Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. nov 2009

aninka, choď si pozberať úrodu na farmu, lebo už máš zrelé jahody a baklažány.
Už som sedačku očistila, pozeral sa na mňa, čo robím na nete 😠 .

leninka75
11. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............už zasa prší!!! ☹ ☹ ☹ .......a práve som počula, že aj vietor má byť 😠 😠 😠 ......utka, tak si mala včera o zábavu postarané!!! 😖 .........a s vikim ešte pôjdeš na kontrolu???...............ja som ako vygumovaná!!!...........a to je ešte len ráno!!! 😠 😠 😠

jacka
11. nov 2009

krásne..upršané ránko...prajem 🙂 🙂

už by aj stačilo....

aninka29
11. nov 2009

dobré ránko 🙂

veru jacka stačilo by....veď to je na nevydržanie....a u nás ešte k tomu dnes fúka taký vetrisko, že vôbec nemôžeme ísť von 😝 😝 😝 😠

utka idem kuk 🙂

jacka
11. nov 2009

tak toto som ešte nezažila ...na gyndu sa objednáva......u nás....choré.....ešteže som po šestonedelí tak ma tam niekde votrie sestrička....mám dosť 😠

aninka vetrisko si nechaj...nechceme 😝

aninka29
11. nov 2009

jacka u vás nefúka????...to ako je možné 😠 ....to preto je taký silný vetrisko na východe 😝

pomooooc.....ja neviem čo mám variť....ja som už zúfala 😢 z toho varenia 😝 .......čo varíte ženy?

aninka29
11. nov 2009

dnes by už mala byť späť z nemocky denisenko s Deniskom 🙂 ....snáď sa ukáže a zreferuje ako bolo,a ako je malému 😵

jacka
11. nov 2009

aninka..akurát som dočitala kuchárske...a ništ som nenašla......ako ste robili tie sedliacke zemiaky.......aj sa to zapeká či čo

aninka29
11. nov 2009

jacka len pražím 🙂

aninka29
11. nov 2009

ja urobím mäso,budem mať na dva dni 😝 ...hodím tam lečo a je to 😝 ...vybavené....už viac nerozmýšľam 😝 😉

idem,lebo Simča chce pozerať rozprávku na pc 😉

utka
11. nov 2009

Ahojte. U nás tiež leje už od včera. A v noci aj taký vetrisko fúkal. Dnes mám zase ťažký deň. Viki ešte spí. Musím ho ísť pomaly budiť. Potom poupratovať, na jedenástu si mám ísť po pracovnú zmluvu a potom ešte vybaviť úrad práce. Keby aspoň nepršalo, lebo to všetko musím absolvovať aj s Vikim ☹. No čo už? V aute nezmokneme,ale potom... 😠
Ja som varila cestoviny a smotanovo-šampoňónovo-kukuricovo-syrovú omáčku...a hotovo!!!
Na piatok niečo vymyslíme, cez víkend sme u svokrovcov a potom už práce. Takže varím už len cez víkendy, keď budeme doma...

leninka75
11. nov 2009

ahoj utka!!!..........takže máš čo robiť dnes.......ozaj a v pondelok kde bude viki???.......akú budeš mať pracovnú dobu utka?.........deni s malým išli už na ten zákrok??..........nebolo to také, že možno???.............

leninka75
11. nov 2009

utka, zlatko..........mohla by si ešte raz hodiť tie paprikášové zemiaky???...........

jacka
11. nov 2009

aninka tak dik za vietor..nemuselo byt 😝 😝

leni...to su nie tie sedliacke zemiaky?...... 😅 😕

utka
11. nov 2009

leni, v pondelok bude Viki s manželom...Ja budem pracovať od 7:00 do 15:30.
Ja si načistím zemiaky a pár makrájam na teké drobné, aby sa rýchlejšie rozvarili a ostatné na normálne kúsky 😉.
Popražím ich na cibiľke, pridám vegetu, soľ, mletú červenú papriku. zvlášť si popražím klobásku na cibuľke, tiež ju poprášim paprikou. Zemiaky zalejem potom vodou, nie veľa vody, len nech sú zakryte a nechám uvariť. Potom to zmiešam s klobáskou,ešte trošku povarím a hotovo...Snáď som na nič nezabudla...

leninka75
11. nov 2009

ja neviem 😕 ........len si pamätám, že raz utka robila tie paprikášové aj dávala recept, len som si ho vtedy neopísala........sa mi to zdalo ľahké, že si to zapamätám, ale to vieš tie staršie mozgy už majú výpadky 😒 .........bol to jednoduchý a dobrý recept..........tuším sa najskôr cibuľka popražila, potom sa tam fukli zemky, zalialo sa to asi vodou a varilo, ale aj keď ma tresneš ďalej neviem 😝 .........a aj ten guľáš bez varenia sa niekedy chystám skúsiť...........zbožňujem také recepty v jednom hrnci!!! 🙂 🙂 🙂 .............a aké sú tie sedliacke???.............možno to bude nakoniec ono...............

leninka75
11. nov 2009

aha, tak už si utka kukla 🙂 🙂 ............ďakujem!!! 🙂 🙂 ...........tak som si to aj trošku pamätala..........žeby v tej hlave ešte čosi bolo???? 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2009

a dokedy je u vás škôlka???...........máš to ďaleko z práce???.........

jacka
11. nov 2009

no mna švihne...tak to nie je ono.....ja to mám ako zemiaky na cibulke len je su tam párky......tak ja som s tými mozgami horšie...úplne som to doondiala 😠 😠

idem si to odpísať

utka ...tešíš sa do práce? 😉

leninka75
11. nov 2009

fuj zasa som mala kozaciu stravu 😝 😝 😝 .............horký hlávkový šalát a horká uhorka.........takú mám pachuť v ústach 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ................ale tak mi treba!!!!.............si myslím, že budem modelka!!!! 😅 😅 😅 😅 ..................

denisenko
11. nov 2009

ahojte, mamule.....zas nestíham čítať čo ste popísali, ale ako vidím niečo dobré kuchtíte 😉
my sme sa pred hodinou vrátili z nemocky, denisko je o pár deko lahší....neviem kolko také nosné mandle vážia 😀 ale tvári sa, akože bolna dovolenke a zákrok nijaký 😀 statočné dieťa 🙂
leni, ty máš dietu? pred vianocami, to je odvaha! 🙂

denisenko
11. nov 2009

no, tuším vážne všetky varíte, my máme guláš....mamina uvarila ešte včera, aj to je výhoda, ked sme teraz u babky 😉
denisko má zostať doma 1O-14 dní, tak tu asi budeme častejšie 😀
fuuuj, toto počasie...od rána ma tak strašne bolí hlava....asi to chce nejaku tabletku ☹ 😝

aninka29
11. nov 2009

no čauves deni 🙂 ...tak všetko dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂 .....a nebolelo ho to moc? 😒

jacka no prepáč 😵 ja som fakt nič neposielala 😀 ...ale tu už prestalo fúkať...tak vietor šiel trošku pofúkať k vám 🙂 🙂 🙂

utka už sa ti to kráti 🙂 ...od pondelka už budeš zamestnaná mamina 😵

my sme už po obede 🙂

zajtra večer dojde domov tatko na predlžený víkend 😵 😵 😵 tak sa teším..........snáď v piatok pôjdeme pokupovať nejaké vianočné darčeky už 😉

denisenko
11. nov 2009

aninka, myslím že ho nebolelo nič....nestazuje sa. niekedy si myslím že vobec nevie, že mu niečo zobrali...
akurát tak ho bolelo bruško, lebo, v nemocnici sa nedá v klude vykakať 😀 tak si to doniesol všetko domov, šetrí, ved je kríza...... 😀 ale už je dobre, prvá cesta na wc.....

siwike25
autor
11. nov 2009

Ahojte babule,mi sme doma vipisany,simi ma anb a 39,4 horučku ,takže tak.Hroooooooza ☹

denisenko
11. nov 2009

baby, ja som tento rok nejaká pomýlená.......ja už mám darčeky kúpenééé, no je to normálne? 😅

utka
11. nov 2009

deni, takže sa nemusíme toho báť. Ja som čítala, že deťom dajú nejaký liek, že si po ňom nič nepamätajú.
Už som si všetko vybavila, aj úrad práce.
Nooo, kráti sa mi to, ale už sa teším. Nebudem mať čas myslieť na moje choroby... 😀
leni, mám to asi tak 15 minút autom, ale cez prístavný most, tak dúfam, že ráno a poobede ešte nebudú zápchy. Škôlka je do 17-tej. Idem vysávať...

leninka75
11. nov 2009

ahoj deni!!!!.............super, že ste to tak dobre zvládli!!! 🙂 🙂 🙂 ..........ja diétujem furt, lebo priberám aj z čistej vody!! 😀 😀 .........no čo už gény neoklamem ☹ ☹ ..............aj ja už mám väčšinu darčekov, takže v pohode deni 😉 😉
siwi, rýchlo sa vyliečte!!!!...........a čo má malý, angínu, alebo niečo iné??? 😨
veru utka, zápchy............ 😖 😖 😖

utka
11. nov 2009

No snáď to nejako zvládneme...
Varím si salko na zajtra. V piatok má manžela narodky, tam mu idem zajtra upiecť do práce koláčik. jablkový obrátený...

siwike25
autor
11. nov 2009

Laninka ma strašne chytene hrdlo. 😒 😒 😒
Ja som dneska robila plnene pečene zemiačiky,brynza+maslo+syr,mnaaaaaaaaaaaam 😀 😀
Utka tak to je super že vpondelok nastupuješ 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre