• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ahoj letty!!!!...............hej, hej kopec zábavy!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..........aj dávaš niečo vikinke???..........
18. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, leninka :slight_smile: Vikuska ma svoju zehlicku, ale zrejme bude mat pozitivny vztah k zehleniu ako jej mamka :slight_smile: zehli s nou malokedy a raz dva je vsetko vyzehlene
:grinning:
18. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikovný drobček!!! :slight_smile: :slight_smile: ...................ale myslela som, či jej dávaš niečo na kašeľ?? :wink:
18. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajjj :grinning: davam jej mucosolvan junior, kvapky do nosa a celaskon
18. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú máš skúsenosť s mucosolvanom???..........ja homoc eee :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........celaskon dávaš šumák??
18. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi nebude velmi zaberat ani u nas, tak to vyzera, co zvyknes davat ty? celaskon davam v tabletkach, ona to pekne cmula, hovori,ze kysle, kysle, ale bude zdlava :grinning:
18. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skôr solmucol alebo doma robený cibuľový med...........ale aj tak to býva na dve veci, lebo kašeľ je pliaga a dlho sa lieči :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............ako vzniklo "letty"?..........
18. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som konečne nanútila Vikimu sirup Hedelix,no neviem,či zaberie...
18. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super sirup na kašeľ je prometazin, ale je len na predpis :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, tak nič z toho :frowning2:. Ja k lekárke nejdem,kým naozaj nemusím...
18. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusam nieco ine, kasel sa sice zlepsil, ale mohol by aj prestat :slight_smile:
no letty :grinning: ja som povodne chcela matka, tinka, tina, ale to bolo obsadane, aj s cislami, tak som uz mala dost :angry: ...mala som zapnute radio a tam spominali, ze cas leti...bla bla..tak som zmenila leti na letty :grinning: a pridala Vikuskin datum, to uz by bola nahoda, keby tam taka letty bola :grinning: ked je clovek v koncoch :grinning: chyti sa aj slamky, alebo radia :slight_smile:
18. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takže takto vznikla letty!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............šikulka si ty!!! :wink: :wink: ...................ja sa s vami asi rozlúčim, lebo o 12:00 majú v našom bloku vypnúť až do večera elektriku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............idem teraz ešte na obed a potom ani srnka nevie!!!..........asi zdrhnem skôr a pôjdem sa potúlať po meste, nasať trošku vianočnej atmošky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............a vône punču a vareného vínka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................len škoda, že nemám parťáka..........no čo už!!!.......... vystačím si sama :wink: :wink: :wink: ...............pa, pa
18. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, leninka :slight_smile:
18. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa leninka...ja by som ti parťáka rada urobila...
18. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk...... :wink:
18. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je tu víkend :confused:
18. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk...ja som tuuuuuuuuuu :slight_smile:

letty aj k nám príď požehliť :wink: :slight_smile: ...k nám to nemáš ďaleko :slight_smile:

mamky hodím fotečku,čo nás fotila kmotruša...ako asi vyzeráme, keď ťahám aj sane aj kočár :wink: ...ale len nachvíľu,lebo tamnie som namachlená....a hrozný pohľad na mňa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky mňa si tam nevšímajte....lebo ako kukám,tak tam ani učesaná nie som :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,krásna fotečka :wink: :wink: :wink: :wink:
18. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem mirri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem ešte na nejaké nákupy....Simonku nechám doma s babkou..aspoň si v kľude nakúpim všetko čo treba....a snáď ešte nejaký darček pre Simušku pod stromček dokúpim :slight_smile:

a ja som písala Ježiškovi,že si prosím pod stromček náušnice :dizzy_face:
18. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...super fotka.....ja som dneska podoben vyzerala...len s bobami .....a ti poviem že vybrať zákrutu.....tak to je sila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ste tam zlatučkééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

posluchala si že chceš taký pekny darček? :wink:
18. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ideš ešte dokupiť?... :slight_smile:
18. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi...že sa to dá jacka?...síce ťahám kočík ako koňoš ti poviem...lebo ťahať ešte aj sane so Simuškou..no ti poviem...ruky mám vypracované ako rambo :grinning: :grinning: :grinning:

nooooooooo...jasnačka, že som bola dobrá :dizzy_face: :grinning: :wink:

idem pokúpiť potraviny kompletuš všetko...nech mám pokoj celé sviatky :slight_smile: ...keďže manža príde domov tesne pred štedrým dňom,tak nebudem na neho čakať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..chcem už mať všetko z krku :slight_smile:

a Simuške ešte niečo chcem kúpiť pod stromček...len ešte neviem čo :slight_smile: ....a musím jej kúpiť nové snehule....lebo tie čo máme sú jej akosi eltéte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...neskutočne jej rastie nožička
18. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka až pôjdeš nabudúce takto von....tak urob foto :wink:
18. dec 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa trafí asi.....Simonka si vzala z kuchynskej linky maslo k telke...a celé ho prstom vyjedla :angry: :grinning:
18. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja mamky :wink:

dobrúúúúúú noc :pensive: :slight_smile:
18. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..... :grinning: :grinning: :grinning: ...musela vyzerať :grinning: :grinning: :grinning:

nemá kto ma cvak.... :wink:

idem aj ja......Peťko nejak zle spinká :angry:

dobru noc...... :pensive: :pensive:
18. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj prvááááá :slight_smile:
19. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno mamky.....u nás zase sneží :slight_smile:
19. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok