Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
19. aug 2009

Babulky dakujem vam pekne 😉 😉 No veru veru ja som ešte štena 😀 😉 😉 😉 dakujem 😀

leninka75
19. aug 2009

siwi 😀 😀 😀 😀 😀 .............jak to bolo v popoluške????...........takový pískle..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
19. aug 2009

ahojte mamuľky 😉
už sme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

Sabínka je dobrúčka,napapá sa a spinká v kuse aj štyri hodiny 😵 😵 ........ale vie aj pekne spievať 😀 😀 😀

upratujem,pretože som prišla do takého "poriadku", že ma až striaslo 😝 ..............ale však viete chlapi 🙂

večer nabehnem 😉

mirrinka
19. aug 2009

jééééj aninka,vitajte domka 😉
večer určite nabehni,lebo som zvedavá na podrobnosti 😉 😉 😉

denisenko
19. aug 2009

aninka, to ta skoro pustili, ale sme radi 😉 😉 😉
siwi, všetko naj, naj, naj.....aj ja by som chcela taký vek 😀 ale niečo máme spoločné... aj ja sa asi budem vydávať...možno už v novembri, ak sa nájde čas..... 😀 😀 😀 tiež len svedkovia a asi aj denisko 😉
leni, robila som v ziline 4 roky, v kanceláriii- všetko, ale dobre si pamatáš, som ekonomka. ale snívam o domácej cukrárničke s detským kutikom, rada pečiem a dobre mnam, mnam...len na to nevyzerám 😀 😀 😀 😀

utka
19. aug 2009

Ahojteeeee!!!
aninka, vitaj domka a napíš všetko,ako to prebiehalo a daj aj fotky 😉.
siwi, všetko naj... a gratulujeme k budúcej svadbe.
A aj tebe denisenko 😉.
leninka, super fotky. Aj ja som sem niečo pridala...
Vikitorko v aute v pohode. vyrazili sme o pol osmej večer a o osmej už spal. Ale keď zrátam celý čas jeho spánku cestou, tak asi len 5 hodín spal. cesta nám trvala okolo 9 hodín.
No prvý deň sa nechcel vôbec kúpať, len každú chvíľu chodil ochunávať vodu, či je stále slaná, či nie je náhodou už jahodová 😀 .
no potom sa osmelil a kúpal sa aj on. Ale bola mu studená. V tomto nebude teda po mne, ale po tatinkovi. A vôbec nechcel ani koleso, ani rukáviky. A mal aj nafukovací banán, skúter a nafukovačku a na nič si nechcel ani sadnúť. Trdielko jedno 😠 . Snáď na budúce.
Mal tam kamoša, lebo domáci pán tam mal dcéru so synom-4,5 ročným.
A keď sme sa boli v sobotu doobeda poslený krát kúpať a odchádzali sme, tak sme mu kázali, aby sa rozlúčil s morom. Tak zapílil, že ahoooj more o dva týždne sa stretneme 😀 😀 ...
A čo sa týka roboty v BA...je jej dosť, ale aj záujem o prácu je veľký. tak uvidíme, či sa mi podarí niečo nájsť. Ja dúfam, že áno a už čoskoro. Lebo už som na Úrade práce a tam nedostanem nič ☹.

bubba
19. aug 2009

siwike.....vsetko najlesie k narodeninkam a svatbu ste si naplanovali na dobry mesaic!tak ako my...akurat ze my sme takto daleko dopredu neplanovali...v piaotk dosiel domov drahy a hovorim mu....o 3 tyzdne sa berieme potrebujem aby si si zobral dovolenku a ideme na matriku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom v kostole.min.pocet ludi.
denisenko o neni bohvie co ze nevyzeras ako cukrarka,,,,sak ty si chodiaca antireklama 😀 😀 😀 😀
aninka ahoj vitaj domaaaaaaaaaaaaaaaaa cmuk

a baby boli ste sa registrovat aj na tej socialke??? 😅

mirrinka
19. aug 2009

bubbka,ja na tú sociálku mám doma papiere,ale ešte som tam nebola....a pochybujem,že mi odtial niečo dajú,lebo manžel má dobrý príjem....ty si bola?

utka
19. aug 2009

Aj ja mám doma papiere, ale ešte čakám na rozhodnutie z úradu práce a potom to mám dať na sociálku...
Ale vraj nemám čakať, že niečo dostanem...

mirrinka
19. aug 2009

utka,tak nečakaj...ani ja už nečakám...tento mesiac mi dokonca zabudli aj rodinné prídavky poslať 😠

utka
19. aug 2009

mirri, tak to je paráda...sú to hajzlíci 😠

aninka29
20. aug 2009

ahojte mamky 🙂
večer som už nedošla,lebo som sa stráááááááááášne tešila na moju posteľ 😉 ..viete ako to je spať v nemocke na tých hnusných veľkých posteliach 😝
babulka sa pred chvílou napapala a mne sa už nechce spať,tak som urobila kuk 😉 ............zatial je dobručká 😵 klop klop klop 🙂 ,napapá sa a spinká aj štyri hodky 😉 ....včera keď sme došli domov,tak spala v kuse šesť hodín 😉 ..........Simonka je zlatíčko,strašne sa teší, že sme už doma 😵 ......stále chodí kontrolovať Sabínku,či sa nezobudila,číta jej rozprávku a strašne rada ju hladká 😵 😵 😵 ...............chjoj mamky,si neviete ani predstaviť ako veľmi mi chýbala 😢 😢 😢 som si aj poplakala v telefone..........ale konečne to mám za sebou a sme domka 😵 ............neskutočný pocit 🙂

no a porod,ani neviem čo mám písať 😝 ,ale poviem vám že nikdy nikdy viac 😝 skončila som 😝
tak zhruba...........vo štvrtok ráno sme šli so Simkou na poštu a do obchodu.....v obchode zrazu niečo puk a už to čurkalo 😉 ešte šťastie, že som mala intímku,lebo inak idem domov "popišaná" 😀 ...........tak som sa pekne obliekla a šla do nemocky...tam mi doki povedal, že ooooooooo to bude rýchly porod,ste otvorená na štyri a pol prsta,o chvíľu budú aj bolesti 😝 .............lenže bolesti žiadne celý deň,tak mi začali dávať infuzky na vyvolanie kontrakcií a k tomu aj ATB kvoli plodovke 😝 a tak to šlo až do soboty............v sobotu ráno došiel prednosta,nech mi urobia predoperačné a že až mi dotečie infuzka,tak idem pod nož 😢 pretože moja maternica už nereaguje na tie vyvolávačky.............mamky ja som sa tak strašne bála 😢 😢 😢 po dotečeni mi ešte na pol hodku napichli ATB a stal sa zázrak začala som mať pravidelné kontrakcie 🙂 ..........no a potom to už šlo...............aaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu nenormálna bolesť ☹ ešte teraz mi je zle z toho 😝 ...........ani epi som si už nemohla dať lebo som bola už od piatku otvorená na sedem prstov.......a keď som už mala také silné bolesti,tak to by mi ani nezaúčinkovalo 😝
ale všetká bolesť prešla,keď som prvykrít uvidela naše krásne druhé vlasaté dievčatko 😵 😵 😵 .........hodila som foto,tak kuk............nie veľmi dobrá kvalita 😉 fotila som hodku po porode,a ostatné nemám stiahnuté 😉

aninka29
20. aug 2009

jéééééééééééééj,som nechcela písať román 😀 😀 😀

siwike25
autor
20. aug 2009

Awojte baby, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.
Aninka no vitajte domenko,Sabinka je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna herečka 😉 😉

leninka75
20. aug 2009

jéééj ahoj ani!!!!...........nejako rýchlo vás pustili, ale je to supiš, lebo to znamená, že ste oki!!! 🙂 🙂 🙂 ..........takže Sabi bola chuťovka 😀 😀 😀 ..........nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😀 😀.........

utka, nám lilka minulý rok nechcela chodiť do mora..........teraz celkom aj hej aj keď lepšie jej vyhovoval bazén 😉
bubba, na teba na 100% platí, že muž je síce hlava rodiny, ale žena je krk!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
deni, aj ľúbiš papať koláče???.........máš pekný sen, dúfam, že sa ti to raz podarí!!!! 🙂 🙂 🙂

bubba
20. aug 2009

ahojte aninka mala je náááááááááááááááááááááádhernáááááááá fakt maly vlasacik...
leninka no sak muz ma nahovaral aby sme sa zobrali uz odkedy som otehotnela len ja som nechcela,tak som mu pripravila mensie prekvapenie....a okrem ineho sme prisli o kopec penazi na rocnom zuctovani stihli sme nakoniecc iba za 8 mesiaacov a dostali sme kopec prachov co sme pouzil ina dovolenku 😀

utka
20. aug 2009

Jééééj, aninka, Sabínka je nádherná. A aké má vlásky. Bude ako Simonka, taká parádnica s copíkmi 😉...

denisenko
20. aug 2009

jej, ani to je krásne dieťa 😉 určite po mamičke 😉
naozaj kráááásne
🙂 🙂 🙂 🙂
leni, koláče lubime papať všetci, no nie?najlepšie s kopou krému a čokoládou mnam mnam 😀
utka, my by sme asi pochodili rovnako ako vy s tým morom, keby sme tam šli, tiež mu dlho trvá kým sa odhodlá na niečo nové, v školke mali bazén a ani raz tam nebol!možno keby aj mamina..... 😀

utka
20. aug 2009

deni, Viki je vo všetkom taký...nechce nič nové 😠 . Som zvedavá na škôlku...

mirrinka
20. aug 2009

no teda Sabínka,ty si nádherné bábo 🙂 aj ja chceééééééééééééééééééém takééééééééééééé 😀 😉

utka
20. aug 2009

No už sú fotky na FB 😉.

mirrinka
20. aug 2009

ja viéééééééééééééééém 😀 😀 😀

denisenko
20. aug 2009

neboj, utka, aj denisko stále ručal 😀
ale teraz chodí k opatrovateľke, a s tou kein problem, asi ju má radšej ako mna 😀 to dufam že nie 😠

leninka75
21. aug 2009

Ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ...............jasan, že je sabinka krásavica, veď má byť po kom!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .............ozaj aninka, ako ste nakoniec išli z nemocky vo vajku či vo vaničke????..............a pri pôrode bol aj muž???

babule aj naša lilka je taká, že ju musíme dlho presviedčať na nové veci................žeby bola pravda keď moja mama stále hovorí, že všetky deti sú rovnaké??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
deni mi niečo hovor o koláčoch!!!! 😝 😝 😝 😝 ..............na ako dlho dávaš malého k opatrovateľke???.........má viac detí, či len Deniska???

siwike25
autor
21. aug 2009

Awojky.
Utka pekneeeee fotky 😉 😉 😉
Leninka ahoj,ako?

leninka75
21. aug 2009

ahoj siwi!!!..........na prd, v pondelok do roboty.......už ma tam čaká opravená dizertačka, tak mám bruchabolenie, že čo tam musím ešte dorobiť ...........a termín obhajoby sa tak nechutne blíži!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ...............decko cez deň nespí, tak nič nestíham...............pomóóóóc!!!!..............ale inak v pohode!!! 😀 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
21. aug 2009

Nezavidim 😀 😀 .Simonko je každy den s mojou maminou doma,ževraj poslucha a aj sam sa uloži spinkat,vypne si telku zakrije a spinka.Ale ked som snim ja tak veeeelky cirkus zo spankom 😉 😉 😉
Prila som foto kuknite🙂Maly sme tu trhy....a moje dieta si nechcelo tento rok sadnut do kolotoča ☹ 😀.Ani do bazena ho neviem dostat,neviem čo sa snim stalo 😉 😒

leninka75
21. aug 2009

len tak čiste náhodou................nemá dnes leva meniny???? 😕 ................ak áno blahoželám!!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
21. aug 2009

aninka, ako to ide??? 😕 😕

denisenko
21. aug 2009

siwi, mojmu trvalo presne tri roky, kým nemuseli kvoli nemu kolotoč zastaviť, ale to sedel aj s tatinkom vo vláčiku, si vieš predstaviť 😀
leni, denisko chodí na na sedem hodín k Viki, taká mladá holka na jesen ide robiť aupair do anglicka a je tam s nou len on, ale je stráááááášne spokojný, asi to s detmi vie 😉
síce nie je lacná a sedem hodín je dosť, ale ked sme všetci spokojný....potom o tretej príde domov a spí tak do pol piatej, piatej a vstane ako hotové čertisko aj s rohami....dnes mi skoro zlomil prst na nohe 😒 😖 a o siedmej je už zas tvrdý až do rána 😉 😉
aninka, tuším máš kopec roboty, že? 😉
jacka sa ešte neozvala?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre