Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2016

Ahojte

@denisenko vas teda vsetko chytilo....dufam ze ste uz ok.............z darcekov som uplne zufala........ani neviem kde ich mam hladat..................................ano ano muz sa cini......len totok pojde pomalicky.....ziaden vztah k tomu nie je....😅.....asi ani nikdy nebude😅

jacka
5. dec 2016

@leninka75 zijes......

denisenko
5. dec 2016

ahojte....😉
to je kosááááááá......
včera sme boli v Žiline na Vianočné trhy a punč...prvý krát som nahovorila aj mužíka a išli sme vláčikom a dali si originál punč spolu...

inač...týžden v školke a zas sme soplaví,,,akože teda hlavne ja...už ma ide z toho poraziť...som povedala, že este raz a končím so školkou....

@jacka jáááj..darčeky...mi hovor....len také samé potrebné a prepotrebné veci....Dendo rastie, tak nebolo o čom...Simonko je iná kategoria..ten má po detoch všetko..takže nejaké hračky...ale u neho bude hlavným trhákom stromček...ale inak...Dendo ešte stále tajne verí na Ježiška, ale predsa len sme spolu objednali jednu hru na playko, už prišla, ale rovno som povedala, že zabalím a až pod stromček...nejako to s Ježiškom nerozvádzal...a ešte som mu na tajnáša objednala jeho vytúžený tablet, tak ostatné darčeky pojdu asi bokom....😒 my sme si s tatinkom kúpili kávovar na pressíčko a sme vybavený....

denisenko
5. dec 2016

a tento rok ešte riešim, kde dať vianočný stromček, aby pri tom bláznivom štenati zostal ako tak celý....tak asi do detskej, tam má zákaz...a ja sa najviac teším na ozdobovanie..som dokupila nejaké ozdoby tak mi viac netreba....že jaká som ja nenáročnáááááá

leninka75
6. dec 2016

ahojte............

@jacka ...žijem Jani žijem len som nejaký mimoň ☹......v piatok som sa už naštvala a zobrala som Lolku k Dr. ...chúďatko malé moje, som si nadávala, pretože Dr, hneď že krv a výtery.....výtery ešte OK, ale tá krk...brrr......v pondelok som s ňou bola tiež doma....volám o výsledky krv v poriadku a teraz ešte čakám na výtery......včera večer už aj Karolínka takú nádchu schytala, že paráda......nervičky.....pomoc...ešteže od rána obaľujem mikulášskymi sladkosťami.....

leninka75
6. dec 2016

@denisenko .....juj teda aj vás trápia choroby.......ja mám pocit z ježiška pri Karolínke presne ako ty pri Deniskovi...aj verí aj neverí .......tak darčeky už máš v celku vybavené....aký ste kúpili kávovar?....
.....malá psia slečinka už trošku poslúcha?....čo je to vlastne za rasa?

denisenko
6. dec 2016

@leninka75 Leni,kupili sme DLonghi...hadam budeme spokojni....Denisko uz minuly rok hovoril,ze spoluziakom kupuju darceky rodicia....ale tak...to je asi jedno,hlavne ze si tam najde,po com mu duša pišti...Havino...poslucha...ked sa jej chce...presla si tiez tazkou skuskou...mala giardiozu...ale vyzera ok,len jej dlhsie trvalo kym sa naucila pytat sa von...zvladli sme to za 10dni...v noci spi,okolo piatej zaknuci a pyta sa von...Simonko ju zboznuje a ona jeho ...a ked sme pol dna prec tak niekedy knuci,niekedy sa pocura...ale vacsinou vydrzi byt 4 hodiny zavreta v kupelke...teraz bude mat 3 mesiace,tak myslim,ze este ma narok na nezbedy....

denisenko
6. dec 2016

@leninka75 jaj...rasa...weimarsky stavač...povahovo super do rodiny a aj k mačkam...kavovar tento,len v ciernej farbe

leninka75
6. dec 2016

@denisenko .....tak to je super, že si Simonko a hafinou sadli....ako s avlastne volá?.....ono je asi dobre, že sa ku mačkám dostala ako šteňa....my by sme chceli mačku, teda aby som bola presná Laurinka chce...len sa bojíme, aby ju pes neskántril.......
....a to čo mala giardiozu????.....
....tiež máme už asi rok kávovar "londžíka", ale bez páky...nevieme si vynachváliť..... inú kávu, teda turka už ani nepijeme....dúfam, že vám poslúži....

denisenko
6. dec 2016

@leninka75 To dufam,ze posluzi....ja som sice "turkova"..ale dobre presso je dobre presso...hlavne pre Petrika...kdesi som citala,ze skor si zvykne velky pes na male maciatko ako naopak...ale neviem....u nas musia vsetci posluchat mamu..xi,xi,xi...som si minule vypocula ako Petrik vravi Saline: nerob bordel,lebo mama ta nauci aj vysavat...a ona to dokaze,ked ju nahnevas.....😀

jacka
7. dec 2016

ahojte
tak vcera som mala nutenu detoxikacnu kuru.....dufam že ju z rodiny nik nechce.....😉........
@leninka75 vytery budu mat kedy?......tak sa rychlo uzdravte.........aby ste do vianoc boli fit...........dnes siel matko na pytagoriadu......ten sa fakt vsade prihlasi......Petko sa dnes neuci tak sme sli rano bez bolesti bruska.......

jacka
7. dec 2016

@denisenko som sa pobavila.....ty si teda riadny general..ale niekto to musi mat vsetko pod palcom....🙂....😉....to je super ako ku vam zapadol havinko..........ozaj co vam este chyba za zverinec.....nemate už vsetko..😀

denisenko
7. dec 2016

@jacka Jani,aj Denisko isiel dnes na pytagoriadu..ale jeho tam donutila učka...okrem toho sa uci na Šalianskeho Matka...nieco ako hviezdoslavov kubin...a bol aj na geografickej olympiade...skoncil treti a postupil do krajskeho kola...na to,ze sa vobec nechce ucit...neviem,kde zobral vedomosti.....jaaaaaj....detox....mali sme vsetci...teraz starkovci a svagrovci....asi to fakt musia mat vsetci....a chyba nam este klokan,žirafa a taaaaaak.....

jacka
7. dec 2016

@denisenko vraj donutila😀..........to mas doma riadnu sikulku......❤👏.....o ostatnych som nepocula alebo matko nechce😀.....kdeze kubin....citat neexistuje este to tak ..to je nieco smrtelne😈..............................inac ja si ako diete nepamatam zeby sme nieco taleto mavali....fuj bleee...teraz to mavame kazdy rok...............................inac pockaj to su nie nase zvieratka.😀......

denisenko
7. dec 2016

@jacka Citanie smrtelna choroba? To Dendo cita aj pri jedle,na zachode,nadranom s baterkou pod paplonom...a ked niekde sme,tak on si aspon par stran vecer precitat musi...ako droga🙂

jacka
7. dec 2016

@denisenko cosi nenavidi citanie........ale musi kazdy vecer povinne......ha..a totok dostane pod stromcek
https://www.google.sk/search?q=povesti+o+hradoc... je inac super ze ti takto dobrovone cita,.........coby som ja za to dala..........a zas Petko cita aj to co nema...😁☺

denisenko
7. dec 2016

@jacka
@jacka ktore si vybrala? Denisko si pytal tiz tu modru,s kreslenou zrucaninou...a aj ju dostane...okrem toho na citanie ?Minecraft stavitelsku prirucku a Bibliu pre deti....aspon tak si nieco zapamata,ked v kostole sedi na usiach .....

denisenko
7. dec 2016

Toto...dve povesti z tejto knizky mal na sutaziach minuly rok...tak ju chcel...

jacka
8. dec 2016

@denisenko vidis tutok som nevidela.......skoda vyzera dobre,....som myslela ze som tam dala dobry link ani som to nekukla....bibliu som aj ja chcela ...len som to mala zatrhnute .....ale raz ju dostane..............

jacka
8. dec 2016

@denisenko pred tym mal tuto ako povinne citanie a😀......

denisenko
8. dec 2016

@jacka vyzeraju dobre vsetky...hlavne,aby ho to bavilo citat...Denisko momentalne fiči na Tygri Tim...vymiena si s byvalym spoluziakom...ale precital uz vsetko,co ma foma..od encyklopedii,atlasov,rozpravok,mytologii az po prirucky...hlavne,ze si pamata vsetko,a potom ma skusa....ale knihy do skoly...to neeee....

denisenko
8. dec 2016
denisenko
8. dec 2016

Simonko si vcera ozdobil stromček....ked aj v skolke maju,musi byt aj doma...jemu nevysvetlim,ze vo vykladoch,obchodoch a skolke mozu,a doma nie...

jacka
8. dec 2016

@denisenko tedaaaaa to ma riadnu zbierku knih.......klob dole......❤😍-----.................ved nevadi ze ate stromcek....aby už mate vianocnu naladicku 👍.................

denisenko
8. dec 2016

@jacka to len taky provizorny...potom ho odzdobim a nanovo vyzdobim naplno....veru..ten cas leti a vianoce su tu hned

jacka
8. dec 2016

@denisenko len aby ti to Simonko dovolil...😉...................ze ani sa nenazdame....a je tu dalsi rok

jacka
9. dec 2016

ahojte
hura piatok........😀

denisenko
9. dec 2016

@jacka piatok??? Hurrraaaa....jaaaj,rodičovskej sa to netyka...ozaj,ako Matko dopadol na pytagoriade? ....Denisko asi nic moc,kedze postupil len jeden piatak...

jacka
9. dec 2016

@denisenko neviem.....ani on sam nevedel nikto im nic nepovedal....ale mal tam asi 2 priklady zle kde sme to doma kukali............ale ti poviem mali co robit......fuj neznasam matiku.....brrr

jacka
9. dec 2016

@denisenko teraz ukazal diplom s ibobora......tak skoncil na tretom mieste.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre