• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
Nikde nikto??? Tak ideme aj my preč.Paaaaaaa
4. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tuuuu....

Matko ešte lieta po vonku...ja idem chystat večeru som ako vlk :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to k tej svokre nejak často? :sweat_smile: ......ake boli kridelká :slight_smile:
4. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
unaaaaaaaaas pršalo a hromelo ale už neprši tak ideme ešte trošku von,paaaaaaaaa večer kukenzujem :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi neverííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ahoj utka.konečne si sa ukázala :wink: ..............máš áááááááááááááááááááááááááááááčko :angry:

u nás sa schyľuje k dažďu :slight_smile: ,jupííííííííííííí,mohlo by popršať celú noc a zajtra nech je zase tak pekne ako dnes :sweat_smile:

my už máme prvú večeru za sebou,papali sme pizzu :wink: ...........a o chvíľu idem chystať večeru druhú :wink:
4. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani .... :sweat_smile: :grinning: dve večere???? :grinning: :grinning:

aj tu sa zatiahlo ale už može pršat aspon pojde Matko dnu :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás už začalo poprchávať........ešte šťastie, že som stihla všetko haraburdie posťahovať zo záhrady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka veru, dve večere.....však sme rodinka pažravých :grinning: :grinning: :grinning:

môj ufúľanec je vo vnútri...........rovno do vane s ňou :slight_smile:
4. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj ideme niečo zchrumnut :wink:

rodinka pažravých čo idete papat :slight_smile: :wink:

aj Matko prišiel ako prasiatko válal sa s havom po tráve...skoro som skolabovala :angry:
4. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááááááááááák a je po daždi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............sprchli tri kvapky a dosť :grinning: .....opäť svieti slniečko :sunglasses: ..............ale v noci by fakt mohlo popršať :unamused:

jacka idem na tanier nachystať salamku a zeleninku/redkvičku,paradajku a uhorku/..............ale najprv nás idem sprchnúť :wink:
4. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...a ešte sa aj opakuju :grinning: :grinning: :grinning: mi sme mali presne to iste len bez uhorky :wink:

už máme plne brušká ešte riad umyt a leháro......my pojdeme pod vodu neskor..hned potom sa pojde hajuškat...len dnes neviem kedy zaspí ...spal skoro 3h :confused: :confused: :sweat_smile:

ani dobru chut.... :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute herecky a herci :grinning: :grinning: rovno vam hovorim ze to nejdem vsetko citat ...no com som z jahody spadla???u nas konecne prsi uz to zem potrebovala tak trosku zavlazilo.... :dizzy_face: no a vstavali sme dnes rano o 9-20 ja uz som kukala na malu ze kedy sa prvy krat pohne aby mi neocikala postel :grinning: :grinning: a aby som jej hned mohla povedat,ze dobre ranko nezabudaj ze nemas plienocku :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba a ty si sa pomylila že si nás prišla kuknut :grinning: :grinning: :wink: ...tak si striehla aby si neprala?? :wink: :slight_smile:

u nás padli dve kvapky a prišiel vietor a je všetko fuč...takže už len zajtra :unamused:
4. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevas bubbka :slight_smile: ...........no to ste riadne dlho ťahali :wink:

jacka no jasné, že opakujem :grinning: ...........však ja som bosorka,som videla čo si chystala Ty :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja to dávno vravim,že bosoruješ :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

a ocka máte ešte doma? jemu asi fakt s vami dobre :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ešte je doma :wink: ......má možnosť pracovať tu v KE,ale váha :unamused: ...........zatiaľ nemusí ísť,tak nech je doma a oddychuje a žerká nervíky :grinning:
4. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nech žerká :wink:

som sa akurát strepala vo vani....tak na druhy pokus mi Matko vraví: pod maminka pomožem ti aby sa ti nešmyklo.... a podal mi ruku...no bol zlaty ...ale mne to jedno nebolo :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aku má robotu v KE...nechápem prečo váha ked može byt s rodinou...si inde lepšie platia... :sweat_smile: :confused:
4. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, márnosť,dávaj si pozor :unamused: :confused: ..........ešte že máš doma takého pomocníka :dizzy_face: ......nech Ti stále tak pekne asistuje,aby sa Ti nič nestalo :unamused:

júj jacka,vonku zarobí stokrát viac ako tu :wink:
4. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heloooooou už sme aj my doma okupany a varime si brokoličku na večeru :grinning:
Jacka davaj si prosim ta pozor
Aninka mala je na fotkach zlatučkaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
Bubba seeeeeeeeermus aranka ako?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi takú zdravú večeru budete mať? :sweat_smile:
4. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sem tam nezaškodi a mi ju strašne lubime :grinning: :grinning: .Mamina my doniesla krabice idem si pobalit dvd-ča,to budu 3 krabice plneeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi a to budete papať čistú brokoličku bez ničoho????? :confused: to ti Simonko spapá? :confused: .......alebo k tomu ešte niečo primixuješ? :wink:
siwi Ty si šikovná...........do piatku Ti v izbe nezostane nič :slight_smile: .........joj už sa teškám na fotečky čačane :wink:
4. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Iba čistu uvarenu brokoličku,2 velkeeeee kusy osoleneeeeeee,mnam mnam.No simonko to veeeelmy lubi.
No 4krabice my nestačily na dvd-čka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no dufam že do štvrtka dude všetko vistahovane,,,,,musi,lebo rano hned budeme malovat :wink: :wink: aj ja sa tešim ako to bude vyzerat a celu izbu budeme mat inač rozloženu,to som zvedava aj jaaaaaa :wink: :wink: :wink:
4. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech vám to ide ako po masle :slight_smile: .....aby nenastal nijaký problém :slight_smile:

keď sa bavíme...........ja môjho muža neviem dokopať k tomu,aby mi namontoval nový luster do chodby :angry: ........už mesiac ho mám doma,odložený pod posteľou :angry:
4. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa vtomto fakt možem spolahnut na mucinka,všetko vie opravit a aj namontovat,on nam bude davat parketi aj do izby,on je šikulka moja :wink: :wink:
4. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi však aj moj je šikulka :wink:
4. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk telku trošku :slight_smile:
dobrú nocku ženičky :dizzy_face:
4. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aninka dobru a zas som tu sama??? :angry: :angry: :angry:
4. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spinkat...akosi ma boli celý človek...pa

dobru noc......... :pensive: :pensive:
4. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to