• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
ahojte :slight_smile:

no dúfam, že jacku a Peťka dnes pustia domkov :dizzy_face: a nájde si trochu času popísať :slight_smile:

idem so Sabinkou k lekárke,lebo tie sople nás ešte stále trápia :frowning2:
28. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aninka. Držím päste, nech je Sabínka rýchlo OK :wink:.
28. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!! :slight_smile: :slight_smile: ..........to je dnes deň :angry: :angry: :angry: .............utka, zajtra idem do BA!!!! :wink: :wink: ............aninka, ako u dokiny???..................
28. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, dobehni ma pozrieť :wink:. A na čo ideš?
28. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak všetko stihnem tak ako si predstavujem, tak sa ti utka ozvem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............idem odniesť dizertačku školiteľovi a oponentovi a vybaviť veci na študijnom...........ako viki??
28. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
utka,leninka,viete čo som si dnes všimla? pozrite si,kolko máte príspevkov :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vieš čo som si ja všimla mirri??? ............že máš narodky!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................všetko dobré prajem, zdravíčko, lásku, šťastie a lianke súrodenca, cmuky-cmuk!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu, ja už mám zajtrajšok, mirri :confused: :confused: :confused: .... ale neva, zajtra sa sem asi nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,vdaka :wink: :wink: :wink:
28. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ma nahodou narodky az zajtra a ja som chcela byt prva kto jej zablahozela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ccccccccccccc

co dnes zapijame?? mam tam este asi deci bieleho...tak idem do kolien :grinning:
28. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám v chladničke asi deco hrušky,tak sa k tebe pridám moja :grinning:
28. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tééééééééda,,,,dnes viem kto pojde zarucene do kolien :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: deci hrusky?? to aj zvladnes? :grinning:
28. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že váhaš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zvládnuť to zvládnem,ale jak budem vyzerať,si nechci ani predstaviť.... :grinning: :grinning: :grinning: minule som tak vypila asi 7 štamp.slivky a to ste teda mali vidieť - podívaná jak oči :grinning: :grinning: :grinning: ja ked som opitá tak sa hrozne začnem rehliť ale fakt tak hrozne,že až hrôza a z hocijakej blbotiny - napr.z hygienickej vreckovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,zabudla som vám spomenúť,že moja malá od včera teplotuje,večer mala 39,1 v noci našťastie nič,ráno bola ešte trošku horúca,potom celý den zase nič a teraz sa už skrúca pod perinou,že je jej zima...tak som jej dala nurofen a ideme do postele :unamused:
28. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri to musela byt riadne hygienicka sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chudiatko lili teraz je vsade kopec virusov po celom slovensku...ale to moze mat aj tu 6 chorobu...sak uvidis budem drzat palce..ja som akurat dnes rozmyslala ci moja mala daco nechatila v skolke lebo cely den kycha a to ona nema vo zvyku :sweat_smile:
28. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... aj u nás sa to začalo kýchaním :frowning2:
28. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,sa hlasim po dlhom case.V prvom rade gratulujeeeeeeem jacka k Petkovi,som na vas myslela neraz. :slight_smile: aninka tebe som tiez negratulovala k Sabinke,uz velkej kocke,tak dodatocne aj vam vsetko dobre zelam,ste krasne :wink: Aj my sme dobrali akurat lieky,cela rodinka sme boli chora,ale teploty sme nemali,tak sme boli na sirupoch a kvapkach,klop,klop,uz je dobre,tak zelam nech su vase princezne cim skor zdrave.Miri ako lili krasne recituje,ten andelicek nemal chybu,by som ju zjedla :wink:
28. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva,dikes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
Vitaj leva, už si nám chýbala...
leni, tak sa ozvi, ale nesľubujem, že sa mi bude dať ísť do mesta...
aninka, ako ste dopadli u lekárky?
jacka, pustili vás???
28. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku. :pensive:
28. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Tak kde ste všetky???
29. sep 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky došla som vas kukenznut ako??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirrinka všetko najlepšie k narodeninkám si úžasná baba lubim ta :dizzy_face:
29. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
(vcera som zaspala a tak som uz nebola prva...ba ani druhaaaaa) :grinning:
29. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko najlepsie miri :slight_smile:
29. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vám dievčatá :wink: bubbka,aj ja ťa ľúbim .... dúfam,že sa niekedy stretneme aj osobne :wink:
29. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka, všetko naj,naj,naj k narodeninkám :wink:
29. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už ide domkov. Supeeeeeer!!! Budeme si mať s kým písať :wink:
29. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka utka :wink:
29. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, :wink: ...a neopi sa veľmi :grinning:
29. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok