• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@utka ........Vikimu dodatocne prajeme vsetko naj k 9 rocikom....cmuk!!""" :dizzy_face:
6. aug 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka od utorku večera,ale včera sme boli od rana do vecera v Dunajskej Strede...tak neviem.
6. aug 2015 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ďakujeme...
6. aug 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. aug 2015 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooj :slight_smile: U nás sa bazénuje a plavárňuje od rána do večera ...50 faktor a klobúky na hlavách ,k tomu litre vody - lebo pitný režim a ja si to užíííííívam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :wink: :dizzy_face:
7. aug 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink: kde je koniec tomu tepluuuuuuuuuuuuuu????????????????????
9. aug 2015 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......
@denisenko dufam že čoskoro.......toto je na zbláznenie......pomooooc :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
9. aug 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko kočkyy teplo ešte bude dlhoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: podľa predpovede ešte isto celý budúci týždeň ...
9. aug 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
9. aug 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
@katka1819 ved to .....este riadny upek ......:disappointed_relieved::cold_sweat::worried::sweat::sob:
10. aug 2015 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink: ...vraj do konca mesiaca...Svokor ma potesil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Deniska zobrala včera mamina ešte na tyžden na prazdniny...hlavne Ze tam bol 3 tyzdne v juli...potom tu este mamina ostala na tyzden...ja viem,stale som jej die5a,snaži sa mi pomoct,vidi,ze to neni jednoduche...esteze ju mam :dizzy_face:
10. aug 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko este ze ju mas a moze ti pomoct .....a urcite to aj tebe dobre padne......... :dizzy_face: :dizzy_face:
To si teraz potesila s tym posim.....pomoc......a mne zas v tych naj ....horucavach mrcha dosla.....asi sa zas malo potim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Podme stavat snehuliaka..... :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doooooooosť
11. aug 2015 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..
Jupiiiiii.....Simonko dostane odporucanie do normalnej skolky....tak sa tesiiiiim....a pri kazdodennej drine a uceni bude z neho normalny chlapec....ma na to velky potencial....tesim,tesim...
11. aug 2015 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................super super dobré správý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka všetko najlepšie k meninám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2015 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka vsetucko najlepsie k meninkam :wink:
11. aug 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Jani,,este ani zdaleka nemame vyhrate...uvidime na prehodnoteni v 6tich rokoch
11. aug 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..neboj zvladnete to...... toto je zaciatok.....dobry....:dizzy_face: :dizzy_face: ......teraz sa vytešuj aspon s takejto spravy......:sparkling_heart::heartpulse::heartbeat:....uvidis vsetko bude dobre.....drzim silno silno palceky
11. aug 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. aug 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Velmi pekne vam dakujem :wink:
11. aug 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa zacinam roztapat......hadam by uz aj stacilo...nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...všetko najlepšie k meninkám prajem,hlavne pevné zdravie a kopec lásky!! :dizzy_face:
12. aug 2015 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
12. aug 2015 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dakujem :slight_smile:
12. aug 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: to zas bude hiiiic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bol veru a este bude....fnukh fnuk....
12. aug 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
včera tu hrmelo....a hrmelo.....aj pofukalo...a zase nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2015 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

my dnes frčíme do nedele do Bešeňovej - akcia bazény a tobogány zahájená :grinning: :wink: :sunglasses: :dizzy_face: ...budem sa snažiť fotiť .... prajem pekné slniečkové dni aj Vám kočeny :slight_smile:
13. aug 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tieto šatosky som si vybrala na kamoškinu svadbu čo bude na budúci mesiac a sme pozvanýýýý :grinning: :wink: :dizzy_face: čo poviete ...no nechcela som žiadne babkovské .... lebo keď máš veľkosť 42-44 no otras nájsť pekné šik šatičky pre mladé baby ,ale tieto majú najnovší kúsok a presne moja veľkosť mi sadli ako riťka na šerbel :grinning: len nepribrať skôr dať ešte dole brušisko treba ,ale ako som začala cvičiť pravidelne 2 niekedy 3 krát za týždeň jumping tak mám to telo také pevnejšie aj brušisko a ricisko sa trochu zmenšilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak len vytrvať :wink:
13. aug 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok