• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
autor
Krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sviatky herečky moje. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!................ja dodatočne prajem krásne, šťastné a spokojné vianoce!!!!!!!!!!...........moje decko je totálny terorista!!!...............al kaida sa môže učiť od nej :grinning: :grinning: :grinning: ..................ani spať sa mi nedá, taká som obžratá!!!.............a zajtra nás čaká ďalšie kolo návštev!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
aninka, čo tá chata?my by sme chceli dnes trošku posánkovař, pozerala som čičmany, tak trochu snehu im tam ešte ostalo, možno z toho aj niečo bude....... :slight_smile:
leni, aj denisko je terorista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: des!!!!!!!!!!
jacka, ako potok? včera v správach tie potočiky vyzerali hrooooozne, aj vy taký máte?my sme naštasie dalej od riečky, tak sa neobávam......ale aj tak je plno vody, keby radšej toho snehu.......
26. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože to vážne dneska nik???????????????
26. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile: :confused: ....kde ste všetky......ja som včera nejak nemala čas kuk....ani neviem čo som robila :grinning:
júj,no dúfam, že sa nám behom týždňa podarí ísť na chatu.......Simuška začala sopliť....tak snáď jej to prejde :confounded:
27. dec 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: .............môj malý tyran ešte spí, tak využívam chvíľočku................tiež lilka začala sopliť :frowning2: ...........a to sme chceli ísť do rajeckých do afrodity trošku vyplávať tie vianočné kilečká :grinning: :grinning: :grinning: ...........trošku nám tu dnes primrzlo, ale sneh kde nič tu nič :frowning2: ....................
27. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :slight_smile:
ahoj leni :slight_smile:

jacka kde si?????
27. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukučka :slight_smile: :slight_smile: ...............kedy idete na tú chatu aninka???............to máte niečo zajednané, ???
27. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nemáme zajednanú :slight_smile: ...chata patrí švagrovcom :slight_smile: :wink: .....včera tam šli pozrieť...ale sneh nikde,tak sa vrátili domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dúfam, že začne snežiť...lebo rada by som veľmi veľmi chcela ísť :dizzy_face:
27. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som....... :slight_smile:

ani a kedy teda idete až ked nasnežííí :slight_smile:
27. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: ...tak ako bolo? :wink:

noooooooo až keď nasneží....lebo inak nevyjdeme autom k chate...iba ak by sme mali tereňák...a ten nemáme :wink: :slight_smile:
27. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne nech nie je Simuška chorá,lebo inak nepôjdeme vôbec
27. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúúj aninka super.....ale ani nevieš ako veelemi som sa tešila domov :grinning: :grinning: :wink:

som sa spoznala s novou švagrinou............a tak :grinning: :grinning:

a vy ešte nemáte terenák????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
27. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka je chorá?.....ako to že to neviem :frowning2:
27. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka s novou švagrinou??? :slight_smile: ...budúcou či ako???

Simka začala sopliť :frowning2: ...jej tečie z nošteka vodopád
27. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo..neveim či bude buduca...ale ako ju inak nazvať....mužovho brata milenka???....či ako? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

to je taká choručká..moja...chudatenko takto na sviatky......čo jej dávaš...či nechávaš na prírodu?
27. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes to ešte nechávam na prírodu...pije iba čajík s medom a ráno som jej dalado nošteka morskú vodu......ale ak sa to do zajtra nezlepší,tak dám kvapky
27. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka asi lepšie znie švagriná ako milenka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde tak prechladla?.....len aby aj Sabínku nenakazila :frowning2: :sweat_smile:
27. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že.... :grinning: :grinning: :grinning: .............celkom fajn baba....zistila aká je striga mrcha...tak sme mali spoločnu temu.......sa jej musel aj bobák vyhodiť v hube :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani neviem kde...vonku je furt naobliekaná....ale asi to bude tým...že furt otvára vchodové dvere oblečená len v pančuškách a obdivuje svetielka
27. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super....tak ste aspoň mohli rozoberať spoločnú tému :slight_smile: ...ti aspoň ubehol deň :slight_smile:
27. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne....aj Maťko v kuse otvára dvere..ide ma s toho švihnuť :angry: ....ale zatial klop klop

ozja ked boli záplavy tak sme boli v telke.....sme star :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž ubehol...ked ona dosť zle hutorila po mojom rodnom.....jazyku....ale aj tak sme si pokecali a tej onej :grinning: :grinning: :wink:
27. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka čo si nevolala?...mohla som kuk...a na akom programe ste boli?...ale normálne že ty?

a po akom jazyku rozprávala?....odkiaľ je?
27. dec 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie...no čo si....však by som naprv musel ku kadernička a kozmetičke dať sa trochu do kopy..a tak :grinning: :grinning: :grinning: ....ale nie teraz vážne.....náš potok sa vylial tak ho ukazovali...teda ti poviem aku sila má taká voda...by som akože normálne ani neverila :wink: ...ale už pekne klesla a všetko je o.k :wink:
27. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo Šale....po madarsky......nuž čo..neovládam reč kmeňa mojho drahomilovaneho muža :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....kde ste.....ešte sa napchávate?....obžierate? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Už sme domáááá. Zajtra idem na kontrolu a do práce :frowning2:. Sa mi nechce, keď viem, že moji chlapi budú doma...
Všade bolo super a všade kopa darčekov. Vikinko sa véééľmi tešil. Bol rád a skoro po každom darčeku kričal smerom k oknu ďakujem ježiško!!! Taký bol zaltučký, láska moja.
Tak sa držkajte.Papa
27. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo..........obžerkáme, obžerkáme jacka :grinning:
my sme boli chvílu v čičmanoch, denisko bol asi pol hodky na lyžiach, prvý krát v živote,,,,ale sa rýchlo unavil, vraj :grinning: majú tam zasnežený iba jeden svah, ale stačilo........
aninka, aj sopel máme,neboj sa nie ste sami :angry:
utka, do práce? niekedy by som už išla radšej aj ja, ale až o týžden, tak si to donekonečna opakovanie pec nám spadla budem musiet ešte odtrpiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok