Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
10. jan 2010

hej...som ostala v šoku...ani som neodpísala 😝

chcela som ísť vonku....ale zase začalo pršať 😝 .....snád sa dostaneme aspoň na pol hodku poobede

aninka29
10. jan 2010

nepoznám...jedna nemala žiadny príspevok nikde.....len je zaregistrovaná....a druhá....chodí sem na koňa...mala osť príspevkov

aninka29
10. jan 2010

dosť príspevkov 🙂

jacka
10. jan 2010

ja dietu nejdem držať pokial kojím...až potom začnem 😀 😀 hádam aj cvičiť 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. jan 2010

tak to je sila s tými žienkami...... 😖 ......hádam vyriedim album 😒

aj tu prší či čo...ale celkom telo je 😉

aninka29
10. jan 2010

ved keby si videla to moje cvičenie 😀 😀 😀 ...s takým elánom idem do toho ....prvý deň cvičím ako dračica....potom týždeň pauza 😀 😀 ...a tak to ide dookola....ale tak snád do leta,takým štýlom aj niečo zhodím

aninka29
10. jan 2010

aj u nás je príjemne...len keby ten dážd 😝

jacka
10. jan 2010

no ja nemám ani len ten elán.......ale nahováram muža.....aby sme spolu .....trochu motivácie...ale každy večer zabudnem že má aspon brušáky robiť........moja hlava prázdna 😀 😀 😀

aninka29
10. jan 2010

dvom to ide lepšie 🙂 🙂 🙂

idem si ja vypiť kávičku a pôjdeme trochu von......aspoň na chvílu...nech sa Simuška trošku pobicykluje 🙂

jacka
10. jan 2010

idem ja...už prišli..aj Peťka sa budí..ale prídem 🙂

jacka
10. jan 2010

vraj Peťka 😠 .....Peťko.........

však hej...ide......len treba chcieť 😉

pa zatial

letty86
10. jan 2010

tak, my sme uz po obede
no tie fotky...mne sa zda byt kon v tomto horsi...hocikto sa na to moze pozriet, preto tu velmi nedavam a musim aj vymazat, stale na to zabudam
na fb si to mozu pozriet len moji priatelia,hoci clovek nikdy nevie, kto sa ti moze "naburat" do systemu
joooj, cvicenie, ja uz vyse dvoch rokoch cvicim, ale len tak akoze 😀 booze, ta lenivost moja 😠

aninka29
10. jan 2010

kuk kuk....takže von sme ani nešli..akurát som šla obliekať deti...ked začalo pršať 😝

konečne som zhodila stromček 🙂 ..fuuuj,neskutočne kolko bordelu je z toho....po celom dome samé trblietky 😠

jacka
10. jan 2010

kuk..... 😉 😉

sme domka...boli sme sa potárať.....a pojednom hádžem detičky do vani 😉

letty86
10. jan 2010

aj moje "deti" sa kupu 😉 hodili sa tam same
ja zhodim stromcek zajtra,ked bude Vikuska v skolke

leninka75
10. jan 2010

ahojte!!!................fuha to bol víkend!!!..............ani PC som nestíhala!!!..........až dnes..............včera sme chodili po obchodoch, zhaňame veci na tú prerábku..............a dnes sme boli na jednej návšteve a potom sme dobiehali zameškané, upratovanie a tak..................bože to je des vonku!!!............ako krásne snežilo, tak teraz krásne prší!!! ☹ ☹ .............a zajtra do práce.............od rána robím údržbu, nech to zajtra nejako vyzerá 😀 😀 😀 ................som zvedavá ako zajtra Lilka v škôlke, ale tipujem, že nič moc 😢

leninka75
10. jan 2010

a aninka, potrebuješ veľa zhodiť, keď ideš diétovať??? 😨 .............veď si ako lata, chudučká!! 🙂

aninka29
10. jan 2010

Sabuška už spinká 🙂 🙂 🙂

ahoj leni 🙂 .....nooo od laty mám daleko 😉 🙂 si ma ešte nevidela naživo 😀 🙂
leni a koľko izieb budete mať hore...alebo ako to bude..popíš nám 🙂

jacka
10. jan 2010

ahoj leni....však ty si akčná mamina...... 😉 ...dufam že zajtra na nás urobíš kuk...že stihneš 🙂

letty..ja som chcela dnes zhodiť stromčke...ale akurát by som ho len mojho zvešať..ostatok by musel muž....a to neviem ako by sme vysvetlili Maťkovi...že ozdoby vzal a stromček nechal.......... 😝

jacka
10. jan 2010

aj moj Peťko spinká...........dneska nejak dlhšie mu to trvalo

aninka29
10. jan 2010

čo máte zajtra v pláne mamky?...ja nič....pojdeme niekam na kávičku ako vždy 😀

jacka
10. jan 2010

nič...nejdem robiť......vobec nič.....sa mi nechce 😝

jacka
10. jan 2010

a ku komu si sa pozvala.... 🙂

jacka
10. jan 2010

my ideme v utorok s Maťkom k zubárovy....tááák som zvedavá ako tam bude otvárať pusu 😀 😀

juj ako hrozne mi začali vlasy padať...som sa chcela dať ostrihať...no a mám čas?...nemám 😝

jacka
10. jan 2010

halooooo......

jacka
10. jan 2010

juj..matko sa tu po mne driape..hádam ho idem dať spať

a nejak ma začína bolieť hlava 😝

aninka29
10. jan 2010

môj pc sa dočista zbláznil 😠 😠 😠 .....už nech príde domov muž
ešte neviem jacka ku komu sa pozveme 😀 😀 ....ale ku niekomu určite 🙂

aj jA by som sa chcela dať ostrihať...ale bojím sa,že potom budem revať za vlasmi

idete na preventívku s Maťkom?

jacka
10. jan 2010

sťažuje s že ho bolí zub..ale len ked sa umývaju...ale mohol by aj preventívku spraviť.....

no ja plakť nebudem...už aby boli dole

jacka
10. jan 2010

no musím ísť...Peťko sa budí...potom pojde do hajan Maťko....a muž mi čmajzne pc

tak ak by som neprišla tak dobru noc 😔

aninka29
10. jan 2010

joj,čo to...ja sa čudujem, že simku nebolia...koľko ona slAdkostí denne poje 😠

idem aj ja..dobrúúúú 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre