• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
ahojte!!! :wink:
25. nov 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..však som skoro zabudla!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ............milá naša meninová oslávenkyňa.............všetko najlepšie ti prajem..pevné zdravíčko, veeeeeeeeeeeeeeeľa lásky, radosti a spokojnosti!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pekné ránko :wink:
@katka1819 .....krásne meninky...a som rada, že si k nám neprišla na ľade, hádam bude sniežik na Vianoce.....cmuuuk moja, nech sa Ti darí...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jacka Deniskovi zima?...ved sa zahrieva..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera skúšal strmák......že: mamííííí, zlomil som si riťku....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simonko tam behá, alebo sa šmýka, je tam pieskovisko so šmýkalkou.... :wink: :wink: :wink: :wink: tie magnety Denko dostal pred 2 rokmi na Vianoce.....Simčo už zlikvidoval..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. nov 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ............u vás včera večer nebolo také niečo snehoidné????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............na strešáku som videla niečo ako sneh s dažďom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................to ako Simčo dokázal zlikvidovať geomag????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. nov 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@katka1819 všetučko najlepšie............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......................dufam že aspon vianoce budu na lade :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 mám dojem že asi simonko postrácal..... :grinning: :wink: či nie,...................?
25. nov 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tvoj Denisko je dokaz toho že sa učíme stále........som netušila že sa dá aj riťka zlomiť :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ..................................máš pravdu tam sa riadne hýbe :grinning: :grinning: :grinning: ......pre teba je tam niečo na zahriatie či máš v termoske :grinning: :grinning:
25. nov 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes budem potrebovať asi liter kofeínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :fearful:
25. nov 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru postrácal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...snehoidné?....u nás lialo ako z krhly..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako čumím...zas mrholí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...si sa trafila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....termoska? že načo????...to je na futbalovom ihrisku, tak je tam hned aj klubová krčmička..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...toto počasie nespraví ani cisterna kávy... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čistý hnus je tam.....som ani Simonka nezobrala na vychádzku pre rožky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to ja už zle vidím alebo je niečo s konom,,,,,?
25. nov 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa máš....čerstvé hned po ruke.......a doma ti dá drahý fúkať...,,??:::.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to počasie dala na správnu mieru.......čistý hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................aspon som muža stihla z rána nas...ť.........chcel ísť k strige..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja mu vravím .....ale ajto príde ešte v sobotu a tu dalšiu je mikuláš..........on hned to vadí.....no mne nie....ale povedz deťom že budu u vašich sedieť na prdeli.....a nudiť sa.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
25. nov 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@leninka75
@jacka Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A ahoooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte
@katka1819 všetko najlepšie k meninkám...
U nás tiež prší, nesneží...
25. nov 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk fotos z fotenia tehu segry a ešte jesenné s Peťkom :grinning:
25. nov 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :dizzy_face:
nestiham, hadam zajtra niečo počmaram :wink:
@katka1819 všetko najkrajšie, Katka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte....

@letty86 počmáraj počmáraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
26. nov 2014 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!!.............

@katka1819 .pekné fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@letty86 ..čo nové s prácou? :fearful:
26. nov 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 u vás je aké počasie,?...máte :sunglasses:
26. nov 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile:
dnes tu nie som....mám doma Petríííka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekný den
26. nov 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ahoj :slight_smile: ....................vidím kus modrej oblohy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ale či bude pekne netuším..............na BB tuším hlásili, že nasnežilo.....máte sniežik aj vy?
26. nov 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......len si ho uži :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a bez ofukov :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.........včera som bola kuk kamošku čo má 2 mesačného syna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............taký bol zlatý, chrobák malý........usmieva l sa na mňa a aj sme si celkom pokecali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............už som aj zabudla aké sú bábätká malilinké.........
26. nov 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 tak akurát na Donovaloch......tu bol len taký poprašok a aj z neho sa Maťko tešil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................u nás to bude zas depka počasie...........................ale také bábätko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pomojkať....veru dávno.....to bolo čo sme mali drobcov a tááááák rýýýýchlo narástli :frowning2: :slight_smile: :wink:
26. nov 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ach joooj.,......asi ideme na víkned k strige.............akobý nikto iný neexistoval :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. nov 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáme kávu niekto??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak nič tak sama :grinning: :grinning: :grinning: obed navarený idem vegetiť.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
@jacka navrhni muzovi, ze vás nech odvezie k tvojej mame a on nech si uzije svoju mamicku dosýtosti :sweat_smile: ....ved by bol kazdy spokojný...nepreslo by?
@leninka75 mali by sa ozvat tento tyzden
26. nov 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok