• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
mne Petulo spinka doobedu 3h ...poobede pol hodky.............tak akože ti stačí :angry:
16. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markety budu isto otvorené......
16. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne doobedu moc nepospinká už..len tak podriemka takú hodku najviac...ale poobede si pochrní :slight_smile:

viete čo,ja furt natrafím na také príspevky kde niektoré kravy sú také hnusné, že by som ich najradšej poslala do teplých krajín....kravy sprosté :angry: :angry: :angry: :angry:
16. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa budem rozčuľovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si čitala?
16. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale furt si kukám nejaké témy,kde mamička potrebuje radu a furt sa tam nájde nejaká p..a,ktorá miesto toho aby poradila ju zvozí pod čiernu zem....tak na p..u vôbec píše,keď nechce poradiť....také pizdy mám najradšej...blééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
16. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mamušky.........uložím Simonku a hodím sa na gauč...strašne ma bolí ten chrbát jeden škaredý :cry:

jacka ja tu tiež budem zajtra strašiť...teda ak ma pustí Simonka k pc :slight_smile: :wink:

dobú nocku :pensive: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka....tvoja Sabinka už má 8mes?........vo fotoalbume to máš asi zle :wink:
16. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budeme strašiť dve?........alebo sa niekto pridá? :wink: .....ak budem stihať....

dobru noc...... :pensive:
16. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra tu budem strašiť aj ja :wink:. Dobrú mamky :wink:.
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................idem vás kuk čo nové včera!! :wink:
17. nov 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ste popísali!!.................utka super, že sa ti páči!!!.................asi som prehliadla, ale čo to bolo za nebezpečnú prácu?? :confused: :confused: ..............nejaký biologický matroš???........jacka, nemáš v mlieku steroidy??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........... asi aj riadnu dávku kofeínu!!! :grinning: :grinning: :grinning:................. aninka muža máš dokedy doma???...........deni chystáte sa do Rajca??? :wink: ...............zelená nie je až taká zlá...ja by som ju možno skombinovala so žltou...............viac žltej a trošku zelenej.................ja som sa včera rozhodla, že pre istotu skočíme k dokine ...............blbý nápad na pondelok!! :angry: :angry: ............strávili sme tam pol dňa, ale lilka má našťastie všetko OK, tak nám dala dokina zarábané kvapky do nosa a kvapky na kašeľ lebo mucosolvan nám nejako nezaberal.................no a druhého pol dňa sme sa museli spolu hrať lebo lilka zahlásila, že ma má obľúbenú a páčim sa jej a preto sa musíme spolu hrať :grinning: :grinning: :grinning: ...............no čo by som kôli takej pochvale neurobila!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ................dnes to vyzerá na druhého pol dňa lebo muž sa chystá so svokrom rezať drevo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:................inak vám ešte poviem, že lilka má v postieľke vo vankúši internet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...........včera tam videla trblietavé stromčeky a dnes kométu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
17. nov 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni..............tak máš o program postarané............. :wink: ..........zlatá je vraj oblubená :dizzy_face: :wink: ...........mucosolvan nezaberá ani nám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kofeín..nechceš?

nám tu zase prší....to je hroza...už mi to lezie krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč pekné od teba že si spravila ku na nás :wink:
17. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
jacuška myslím, že to mám správne :wink: ...o osem mesiacov bude mať narodeniny :wink: či nie?....ja som si to takto preložila :slight_smile:...aj keď je pravda, že mi ide lepšie nemčina :wink:

leni ni nám mucosolvan nikdy nezaberie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....nechcem sa robiť hlúpa viac ako som,ale vysvetlite mi prosím niekto,aký internet má Lilka pod vankúšom,aké stromčeky a kométu tam videla?...ja som to jaksi nepochopila leni :sweat_smile: ...hanbím sa.....ale asi mi niektorá stojíte na kábli zase :grinning: :grinning: :grinning:
to sa jej akože niečo snívalo alebo čo?
17. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja nemám doma muža :wink: ...som slamená vdova teraz :frowning2: ...manža odišiel v nedeľu a príde až budúci víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ....no čo už no...aspoň, že autíčko mi nechal :slight_smile:
17. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to ja vždy zakukám keď sa mi dá!!!!.............ma poznáš no ni???!!! :wink: :wink: :wink: ...............veru to počasie!!! :angry: :angry: :angry: ...........včera som pozerala na jojke a vytešujem sa od včera, že dnes bude pekne............rozdrapím oči a čo nevidím vonku!!! :angry: :angry: :angry: .................hmlu a dážď!!!!..................ale napriek počasiu ani neviem ako to prišlo, ale začínam sa strašne tešiť na vianoce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................robievate si adventné vence???........mám rada tie 4 nedele.............sa neviem dočkať kedy lilka zaspí..............s mužom si zapálime sviečky, dáme si niečo dobré :wink: :wink: a vždy si trošku pokecáme...........nie že by sme sa inokedy nerozprávali, ale vtedy je to také iné !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robím adventný veniec :slight_smile: ...milujem vôňu ihličia :dizzy_face: ....aj ja sa teším na vianoce.....mám rada všetky tie prípravy okolo toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak romatika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...jé pekné :dizzy_face: :dizzy_face: ...ešte na testíku dve čiaročky a budem spokojná aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

vence nerobím...mám dva....a tam napichám sviečky...len posledné dva roky by som to dala najradšej na skrinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chápete....

ja sa tiež teším na vianoce....len na sneh velmi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......to bude asi tým kočíkom.....lebo sa mi to ešte nestalo :sweat_smile: .............a darčeyk už máš pokupené? :slight_smile:

no nejak to počasie nevychádza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..tak soráč...som to nedočítala so konca...tak mi treba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako by som nič nepovedala :pensive:
17. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dlabem toto počasie.....ako mám chodiť na vychádzky ked mrholí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký mávate stromček?....my živý....ja tiež zbožnuje vonu ihličia.......

len dufam že vianoce budu pekné aj vonku a nielen v domčeku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
Viki zase ráno o pol šiestej pricupkal k nám do postele...ale vyspala som sa celkom dobre. Ja sa tiež teším na Vianoce,len tento rok to bude iné, keď už chodím do práce a nemám dovolenku :frowning2:. No nevadí...
17. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, to lilka si vymyslela, že má internet vo vankúši a že čo všeličo tam vidí!!! :wink: :wink: :wink: ................išlo to tú úžasnú predstavivosť a schopnosť robiť veci "akože" :wink: :wink: :wink: ...........a ja som myslela, že máš muža doma, lebo si tuším niečo písala o predĺženom víkende ..................
to som rada, že aj vy tak prežívate vianoce a tie prípravy okolo lebo keď to spomeniem v robote, tak na mňa kukajú, že odkiaľ som prišla.............akože čo ti šibe, že medový krížik na čelo a jablko a orechy atď ..........aj my mávame živý stromček aj keď pre istotu máme v pivnici aj plasťák :wink: :wink: :wink: :wink:
utka, neboj aj bez dovolenky sa to dá...........hlavne, že máš robotku a budúci rok to už bude lepšie.............a v robote ste babský kolektív, či sa tam mihne aj nejaký kolega???.......
17. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera tam bol jeden doktor, ešte že je tam nejaký primár,ten tam nebol...takže skoro samá baby...
17. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no žienky, vy už vianocujete? a ja som si myslela, že len ja sa ponáhlam....už sa chystám piect medovníky, aby do vianoc zmakli, asi cez víkend sa odhodlám.... :wink: robím to každý rok už asi 1O rokov a pečiem pre celú rodinu :wink:
leni, do Rajca pojdeme asi v pondelok, ak nás niečo neskolí.....myslím vírusy :unamused:
utka, daj si pozozr na bacily :wink:
aninka, to ta niekto v tom príspevku poriadne rozčulil...takto nadávať som ešte nečítala...ale ked si zaslúži, dobre jej tak :grinning:
17. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ideš do ZA deni???...........či len tak na nákupy???...........veru deni pomaly treba začať s medovníkmi................musím si rozmyslieť čo ešte budem piecť............snažím sa každý rok okrem tradičných vyskúšať aj niečo nové................sľak ma trafí!!! :confounded: ...........asi mám toho v robote málo,lebo moje decko si vymyslelo hrať sa na školu!!! :angry: :angry: :angry: ............tak idem zatiaľ sa majte!!! :wink:
17. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja idem budúci víkend piecť medovníčky,tento ideme k našim a potom už zase budeme dlho domaaa...Viki sa už zeší, že bude vykrajovať :slight_smile: .
17. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, idem kuknuť svokru a pozrieť či je už domček hotový, vybrať plynový kotol, farby, apodlahy.....u nas som tuším chlapom ja :grinning:
inak, aj deniskovi chýbajú deti, stále chodí, maminka hraj sa :confounded: už aby bol zas v školke :wink:
17. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok