• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
haloooooooooooooooooooooo :slight_smile:

mamky netentujte sa a píšte....lebo mám absťák...že som nebola celý deň na pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky......nám tiež nešla elektrika...ale to len ráno...potom zapli..........

no nemala som kecať a tak som si asapon vyriadila ,požehlila zbytok....a vyvenčila deti.....fuj...my sme tu mali celý den hmlu..len asi hodku také zubate...vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....horko ťažko sa vyštverala teplota na 4st.......žiadne teplučko sme nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to je hrozne čo sa stalo kamoške.....chudinka... :cry: :cry: :cry: .-.......to musí byť hrozne nielne pre nu ale aj pre rodinu..čo sa tešili......smutné....dufam že bude mať čoskoro druhe babenko :frowning2: :frowning2: ...štastlivo do konca :wink:
20. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka zlatko ahoooooooooooj...tu si moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............aj my sme sa dnes riadne vyvenčili vonku :grinning: ....máme dosť aj na zajtra,keby náhodou pršalo :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brr...ja som totálne vymrznutá....som si vonku pozakrývala ružičky a tak :wink:

Sabínka spinká?....blbá otázka že?

ozaj ako ju voláte doma..? :slight_smile:
20. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka predstav si že nespinká :grinning: :wink: ...pred chvíľkou sa zobudila a teraz ležká pri mne v lehátku a debatuje so svetlom :grinning: :grinning: :grinning: ...ako ju voláme? tak normálne Sabinka,Sabi,Sabušík...a bobík a anjelik a kuriatko a enčenčina :grinning: a tak ďalej :slight_smile:
20. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu ..jasné... :dizzy_face: :dizzy_face: ..........ahoj :wink:

sme boli poobede na dve a pol hodky von........ale som sa musela nacibuliť.......Matko bol ja len tak nalahko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa tiež nacibulili :grinning: domov sme prišli špinavé,zablatené...lebo sme sa váľali po záhrade a ešte aj ten Hakim pes trafený skákal furt po nás jak besný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...rovno do práčky som nás dala...ale zapnúť som mohla až teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zachvilu hodiť Matka do vane.....vždy tam byva hodinu....a vyjde celý rozmočený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

muž zas príde až po.....ale to by mi nevadilo........vadí mi že ked uspávam Petka tak sa Matko nasáčkuje do spálni a ked Petťko počuje ruchy tak oči ako trnky........................aj mu zapnem telku ale príde ..všade pozhasína že sa bojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......už aby bola jar :unamused: :unamused:
20. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hodím Simi trošku neskôr o tej šiestej :slight_smile: ....no ja problém s uspávaním nemám...Sabuška pekne zaspinká aj sama...len ju uložím do postieľky a hajušká :dizzy_face: ...niekedy ju síce uspávam na rukách keď je mrzutko,ale ruch jej nevadí :zipper_mouth: ....cez deň spinká v obývačke,a to je pustená telka na peky,do toho tam hučí Simonka,ale malej to nevadí :slight_smile:
20. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petko ked už dlhšie spí tak možu aj bomby padť...ale zaspať...ach jaj.......ležíme spolu v posteli .....a dudká pršteky.......niekdy to vzdám a idem preč a sám zaspí...niekdy len tak oddychujem ja pri nom......a niekdy musí dudkať cici....a potom zaspí a je to.... :wink:

však pokial ho tam ja dostanem tak bude polnoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem Simi dostať do vane...furt hučí ešte to a ešte ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a potom ju neviem dostať z vane von...rozmočená ako žaburiak je :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a v kupleni stojí voda...len ho tam nechám na pár sekund :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, neskutočne koľko v kuse rozpráva Sabinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gagre,bebce a pepce v kuse :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ...sa háda so svojími rúčkami asi :grinning:
20. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hovor mi :grinning: .....a Simi si do vane natrepe toľko vecí, že sa ani nemá kam pohnúť potom....a ja to potom vyberám a suším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokladík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám :angry: :wink:
20. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja trošku poskákať so Sabi na fitke :slight_smile: ...veeeeeeeeeeeľmi sa jej to páči :dizzy_face:
a potom šupnúť Simonku do vane a potom Sabinku a potom seba a tak dál a tak dál :grinning:
20. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale večer ešte kuknem :wink: :slight_smile: :wink:
20. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím isť...večer ešte kuk... :wink:
20. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,nás ta hmla odišla, tak sme boli chvilku ale len malú vonku........bola som dať trošku skrátiť drobnému vlasy :slight_smile:
aninka, my by sme chceli isť budusi víkend...tak uvidime :wink:
inak, ten náš modem v itálii čo dva mesiace opravovali, aj tak nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa zas odstrihnem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska som kupovala nejaké vecičky pre sestrinu Sofiu, má týžden.....také malilinkate.... :wink: a vraj su jej aj tak velké.....
20. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo...už som uložila deniska, idem trochu ponetovať kým mam možnosť :grinning:
ale nikto tu nie jeeeee..............
20. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :slight_smile: ..Sabi už hajuškáááááááá :slight_smile:

deni tu si???...chcem sa ťa niečo opýtať :slight_smile: :wink:
20. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooooooooooo.....nikto nikde??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viete čo......o chvíľu idem off a vy nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu
20. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, na čo si zvedavá?
20. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre.idem sa ťa niečo opýtať :wink:
20. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som deni taký cherlock holmes :grinning: ...a chcem sa ťa opýtať, či je tvoja sestra z partizánskeho :wink:
20. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura
20. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je z partizánskeho....malé uherce...ideme ju ohovárať? :grinning:
20. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok