Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
6. aug 2015
@utka ........Vikimu dodatocne prajeme vsetko naj k 9 rocikom....cmuk!!""" x-)
utka
6. aug 2015
@jacka od utorku večera,ale včera sme boli od rana do vecera v Dunajskej Strede...tak neviem.
utka
6. aug 2015
@leninka75 ďakujeme...
jacka
7. aug 2015
ahojte... 😎 😎 :-p 😉
katka1819
7. aug 2015
Ahooooooj 🙂 U nás sa bazénuje a plavárňuje od rána do večera ...50 faktor a klobúky na hlavách ,k tomu litre vody - lebo pitný režim a ja si to užíííííívam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😃 😉 x-)
denisenko
9. aug 2015
ahojte.... 😉 kde je koniec tomu tepluuuuuuuuuuuuuu????????????????????
jacka
9. aug 2015
ahojte......
@denisenko dufam že čoskoro.......toto je na zbláznenie......pomooooc 😢 😢 😢 :-p :-p ]-( ]-( ]-(
katka1819
9. aug 2015
@jacka
@denisenko kočkyy teplo ešte bude dlhoooooo 😃 😃 😃 😎 😎 😎 😃 😃 😃 😉 :-p :-N podľa predpovede ešte isto celý budúci týždeň ...
katka1819
9. aug 2015
inak ahojte :-N :-N :-N 😉 x-)
jacka
10. aug 2015
Ahojte....
@katka1819 ved to .....este riadny upek ......😥😰😟😓😭
denisenko
10. aug 2015
Ahojte 😉 ...vraj do konca mesiaca...Svokor ma potesil... :-p ...Deniska zobrala včera mamina ešte na tyžden na prazdniny...hlavne Ze tam bol 3 tyzdne v juli...potom tu este mamina ostala na tyzden...ja viem,stale som jej die5a,snaži sa mi pomoct,vidi,ze to neni jednoduche...esteze ju mam x-)
jacka
10. aug 2015
@denisenko este ze ju mas a moze ti pomoct .....a urcite to aj tebe dobre padne......... x-) x-)
To si teraz potesila s tym posim.....pomoc......a mne zas v tych naj ....horucavach mrcha dosla.....asi sa zas malo potim :-p :-p :-p

Podme stavat snehuliaka..... 😃 😃 😃
jacka
11. aug 2015
ahojte

:-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p doooooooosť
denisenko
11. aug 2015
Ahojte..
Jupiiiiii.....Simonko dostane odporucanie do normalnej skolky....tak sa tesiiiiim....a pri kazdodennej drine a uceni bude z neho normalny chlapec....ma na to velky potencial....tesim,tesim...
jacka
11. aug 2015
@denisenko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ..........................super super dobré správý x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
11. aug 2015
@utka všetko najlepšie k meninám.... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
denisenko
11. aug 2015
@utka vsetucko najlepsie k meninkam 😉
denisenko
11. aug 2015
@jacka Jani,,este ani zdaleka nemame vyhrate...uvidime na prehodnoteni v 6tich rokoch
jacka
11. aug 2015
@denisenko ..neboj zvladnete to...... toto je zaciatok.....dobry....x-) x-) ......teraz sa vytešuj aspon s takejto spravy......💖💗💓....uvidis vsetko bude dobre.....drzim silno silno palceky
denisenko
11. aug 2015
@jacka
x-)
utka
11. aug 2015
Ahojte...
Velmi pekne vam dakujem 😉
jacka
11. aug 2015
Uz sa zacinam roztapat......hadam by uz aj stacilo...nie... :-p
leninka75
12. aug 2015
@utka ...všetko najlepšie k meninkám prajem,hlavne pevné zdravie a kopec lásky!! x-)
jacka
12. aug 2015
ahojte 🙂
utka
12. aug 2015
@leninka75 dakujem 🙂
denisenko
12. aug 2015
ahojte.... 😉 to zas bude hiiiic :-p :-p :-p :-p
jacka
12. aug 2015
@denisenko bol veru a este bude....fnukh fnuk....
jacka
13. aug 2015
ahojte.....
včera tu hrmelo....a hrmelo.....aj pofukalo...a zase nič :-p :-p
katka1819
13. aug 2015
Ahoooooooooooooj 😃 😃 😃

my dnes frčíme do nedele do Bešeňovej - akcia bazény a tobogány zahájená 😃 😉 😎 x-) ...budem sa snažiť fotiť .... prajem pekné slniečkové dni aj Vám kočeny 🙂
katka1819
13. aug 2015
tieto šatosky som si vybrala na kamoškinu svadbu čo bude na budúci mesiac a sme pozvanýýýý 😃 😉 x-) čo poviete ...no nechcela som žiadne babkovské .... lebo keď máš veľkosť 42-44 no otras nájsť pekné šik šatičky pre mladé baby ,ale tieto majú najnovší kúsok a presne moja veľkosť mi sadli ako riťka na šerbel 😃 len nepribrať skôr dať ešte dole brušisko treba ,ale ako som začala cvičiť pravidelne 2 niekedy 3 krát za týždeň jumping tak mám to telo také pevnejšie aj brušisko a ricisko sa trochu zmenšilo :-N :-N :-N 😃 tak len vytrvať 😉