• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
svalovku :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba umrem......aj bambulka ju potom bude mať :grinning: :grinning: :grinning: ..aj ocinko....nie :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam že tu osobu nemylsíš mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja som tam tiež....... :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vsetci, aj plysak, ktory bol s nami :grinning:
14. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty dlho dlho :slight_smile: ....ale chodila som tam iba do škôlky....do školy sme so sestrou začali chodiť sem na valal :grinning: ...lebo sme začínali stavať...potom sme ešte roky roky byt prenajímali a potom sa predal...čo otec dodnes ľutuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ááále my s manžom sme si pred dvomi rokmi na furči kúpili byt..na clementisovej...poznáš letty?

jacka,čo si to nie ste ani jedná z vás,čo chodíte alebo ste chodili na koňoša :dizzy_face:
14. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ale ved ju mozes zrusit z priatelov!!!.................boze moje decko prislo zo skolky dobite!!!.............na vychadzke sa drzala s dievcatkom co sa stale mykalo a smykalo az spadla na kus ladu.............rovno na ocko, tak ho ma riadne krvave, cele modre, opuchnute a este aj skrabanec pod ockom...........chudatko moje male!!!.......a co ma vytocilo, tak ucky jej to vobec neosetrili, ale nezabudli si dat podpisat, ze sme s tym urazom boli oboznameni...................
14. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj leni :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...moja malinká :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....si mala tým učkám urobiť cirkus a nič im nepodpisovať :angry: :angry: :angry: ...keby to bolo niečo vážne?????...čo by potom robili???

nechcem si ju vymazať ...je mi to blbé :confounded: ...radšej sa budem schovávať
14. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, leni, chudacik lilka, no ucky su uzasne :angry:
asi sa Vikinka v skolke unavila, ked nemala chut na prechadzku, inokedy by chodila, lietala :grinning:
aninka, poznam len trosku, nikoho tam nepoznam, takze tie konciny tiez velmi nepoznam :grinning:
inac kamoska minule riesila dilemu, ci si tam ma pridat jednu byvalu susedku,s nou vychadza dobre, ale s jej sestrou sa nemusia.....tak je to take blbe...no nepridaj si ju, ked ta poziada :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si ju pridala, ved tam nema ziadne intimnosti...islo o to, ze si myslela, ze ukaze fotky jej sestre....no a co, ved tam nie je naha, ze?
14. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty a tvoja mamin býva kde???asi nie na furči...ty si asi nevyrastala na furči

aha...ja sa tiež nemusím s niektorými a mám ich...Aspoň trošku poprovokujem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, aninka, provokuj :grinning: :wink:
ja som vyrastala na furci, aj byvam v rodicovskom byte, teda je uz moj....maminka byva v Kosickej
moj muz nie je z Kosic a pozna lepsie Ke ako ja, hamba mi, ale tak je :grinning:
14. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babuľky!!!.............to moje decko má teraz nejaké dobré obdobie...........babka si ju zajtra chcela nechať doma, ale Lilka, že nie že zajtra chce ísť!!.............som bola v šoku, že odmietla byť doma!!!
14. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty,ty si vyrástla na furči a nepoznáš????...ja tam už nebývam a poznám ich ako svoju dlaň :grinning:
14. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: teoretiky poznam vsetky ulice, ale prakticky som vsetky nenavstivila :grinning: no, nie je to so mno az take zle....povstanie ceskeho ludu poznam, maurerovu, dvorkinovu.....isto som isla aj cez clementisovu, len nikoho osobne nepoznam, kto tam byva :slight_smile: musim si zlepsit skore, aby som ti na smiech nebola :grinning: ...ci sebe :grinning:
14. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...aninka, poprosím v skratke o rekapituláciu...
A ďakujem vám :wink:
14. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka :slight_smile: ....o nič vážne neprichádzaš moja...stále riešime to isté :wink:
aha...leninka ide pristavovať :slight_smile:
14. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mamky uložiť princeznú a konečne rozvaliť šunky na gauč :grinning:

dobrúúúú noc
14. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj leni.....mola malinká :frowning2: :frowning2: ..určite si aj poplačkala :cry: :cry: ...ale už je dobre,či nie?.......a učky čo..len sa kukali :angry: :angry: ....................................čo???:....chce isť do školky.....no mám dosť :wink:
14. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, ahoj :slight_smile:
idem aj ja, mamky,este zahrame clovece a suuuup Vikuska do hajan...dobru nc
14. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc....u nás sa už dávno spinká.....ráno bude zase budíček.....o 5 tak ma porazííííííí

dobru :pensive:
14. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko............ :wink:
15. jan 2010 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranečko!!! :slight_smile: ...........jacka, a ta co toto??? :wink: ..........chlapci buntošili??? :frowning2: .................
15. jan 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááále škoda slov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............
15. jan 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: ...aj moje dnes vstali skôr....už o siedmej ma Simuška začala bozkať a rozprávať sa...len aby som už otvorila oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja som dnes nejaká unavená :pensive: ...to bude tým,že som kukala o polnoci telku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do polnoci :wink:
15. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je dnes vo vzduchu, že tie deťúrence buntošia?? :wink: ............aninka, bude dnes nejaká kávička??? :wink:
15. jan 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ...bude bude....ešte sA trošku preberiem :grinning: ..oblečieme sa a ideme :slight_smile: ....aspoň budeme mať časť prechádzky za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...vyšlo slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...ale zimička je
15. jan 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj o siedmej.....to je u mna prepych......nepoznaný......... :unamused: :wink:

aj my tu máme slniečko.....zatial zubate...ale je :wink: ... :sunglasses: :sunglasses:
15. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...tak nech ti kávička padne na užitok.... :dizzy_face:

ja tiež potrebujem nejaký života budič :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....žehliť mám ....a tááák sa mi nechce..........by som sa zababušila do postele a spala celý den :wink:
15. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..ako ti teraz spinká Sabínka....viem že celu noc...ale cez den...už len dva krát
15. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme aj my zachvilu von..len sa musím ešte preplieskať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. jan 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nooo,dvakrát...ráno vstane o tej osmej..do tej pol desiatej je hore...potom zaspí...zobudí sa o tej pol dvanástej ,napapá sa,pohráme sa,o tej jednej,pol druhej zase spinká,ked sme vonku tak spinká Aj do štvrtej....a potom ešte pred kúpanim si zvykne podriemkať na takú polhodku :wink: ..takže áno,dvakrát...alebo trikrát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a Peťulko?..sa mu to tiež pomenilo?

ideme mamky :slight_smile:
15. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok