• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 aké máte počasie?................že niekde na Morave padá mrznuci dážť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dec 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako dopadol DEnisko?....................a kde si vlastne?
1. dec 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........tak tie mňamko rezne baľ mužovi na obed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........u nás prší..aspoň čo vidím cez okno......sňáď to nezačne mrznúť :frowning2:
1. dec 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 muž je velký nech si rezník sám nabalí,,,,.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................presne toho sa aj ja bojím...ešte že už doma.....a ráno dufam bude lepšie :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dec 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ale moja však to máš tretie dieťa!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................keď sa nepostaráš tak hádam aj sviečka z nosa by mu trčala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...........normálne zvažujem či ja dnes idem domov....ale že vôbec sa mi nechce do toho nečasu.......brrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no aže ideš....čo tam budeš strašiť :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: šup šup pokial nie je horšie :slight_smile: :slight_smile:
1. dec 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak tu nech mu utiera jeho mamička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................ked tak rád tam chodí :grinning: :grinning: :grinning: ......................ale ináč máš pravdu tretie dieťa......len škoda že sa nedá prevýchovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dosť starý na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
1. dec 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
To bol zas deň :angry:
1. dec 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a čo sa stalo? :confused: :sweat_smile:
1. dec 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Ahoooooooooooooooj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............vonku čistá katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....sneh s dažďom....čistý hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@leninka75 presne.......aspon deti maju radosť....že opravdový sneh..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a donovalý u už uzavreté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..si predstav, že začalo už len snežiť :wink: ..........................to bude parádna kaša na ceste......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......nejako sa mi ani rozmýšľať nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ani mne nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................tak budete stavať snehuliakov :grinning: :grinning:
2. dec 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
priam som došla od zubníčky :sweat_smile: nejako som to vydržala ........ozaj som Vám spomínala,že som vymenila zubárku...tú drahú čo som u nej za ošetrenie platila 100 eurové sumy za novú čo máme u nás v Bytči ...neberie nových pacientov lebo zdedila po inej zubárke aaaaaaaaale sestričku čo tam má je moja sesternica :grinning: tak mi to vybavila takže teraz som tam nechala 5 euro :dizzy_face: ( za anestézu zuba :sweat_smile: ) inak by som neplatila nič :wink:
@denisenko ty ako so zubom ? a vôbec čo sa u Vás deje :sweat_smile: :confused: všícko OK ?
@jacka
@leninka75 hlásim u nás strašno strašná člpakanica :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
aj u nás snezi, ale sneh sa drzi
už viem, že z tej roboty nič, no čo vam poviem :confounded:
2. dec 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: sniežik sa nám chumelí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@katka1819 moj zub bude zubom ešte do pátku...vydržíme... :dizzy_face: :grinning:
u nás...asi takto..máme doma tatinka, tak moc na net nechodím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera sme boli s Deniskom u zubárky, objednanný na 8.45, zobrali ho o 10tej....nervy poriadne....Simčo robil strááášny bordel v obchode, nechcel skúšať topánky...až som sa zapotila kým som kúpila nové protetiky...ale v papučkách strašne čapce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po obede k veterinke, ani sa nepýtajte, až sa hambím...obaja kocúri maú blchy...nikto nevie, kto to doniesol, kedže vonku nechodíme, ale človek ako prenášač...takže....dezinfikujem, periem a tak....a už sa pomaly chystám hádam aj upratovať a vyzdobovať
2. dec 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@letty86 tak to ma mrzí....že to nevyšlo....ale príde lepšia, uvidíš :wink:
2. dec 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko akosi už tomu prestavam verit....ale nejako to ustojim, ved bolo aj horsie....stale som v bludnom kruhu s tou pracou.....je to zalezitost niekolkych rokoch....a ja stále rozmyslam, čo mi tym chce byt povedane, co mam pochopit
tak sa drzte u veterinara
2. dec 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný den, žienky :dizzy_face:
2. dec 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 juj to ma mrzí....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................ale čaká ťa niečo lepšie.......to ti chce býť povedané......:dizzy_face:
2. dec 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a jéjé....... :confused: :confused: parádička...ale aspon si doma poriadiš ja sa na to chýstám od novembra a stále nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....teda mám len čosi.......ale viac ma serká kuchýna....teda do tej sa mi vobec nechce :angry: :angry: :angry: :angry:
2. dec 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teda ozaj veselo u Vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Pevné nervy moja :wink:
@letty86 bude dobre :slight_smile: no nemalo to tak byť ... ako píše Janka to pravé orechové s prácou ťa čaká :wink:
2. dec 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......
3. dec 2014 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :wink:

@letty86 .............juj to je škoda!!! :frowning2: ... a tak som ti priala, aby ťa vybrali!!!! ...............ale neboj ako písali dievčatá, na teba určite čaká niečo fajné!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 neviem ako u teba...ale ja súrne potrebujem slnko......... :sunglasses: :sunglasses: .................neskutočný čas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. dec 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..pošlem ti môjho muža, vieš ako sa ti rozbehne upratovanie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......včera sme prišli domov z práce a muž sa ma pýta, že ktorú skrinku ideš dnes upratať?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .............tak mi nezostalo nič iné len čosi porobiť :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ani mi nehovor!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...o tom slnku som zrovna cez víkend hovorila mužovi, že už mi moc chýba, že tan čas začína byť taký depkoidný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. dec 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no to si mala teda deň!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............zablšení kocúri ma teda prekvapili!!! :confused: .....som myslela, že zviera keď nechodí von tak také zvieratká chytiť nemôže.............a neuvažuješ o tých protiblchových obojkoch??
3. dec 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok