Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. nov 2009

dnes ráno sa ma Simonka pýtala "mami,máš nejakú pletku?" 😕 😀 .....ja na ňu kukám vyvalená,že čo sa to pýta...a potom mi došlo, že keď ideme ku kámoškam,tak sa furt jedna druhej pýtame,či má nejakú pletku 🙂 🙂 🙂 .....no Simča origoš ako jej mať bude 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2009

no zlatá je 😀 😀 😀 ......................to s dráčikom mi je veeeelmi povedoméééé.....akoby som počula Matka.....aj toto si kupime aj toto....... 😝

jacka
8. nov 2009

tak teraz som vyvalená je.....čo je to pletka 😕 😅

aninka29
8. nov 2009

jacka pletka u nás znamená...nejaká novinka,alebo drb 🙂

idem....bambuliačik sa zobudil 🙂

utka
8. nov 2009

Ani Viki dnes nespal,ani včera. ale ráno zase potiehli aj s manželom do pol desiatej. Dnes sa to akosi vlečie...aj u nás už od poobedia prší ☹.

aninka29
8. nov 2009

konečne večer 🙂 ...neskutočne pomaly sa vliekol deň 😝

utka
8. nov 2009

Noooo,aninka, veru, vlieklo sa to...

aninka29
8. nov 2009

to bude asi tým hnusným počasím 😝
nech zajtra neprší,lebo ma už šľahne doma 😝

aninka29
8. nov 2009

idem mamušky uložiť Simku...kuknem trochu telku a idem do hajan 😉

dobru noc 😔 🙂

jacka
8. nov 2009

ta nepoteším aninka.....takto" krásne" hlásia až do stredy.......neboj nič budeme doma šľahnuté dve 🙄 😖

dobru nocku....pa 😔 😔

denisenko
8. nov 2009

ahojte, noooooo na to že bol víkend sa toho udialo akosi dosť 😎
nám sa nič extra nestalo, ale aj to je dobre 😉
zajtra nás čaká nemocka, trak dúfam že nás zoberu, taký je zahuhnaný 😖
hallllooooooooo

utka
8. nov 2009

deni, a kde idete do nemocky?
Aj Viki je furt zasoplený...myslím, že nás to tiež neminie...

denisenko
8. nov 2009

utka, do topolčian...ale nie som moc nadšená, vraj tam furt štrajkujú s teplou vodou a teplom, tak neviem, na tie dva dni nás to hádam nechytí...... 😒
a dúfam, že už potom sopliť nebude 😉
aj Viki sa chystá?

leninka75
8. nov 2009

ahojte!!!................ja stále makám jak ďas, a len trošku som vás kukla.............tak pa, pa 🙂 🙂 🙂

leninka75
9. nov 2009

Ránečko!!! 🙂 🙂 ............posledná aj prvá??? 😅 😅 😅 .............no to sa mi ešte nestalo!!!! 🙂 🙂 .........moje dieťa malo asi bujné sny lebo o 2 v noci začala plakať a pýtala sa ku nám............a potom to urobila ešte raz...............jacka, dnes sa pripájam k mátohám so zápalkami v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........u nás tak hnusne leje 😠 😠 😠 😠 ,...............ako to vyzerá u vás???............

jacka
9. nov 2009

dobré ránko..... 😵

vitaj v klube leninka......tu tiež leje....to je taký hnus že mi je s toho na 😝 😝 😝

to som aj ja mala po v noci že plakal........ ☹ ...a šup sa ku nám 😉

aninka29
9. nov 2009

dobré ránko 🙂

mamušky ja som dnes vstala hore zadkom 😠 🙄 ....to bude zase deň 😝 ....keď už ma fakt tentuje to počasie,furt leje.....keby aspoň chvíľku nepršalo,aby som mohla vybehnúť s deťmi von.....či čo,mám sa prechádzať jak trúba po daždi? 😝 .....ale dnes som rozhodnutá,že až Sabi vstane,tak pôjdeme 😝 ....potrebujem ísť do obchodu...nikto za mňa nepôjde 😝 .....a tiež sa potrebujem nadýchať čerstvého vzduchu 😝

a mám nerv,lebo som ráno vstala,vošla som do tatovej "pracovne"...a smrad neskutočný z toho hnusného akvárka 😝 ....treba ho vyčistiť....no musím to urobiť ja..lebo tu umrem od smradu....najradšej by som to akvárko aj s rybami vyšmarila von 😝 😝 😝 ......hodinu ho budem čistiť...fúúúúúúúúúúúúúúj,už teraz mi je zle 😝 😝 😝

takže tak....dnes som pozitívne naladená 😠

aninka29
9. nov 2009

deni držíme prsty,aby všetko dobre dopadlo,a aby vás pustili čo najskôr domov 😵 😵 😵

utka aj tebe držíme prsty 😵 ...ohlás sa moja potom, že ako si na tom 😵 ....a aj Vikimu,nech už je zdravučký a môže ísť do škôlky 😵

aninka29
9. nov 2009

a včera večer som mala nerv aj na FB 😝 .....mala som tam prihlásených 5 ľudí naraz.....no ani za svet sa mi nedalo nič odoslať 😝 ..žiadna správa ,nič 😝

aninka29
9. nov 2009

lúčím sa mamušky.....neskôr sa ukážem 🙂

leninka75
9. nov 2009

aninka, ty si dnes naše slniečko, spokojné , usmiate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................

jacka
9. nov 2009

aha....máme tu dalšiu "pozitívne " naladenú 😉 ........to nič od večera ešte daleko........ 😀 😀

držím aj ja všetkým chobám palce aby písali len dobré správy 😉

Petulo je vonku...ideme aj my.......aspona pol hodku.....však na dvore sa schováme 😅 😉

leninka75
9. nov 2009

veru, treba von jacka.............ja som lilku aj vdaždi vozila po dedine.............nahodila som pršiplášť a šlo sa ..............bože to boli časy 😝 😝 😝
utka, deni držím palce!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
9. nov 2009

ja som už dnu....Matko príde ako prasiatko......ale čo už 😖

leni..neboj ešte príde zlaté časy 😉

aninka29
9. nov 2009

už mi je lepšie...som sa nadýchala vzuchu a prešlo ma to 😀 😀 😀 ...a predstavte si, že keď sme vyšli vonku tak prestalo pršať 🙂 🙂 🙂 ....a keď sme sa vrátili zase začalo 😀

leni veď ja by som sa tiež prechádzala aj po daždi....ale so Simi sa to nedá.....lebo len čo by sme vyšli, už by sme sa museli vracať späť domov,lebo by bola mokrá od hlavy po päty 😠 .....každá kaluž je jej

už som aj to hnusné akvárko vyčistila 😝 ....idem Simuške nachystať obed a ja idem upratovať 😉

leninka75
9. nov 2009

aninka si mi pripomenula lilku s mužom akí prišli v nedeľu z vonku krásni!!!! :- 😀 😀 😀 ............išli pozrieť hríby do takého vršku, samozrejme bolo mokro a šmykľavo, tak sa asi meter viezli na zadkoch po blate 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...............ale prišli takí spokojní!!!!.............ani som ich radšej nehrešila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
9. nov 2009

like som kúpila také super dažďové oblečko!!!..............nohavice na štýkl rybárskych, na traky, aj s gumou okolo topánky.............a spolu s bundou nepremokavé...........som s tým maxi spokojná............môže sa v tom aj v kaluži vyváľať a bude suchučká!!!................kúpila som to v kiku a pačilo s ami, že som si mohla nakombinovať veľkosti..........a stálo to dokopy asi 10 eur................
môj muž dáva do akvárka nejakú vodičku aby to nesmrdelo, lebo som mu hundrala, že mi to stále smrdí.........tak mu niečo poradili v akvaristike..............
jacka, radšej eeee.............ja chcem teraz spavé, posteľkové bábo!!!!! 😉 😉 😉

leninka75
9. nov 2009

nejako sa mi skrývajú písmenká 😕 😕 😕

jacka
9. nov 2009

či mi veríte alebo nie ...my tu máme slniečko 😎 😎 😎 ...paráda 😎 😎 ...nedám nikomu 😎 😉

aninka29
9. nov 2009

jacka 😝 😝 😝 😝 😝 ...veď počkaj....ono zájde 😝 😝 😝 😀

leni,odfoť Lilku v tom oblečení a hoď sem 🙂 ....kde si to kúpila?....v kike?...to je aj u nás

ja už žiadnu vodičku nekupujem 😝 ...pekne krásne zruším to akvárko 😝 ...rybky odnesiem tete,keď tam budem mať cestu a hotovo.....im všetky podochli 😀 tak budú mať radosť 🙂 ....a ja tiež....lebo sa ich zbavím 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre