Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. sep 2009

bodaj by ti to aninka vyšlo.....fakt ma to už nebaví...hlavne to čakanie je na figu 😠

však si pospinkaj..ked pojde aj ona 🙂 ...inak sa ako máte?

aninka29
16. sep 2009

jacka nedá sa spať 😒 ..keď Sabi chrní,tak ja využívam chvílu a varím a upratujem atď atď 😉 .............inak sa máme dobre.......Sabinka je dobručká klop klop klop......v noci pekne spinká,budí sa po štyroch piatich hodinách a cez deň si pospí aj tých šesť hodín 😵 ........ale vstane s takým revom hladoš jeden,normálne ma ide celú zjesť 😀 😀 😀 .......teraz spinká tak varím a potom ideme ku kozmetičke..........mala som ísť včera,ale krásavica kozmetička zabudla, že bol sviatok 😝

a ty ako sa cítiš?????????žiadne príznaky rodenia???

jacka
16. sep 2009

máš zlatučku bábu.....aj ja budem mať takú 😵

nič...aninka..len mi brucho zavadzia....večer dá vedieť že je tam....a koniec 😒 .........zajtra idem na kontrolu...tak som zvedava na ten uspech po týždni 😝

mirrinka
16. sep 2009

jacka,ty tu ešte strašíš???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
16. sep 2009

Ahojte!!!
My sme s manželom PN. A máme aj antibiotiká ☹. Viki je v škôlke. Ráno neplakal, tak som zvedavá...či ani potom...
leni, ja som už spala, ale mirrinka ešte nie 😝!!!
jacka a ty tu už nestraš a choď si už po to bábo 😉.

jacka
16. sep 2009

bu bu bu bu...som odstrašujuci priklad pre tei ktore chcú dalšie bábo 😠 😀 😀 😉 ..neberte ma vážne už mi s toho pupka totálne hrabe 😀 :-

juj utka to mi je luto...čo vám dr. povedal?...angína,chrípka?...hlavne sa rýchlo vyliečete 😉

utka
16. sep 2009

jacka, veď to!!! Asi si to dobre rozmyslím, keď budem chcieť druhé bábo...
Neviem diagnózu, ale pravdepodobne zápal horných dýchacích ciest ☹

jacka
16. sep 2009

utka.... ☹ ...tak sa potiť len spolu...... 😉

utka
16. sep 2009

jacka, asi tak...len ja nemám teplotu, tak sa mi potiť nechce... 😝

bubba
16. sep 2009

jacka chutiatko ty sa tu este PUPÍŠ? 😅 specialne pre teba som vymyslela slovo 😀

jacka
16. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 bubbka 😀 😀 😀 😀 😀 ......fakt neviem čoby som ešte spravila preto aby som sa Nepupíkovala..alebo nepupiškovala??? 😀 😀 😀 zajtra budem mudrejšia

utka aspon ste spolu..ked už sa nepotíte 😉 🙂 😵

aninka29
16. sep 2009

halooooooooooooo 😕 ....kde ste???

jacka ešte stále nič?

jacka
16. sep 2009

kuk..... 😠

bubba
16. sep 2009

😀 😀 kua te nase decka sa rodia bud moc zavcasu alebo sa im nechce.to uz je fakt rarita aby sa narodili presne na termin 😀

mirrinka
16. sep 2009

moja je termínová 😀 😀 😀 😀

utka
16. sep 2009

Ahojte!
Už sme doma. Napapaní, ešte do vane a do postele. ale Viki ešte plastelínuje. Dnes bolo v škôlke dobre. Vraj aj pekne spinkal, tak sa veľmi teším 😉 .

jacka
16. sep 2009

no vidiš utka.......celkom rýchlo si zvykol..a vy sa liečte 😉

bubbka...mojmu sa u mna páči..však je to chlap,nie?

zajtra mi držte palce....aby sa už konečne malo k svetu...lebo sa fakt nas...m 😠 😠

leninka asi rodí za mna dnes... 😀 😀

dobru noc..pa pa 😔

utka
16. sep 2009

jacka, budeme držať päste, silnooooo...už teraz držím. Dobrú nôcku.

utka
16. sep 2009

Žeby posledná???Či ešte niekto čaká, aby bol po mne??? 😀

aninka29
17. sep 2009

dobré ránko mamky 🙂

jacka držím prsty,aby si už konečne porodila 🙂 ....no škoda moje predpovede nevyšli 😝 .....ale dávam druhý tip 😉 .....do konca týždňa porodíš určite 😵 😵 😵 ...teda dúfam 😕

utka s manžom sa rýchlo vyliečte 😒 ...to musíte byť riadne chorí keď berete ATB 😒

leninka75
17. sep 2009

ránečko!! 🙂 ..........ahoj jacka!!! ...uuuuuuuuuuuuž??!! 😉 😉 .................
utka, ako sa máte už lepšie??? 🙂 .............viki je zlatúšik, že si tak pekne rýchlo zvykol, teším sa s tebou!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........
ani už si bola u tej kozmetičky???....čo si dávaš robiť a ako často tam chodíš???..........ja som ešte nebola, ale chcela by som si dať upraviť obočie a neviem ako sa tam "správať"!!! 😀 😀 😀 😀
my sme mali tieto posledné tri dni také divoké!!!!...........v pondelok som prišla z roboty a už som videla, že Lilka nie je OK, mala lesklé očká, odmeriam, teplota..........no paráda!!!.........večer sa dovracala..........ráno zasa teplota, bolenie bruška, hnačka...........večer teplota...........super, a to sme chceli ísť do Lešnej..........v strede Lilka vstala akoby dva dni nič nebolo..........úplne v poriadku.....tak predpokladám, že to bola nejaká viróza..............našťastie......... ..takže sme včera nakoniec v tej Lešnej boli, bolo fajn teplúčko, málo ľudí, hlavne maminy s kočíkmi a aj zvery boli celkom aktívne.........takže nakoniec super deň!!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
17. sep 2009

ahoj leni 🙂 ...takže vy ste boli včera na výletiku 🙂 ..........a jacka si myslela, že si šla odrodiť za ňu 😀 ..........dnes si už v práci? 😉 ......to je fajn, že to Lilku prešlo 😵 dnes už šla do školky?
leni u kozmetičky som bola 🙂 .........na úpravu obočka chodím raz za tri týždne 🙂 ...............ako sa máš správať ? 😀 😀 ....leni normálne 😉 ..ľahneš a relaxuješ 🙂

mamky u nás prší 😝 a to sa chystám si dnes kúpiť botky 😵 ...ale idem aj tak.....som sa včera celý deň tešila, že konečne idem nakupovať 😉 .....zajtra ideme na takú menšiu oslavu,moc sa mi nechce,ale aspoň sa fááááááááájne nažerkám 😀

leninka75
17. sep 2009

juuj ani a nebolí to veľmi???..........lebo je iné keď si šklbem ja a keď mi to šklbe iný 😖 😖 😖 .........no konečne máte horšie počasie ako zvyšok SK 😀 😀 😀 ..........berieš na nákup aj dzeci??? 😉 ...........

aninka29
17. sep 2009

leni vobec to nebolí 😉 oni šklbú tak rýchlo, že ani necítiš bolesť 🙂 .................berem aj dzeci 😀 aj muža 😀 akurát psa nechávam doma 😀
zatial sa lúčim..........pa pa 🙂

utka
17. sep 2009

Ahojte. Ja som tiež ešte nebola u kozmetičky ☹.
Viki dnes zase v pohodke...len sa ma spýtal, že prečo tam nemôžem byť aj ja s ním...
jacka šla na kontrolu, tak dúfam, že ju už nepustia domov a čoskoro porodí 😉.

leninka75
17. sep 2009

utka a ty ako???.............si tuším spomínala ešte nejakú alternatívnu liečbu krvi............kedy ideš na kontrolu???

utka
17. sep 2009

No ešte som si vybavila jednu kontrolu na 5.10., tak uvidím 😉

utka
17. sep 2009

A kde ste všetky?

aninka29
17. sep 2009

ja som už tuuuuuuuuuu 🙂

a vy ste kde??????????? 😕

jacka asi dojde až večer,keď dovtedy neporodí 🙂

utka
17. sep 2009

Už sme doma zo škôlky 😉...
Vraj trochu plakal, len mi nechce povedať kedy a prečo ☹.
O pol štvrtej máme rodičko, tak Viki bude doma s tatinom. u nás prší 😝 .

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre