oblečka ,H&M sem tam , C&A tam tiež tričká ,mikiny .... a topánky Deichman , a potom ešte do Tesca non stop a tam mám vedľa tiež Takko :wink: a náš dobrý Lidl :slight_smile:
26. aug 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :wink: :wink: :wink: :wink: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: ani neviem, kého smajla by som dala...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: počasie na....prázdniny o tom istom...decká mrzuté......čo viac si človek môže priať???...len aby bol každý den veľmi rýchlo večer doma kľud.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nááá...všetkých bud odvialo, alebo vytopilo....alebo....sa so mnou nikto nechce hrať??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes nám 2x ušiel baran....sama doma....ešteže je to moj kámoš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my BARANI si rozumieme,..... :grinning: :grinning: :grinning: dva krát som hrala dostihy a sázky...a raz investora....no....obed ešte od včera, nákup neurobený, prádlo neožehlené......ale deti sú spokojné..... :angry: :angry: :angry: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. aug 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pekný večer....
26. aug 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........a nepoprší a nepoprší :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a som zakurila...18 st je myslím dost chladno..... :angry: :angry:

@leninka75 nohavice som kupila v tescu......fajn akcia za 6e.....aj tričká ešte má....aj ponožky.....aj všetko hádam ..okrem papuč......to neviem aké.........vy už máte všetko?....porobila si si poriadky v skriniach?ja sa nejdem dokopať..lenivec som ano priznávam :pensive: :pensive:
@katka1819 tie tenisky v lidli?...ja som ich bola reklamovať..............sa mu rozsypali.....smola..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....my máme hádam školské tiež všetko......ved neskor dokupime.....tak sa drobec teší do školky?.....som zvedavá ako ju zvládne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................to som rada že moji na flaškách a cumoloch neboli :slight_smile:

@denisenko no veru pre klud v dome čo neurobíme.......................nie sme ani zatopený ani nič........len som ledva večer už žila......schvovala som sa pod perinu a pekne zaspala... :grinning: :grinning: ..................neboj nič všetko stihneš aj dnes je den :grinning: :grinning: ...to musela byť sranda,,,,,nahánačka.....škoda len že sme to nevideli :wink: :wink: :wink:

a dnešný den sa podobá na včerajší........nádhera....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. aug 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..............ani neviem čo vám napísať...............nejaká som bleeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nevadíííí......... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........dáme kávičku či je skoro? :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. aug 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............my sme tiež včera kúrili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................a ku skriniam som sa nedostala, lebo som zistila, že musím variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................tak snáď to predĺžený víkend istí :slight_smile: .........do školy som zatiaľ nekupovala........ja som asi pacnutá, ale začala som rozmýšľať, že čo deťom na vianoce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............mám čajík môže byť?? :wink:
27. aug 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...............nemáte v okolí iné ovečky?..........vieš ako baranovi sa tá jeho zunovala, tak hľadal niečo nové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka máme tie tenisky asi 2 týždne ...zatiaľ OK :grinning:

sme včera pokúpili ... Tesco má -30 % na oblečku :grinning: majú nové bundy na studenú jeseň a jar :slight_smile: možno aj miernu zimu uvidíme ako bude .... leto ani nebolo ... snáď bude aspoň ten sneh ...trošken len :wink:

aj my už kúrime :sweat_smile:
27. aug 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink: a neprší a neprší.....kedy bolo to leto????? :confused: :confused: :confused:
@leninka75 ovečky máme u susedov..ale tam nechodí...blázon baraní.....kvoli žrádlu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tuším sme jediný čo nekúrime..aj ked...už som tiež chcela v krbe...ale to je Petríkova parketa, takže asi tak..... :confounded: vnútri je okolo 20,8-21,5....tak musí stačiť..... :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 ja som tiež bola v Tescu ale ešte minulý týžden....Denisko má vecí dosť, ja tro kupujem priebežne...ale Simčovi som pokúpila bodyčká v akcii....
@jacka bud rada, že ste nevideli...v daždi, mokro, v kopci a šmýkalo sa....nakoniec mu vravím, že : baranča, pod zahráme sa baran baran buc.....a on je zvyknutý že natrčím ruku a on do nej drcá....tak neodolal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ozaj...m aminky...aký má nový nick siwike???...chcela som jej zablahoželať, len neviem kam..... :frowning2: :confused:
27. aug 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 može byť aj čajík.... :slight_smile:
@katka1819 tam sme aj my kupovali v akcii..... :dizzy_face: :dizzy_face: ....
@denisenko mám ju ako mucinkaa29 len neviem či je aktívna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................si musela "čistutučká" prísť.........tomu sa hovorí láska.....................čo tá vaša dovolenka......nič? :frowning2:
27. aug 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: zase leje........aj to niekdy skončí......... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. aug 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok