• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
jacka..... :frowning2:
tak dobrú noc, monologovať sa mi nechce......... :confounded: :slight_smile:
4. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

deni no ja som myslela že si už išla do hajan....som nevedela že si ešte tu
5. mar 2010 o 06:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: jacka, tak sa cítim, ako by som tu bola celú noc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby, ja vobec nemožem v noci spávať..... :confounded: zaspím v pohode, ale po polnoci sa zobudím a som hore do tretej, pol štvrtej.....a o pol šiestej ma už Denisko budí....... :confounded:
jacka aj nám si poslalal včera oblaky? už došli....... :grinning:
5. mar 2010 o 06:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dakujeme....spoza tých oblakov vyšlo slniečko a tak kráááásne svieti.... :wink:
5. mar 2010 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni včera som poslala všetkým "krásne " počasie....... :slight_smile: ...aj tu svieti :sunglasses: :sunglasses: ...........dufam že dnes vydrží :sunglasses:
5. mar 2010 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................poobede idem vyťahovať vianočné ozdoby!!!!! :grinning: ..............chumelica jak na vianoce je tu......................
deni to aj môj muž má taký zlý spánok.....aj benosen som mu kúpila ale nechce si to dávať............to sú nejaké byliny čo podporujú záspavanie a spánok........................
5. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letty, no veď môže byť aj Dominik :wink: ................
jeej aninka párty!!!!!.................prííííííídem muž bude zajtra v robote, tak sadám ráno na vlak. :grinning: .............a čo sa ti so mnou sníva???? :fearful: ......................som sa fajne pobavila na tom, že jazdec a na červenú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....................
jacka ste to mali spojiť rovno s krstom a bolo by..................
utka, juuuuj zasa choroba, tak nech sa Vikinko rýchlo vylieči!!!.............máte aj ATB???.............a ty sa máš ako??.............nič nové s výsledkami???
5. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj leni..... :slight_smile:

leni len ked ešte neviem kedy bude krst....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u vás je chumelica? :confused: :confused: .......tak posielam slniečko..... :sunglasses: :sunglasses:
5. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už trošku prestalo snežiť..........len to slniečko ešte nedorazilo :frowning2: .................to je počasie!!!!......minulú nedeľu sme opekali a teraz v nedeľu sa možno pôjdeme sánkovať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.................... jacka, dávno si nespomínala, či Maťko sa ešte stále tak stará o bráška............teda, že ho chce nosiť a tak......alebo eufória ho už prešla??? :wink:
5. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni žiadna zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ...by som povedala že ešte vaic sa o neho stará...a ja nestíham oči valiť ako :unamused:

už dorazilo slniečko :sunglasses: :sunglasses:
5. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial sa lučim ...ideme sa opalovať :sunglasses: :sunglasses:
5. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zamračené!!!!! :frowning2: ...............pa a nezabudni na krémik :wink:
5. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ja len malý kukuk :sunglasses: ideme o chvíľu preč, vybaviť nejaké veci, u nás je pekne, hoci vietor fúka
tak si užívajte pekný dník...
5. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes rozmýšlam, aký je mesiac, nie je už apríl? :grinning:
ráno mraky, potom vyšlo slniečko ale trochu je mrazivo, denisko bol v piesku asi hodinu a tak som vyhodila aj paploniky... :grinning: a naraz že kukuk, dieťa prišlo vraj maminka padá sneh....pravdu mal, slnko svietilo a padal sneh...no ja už naozaj nechápem :confused:
jacka, sa nespálte :grinning:
5. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aprílové počasie, no naozaj...... :grinning: sa teším, aj ja om aprílová..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni dnes ste len domka??................žiadni lekári??...............kedy to idete zasa späť?...
5. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a letty.......všetko dobre vybavte :wink:
5. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni...vyzerám ako frankeštajn, tak sedím doma....a musím baliť, zajtra skoro ráno ideme busom do rajca a tam ma čakajú další doktori, tak sa dávam rochu dokopy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: v utorok, najneskor v stredu musíme ísť späť :unamused:
už ma zhánala moja šefka.... :angry:
vy už máte hotové, poprerábané?
som zvedavá, čo napíše aninka zo svojej návštevy kaderníčky.... :wink:
jacka, neprehánaj to stým čerstvým vzduchom..... :wink:
5. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
že frankenštajn :grinning: :grinning: :grinning: .................tých dr. máš asi dohodnutých keďže je zajtra sobota, či ako :confused: ..........ako vlastne cestujete na SK a späť??..........autom, či busom?........................žeby si začala zasa makať keď sa vrátite????...............
ešte nemáme všetko hotové, ale to najšpinavšie už našťastie je.......ten hnusný sadrokarton :angry: ..........ešte dorobiť elektrinu, nahodiť radiátory, podlahy, schody a vymaľovať......no malina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............

fííííííí aninka si išla dať šmyknúť háro, že???...........dúfam že dá foto, som zevdavá!!!! :wink: ..................
5. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som tu...MAťko ešte vonku na piesku......Peťko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni aprečo ťa zhánala šefka..chýbaš jej :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ježkovy oči, moj chlap maluje a už frfle, že aké pasky som si to zmyslela...baby šak na šlak trafenie, vie to už tri mesiace a on si teraz frfle......a že dajte chlapovi čosi urobiť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a práve som zistila, akú mám chorobu.....jacka, daj pozor aj ty, možno sa pridáš.....pre nás, čo nás bolia hlavy, a ešte k tomu: ak ťa bolí hlava a tbl. moc nezaberú, okrem toho bolia tvárové kosti a trpne šija a krk a zle spíš...tak to je skrytá forma depresie.......tak mám depku :frowning2: lebo príznaky mám všetky :frowning2:
leni, sadrokarton som ani nevidela ako sa robí, nie že ešte upratať, to robil moj drahý vysával... :grinning:
aj elektrinu už máme, svietime a dnes dávajú radiátory a malujú....podlahy treba objednať, ked chceme trochu kvalitnejšie ako z baumaxu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to zas asi v lete......čo už :grinning:
jacka, ja neviem, asi tej mojej starej nemá kto pred velkou nocou upratať ten bordel v byte, oni sú strašní bordelári.......tak nežiju ani naši bezdomovci...teda niektorí :grinning:
5. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ha-ha-ha chlapi!!!!!.................to fakt, že depka!!! :confused: .............no veď pomaly dorobíte kým sa na trvalo vrátite na Sk... :wink: ...............ty chodíš starej upratovať byt????..........som myslela, že ťa volá do penziónu......

jacka, tak peťko je vyspinkaný do ružova, čo??? :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni aj moj je taký......ked niečo robí....kopec rečí okolo toho......a ten slovník...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni určite do ružova :angry:
5. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žeby som mala depku?...... :confused: ........aspon mám diagnozu :wink:
5. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som toho najmenšieho dnes ........však viete čo :angry:

nemožem sa ani pohnuť.....a ked je s Maťkom tak cestuje z jednej izby do druhej...no dnes mám nervy :angry: :angry: :angry: :angry:
5. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, len dnes??? :wink: ................ja by som cicu pravidelne, každý deň!!!!!........ :slight_smile:
lúčim sa.....pa,pa
5. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
každý den, veru......aby z cviku navyšli, deturence naše :grinning:
leni, upratujem minihotel, a ked treba aj starej byt a ešte aj jej synovi, prasiatka :grinning:
jacka,čože ti vyviedli? :dizzy_face:
5. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pa pa leni...a krásny víkend :slight_smile:
5. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru aby sz cviku nevyšli....ale čo s maličkým najmenším ten s toho "radosť" mať nebude....akurát sa mne ulavý :grinning: :grinning:

deni ani nechci viediť by som tu musela písať do polnoci :angry: ..........bude ti stačiť ked mi Matkov povie maminka plače Peťko rob s ním niečo.....a už som vytočená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, neber to tragicky....aspon ra upozorní, ak by si si to "náhodou" nevšimla :sunglasses:
5. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok