• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. októbra 2017 
@jacka mne sa strasne paci ten napad s pretacajucimi ocami.....dame tip? ....nooooo.....simonko je tiez rusivy moment....co uz
12. okt 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....konečne doma, ale roboty vyše hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahooooj...... :wink:
12. okt 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moji dvaja frajeri.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko feši obaja :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
12. okt 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a Ahooooooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nás všetko v rámci odtáľ potáľ OK :dizzy_face: :grinning: :wink:
12. okt 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jááááj moja.....u nás sme už dávno odtááááľľ...potááááááľ...zrušili....to vieš, ten šengen...bez hranic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ta vidíííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. okt 2015 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rááááááááááááááááánečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už aj frčííííím papa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
13. okt 2015 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte................ :wink:

@denisenko ...a to som si myslela, že len u nás ten čas letí ako splašený! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....rastú ti doma fešní chlapi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.............tretí sa nechcel fotiť? :wink:

@letty86......ako sa máte?......novinky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka......u vás to ako ide???.....čo nové? :slight_smile:

@katka1819 ...ako v práci? :wink:

@utka....ako deti, ste zdraví?? :slight_smile:
13. okt 2015 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
@denisenko no zlatý su čo dodat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 nič ...všetko po starom.......vonku sa prechádza depka......tak dufam že sa tu nestaví :angry: :angry: ....ty ako v robotke?........baby posluchaju......ako v skole a v školke?
13. okt 2015 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....

@jacka ...o depke ani nehovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......stále kukám kedy už vykukne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...a ništ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....v robote frmol ako vždy......moc sa teším, že Lilka z veľkej písomky z matiky konečne dostala jednotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....zvyčajne sa jej tie veľké podarí zbabrať, že si zle prečíta zadanie....tak som teraz rada, že snáď, snáď to už pôjde :slight_smile:...a tiež z veľkej písomky zo slovenčiny dostala jednotku s hviezdičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........no a Lolka začala chodiť v škôlke na krúžok moderných tancov, tak som zvedavá ako sa to vyvinie do budúcnosti........

....takú mám otázočku :pensive:...už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi???......nejako to začína byť čoraz horšie niečo vymyslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
14. okt 2015 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@leninka75 aj moj včera doniesol dve jedničky z pisomiek..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........čo som tiež v šoku lebo si tak isto zle prečíta zadanie a potom je to cele na prd...vravím mu aj dva krat si to prečítaj....a on nemám čas :angry: :angry: :angry: ...........................ju darčeky ani nespomínaj čím dalej tým sa horšie kupuje....... :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................Lolke sa páči tancovanie?....a celý den je v školke?.......
14. okt 2015 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: čo to, čo to?????...darčeky?????? ja sa nad tým nejako moc netrápim..pár užitočných vecí, niečo čo napíše a hotovo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nááááhodou..ja už mám...dáždniček pre seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a Simčovi Mickey Mouse obliečky....a už som skončila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..............pršííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................

@jacka ...som rada, že nie som sama s vianočným rozmýšľaním :slight_smile:...............Lolka je tanečným nadšená :dizzy_face:...učí Karolínku :grinning: .....a ja tajne dúfam, že aj Karolínka dostane chuť na nejaký krúžok :wink: ........Lolka je v škôlke len na poldňa......
15. okt 2015 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

juj nechce sa mi ani rozmýšlať :confounded:

@leninka75 Karolinka nechodi na žiaden kružok?.............................akurat mi Maťko rano vravel že či si už može pisať na vianoce.......tak to aby som kupila kilo papiera...... :grinning: :grinning: :grinning: ...jasne papier vela znesie :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jasne, že nechodí, knedľa domáca :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....................to máš dobré tvoji aspoň napíšu..ale keď som sa už na narodky Karolínky pýtala čo by ju potešilo tak, že ona nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..blbé je, že mňa sa nikto neopýta čo by ma potešilo a ja mám v tomto úplne jasno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no daj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........................sa tu pučim smiechom až slzy v očiach
15. okt 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 napis jeziskovi :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to nemôžem prezradiť, potom sa mi to nesplní :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
................ble zaspávam...... obed + počo na prd = posteľ (aspoň teraz u mňa by bodla) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale mne možeš...nikomu nepoviem :grinning: :grinning: :wink: :wink:
15. okt 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........konečne piatok...nejako sa mi tento týždeň vliekol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2015 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@leninka75 aj mne.....neskutočne.....to asi preto že celý týžden prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................rano MAťko hovorí...mamííííí mame písomkou s priro......vyskušaj ma... :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: .........som myslela že dostane :angry: :angry: :angry: tak 6,50 som ho ešte skušala :astonished: :rolling_eyes:
16. okt 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....dôležité je, že si spomenul :wink: :wink: :wink: :wink: ...................ale porazilo by ma :angry: .......inak toto nemám rada skúšať prírodovedu a vlastivedu, lebo v podstate ani neviem čo....naši sa zvyčajne rozprávajú na nejakú tému a v tých učebniciach toho moc nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2015 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ach joj ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ta prirodoveda...........to je o ničim....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......napíšu si do zosita jednu vetu z celeho co sa učia..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....ale matka to bavi....ešte že........bo vlastiveda to je veda....moj zlatý prišiel s plačom že ho skušala že nevie kde je sever....dostal 2..... :confused: :confused:
16. okt 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mám voľno konečne sa mi zdá že som v tej jednote stále ...to robia tie poobedné zmeny :pensive: ...a Matulko je doma so mnou je ukašlanýýý chudiatko tak pamyconujeme a trifedujeme a vitamínujeme a čajíkujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Dnes máme oslavu kto uhádne prečo kto a začo ...kde je naša kalendárová supe pamäť :wink: :grinning: @leninka75 pracovne ja viem pracovne :sweat_smile:
19. okt 2015 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@katka1819 no predpokladám že .........mladší ma narodeniny???........či sa mýlim....................prečo dávaš hádanku hned v pondelok rano ha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
každopádne........všetko najlepšie...vela vela zdravíčka ...pohodičky.....posielame cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok