• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
deni nebolí....no tak normál vypijem 4-5 šálok určite....a ak dostanem večer chuť..tak aj šiestu si dám :slight_smile:

Sabuška zaspinkala...Simuška išla dole k babke a dedkovi,pootravovať :slight_smile:
16. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
deni, tak to je počasíčko :slight_smile:
ja som dnes bola v poradni, zatiaľ všetko o.k.
ja nepijem kávu odkedy viem, že som tehu a ani mi nechýba, ja totiž pijem skôr kakao, ako kávu :grinning:
tureckú nevypijem za nič, ja len nescu a veeeľa mliečka
16. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste, mamky :confused:
16. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu :slight_smile:

letty..super,že je bábo v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a caro pijete žienky???...mne to chutí veľmi..aj Simonke......mne to chutí ako biela káva,ktorú som pila v školskej jedálni a po táboroch ako dieťa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caro som pila ked som bola tehu....inak ja pijem aj nescu, ale sa mi to nezdá ako káva.....poriadny turek, kvapka mlieka a nič cukru....horká a horúca......mnam :grinning: a najradšej mám zelenú jacobsku.....som si narobila chute :rolling_eyes:
letty, tak super.....v 1O tt sa chodí na sono, že????? :dizzy_face:
aninka, ja si ešte počkám kým budem mocť poslať deniska o poschidie nižšie k strakým otravovať...... :grinning:
ale aj to bude.....
kde je jacka????
16. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile: :sunglasses:
17. mar 2010 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ..dnes to vyzerá na pekný deň..všade jasno..uvidíme :slight_smile:

deni ja tiež pijem kafé bez cukru :wink: ..ja to mám tak rozdelené.....ráno silný turek,hned nato ešte jedna nesca..ked idem na kafé niekam tak si dám nescu..ak nejdem,tak si nedám..cez obed zase nescu..a poobede zase smrťáka turka :grinning: no a potom ked ma chytí večer :wink: :grinning:
17. mar 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola včera unavená...ledva som oči držala a ked zaspal Maťko tak aj ja.................už aby mala aj ten druhý zúbok von lebo to je na šlak .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

letty...teším sa...že maličký je o.k :wink: .....

ja nepijem nič......tiež len kakao :wink: ......čo ked náhodou kvoli tomu nespí :confounded: :grinning:
17. mar 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............

teda aninka, ja som síce kávičkárka, ale toľko ako ty by som teda nezvládla :wink: .......caro!!! :dizzy_face:.... mnam ......ja si teraz večer namiesto riadnej kávy dávam inku, to je tiež niečo podobné......

jacka a ako často je peťko v noci hore??? :frowning2:

letty, super!!!!!......držkajte sa!!!......

deni, bude ten segeďák???? :grinning: :grinning: .....
17. mar 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasno??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: .....no to isto!!!...............u nás zasa nechutný zimný deň!!!!! :confounded:
17. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to fakt???.....u nás je už teraz z rána krásne teplo :sunglasses: ..slnkoooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. mar 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes zase akčná :grinning: ..stihla som už vyluxovať podlahy..utrieť prach....idem variť :slight_smile: ..
17. mar 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prosím vás mamky..neposielajte nám tu škaredé počko :wink: ...ďááááááákujem :slight_smile: :grinning:
17. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka tak príd aj sem.......ja som stihla len povešať a Peťka uspať

aj tu je slniečko ale vetrisko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ..v pondelok som to rátala ...10x za noc sme boli hore...a tuto noc len 7x..tak som vlastne aj vyspatá
17. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nesľubuj sa inde, ja ťa stále čakám!!! :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no vidíš jacka, to máš spánku až až, môžeš rozdávať!!! :grinning: :grinning: :grinning:

včera som išla do kolien z toho môjho malého čerta!!!!...........večer hovorí "držte mi zajtra palce, aby som babine neplakala a nehovorila jej "nehovor mi!" " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........skoro som cikala, tak som sa smiala!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............dúfam, že zasa bude trošku lepšie, lebo posledné asi 3 týždne bola zasa hnusná, stále scény, revy, jedy.....horor!!!!...............muž ma už s ňou posielal ku psychológovi!!! :sweat_smile: , že to nie je normálne čo už robí!!!!!.........................
17. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru vypatá ..do chrumkava :grinning: :grinning:

leni..lenže ku nám to má bližšie :grinning: :grinning: :wink: ......tak najskor príde ku mne a potom k tebe...dohodnuté :wink:
17. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky nebite sa o mňa :grinning: :grinning: :grinning: ..tak,aby ste sa nehádali,tak mám riešenie , nedojdem ani k jednej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani...tak teraz som sklamaná...idem plakať :cry: :frowning2: ........................... :wink: :wink: :wink:
17. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka neplááááááč :grinning: :grinning: :grinning: ...... :wink:
17. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky no kde ste........

teda vonku je neskutočne......leninka nám poslala severák aby nebolo ľuto že svíti......a taká kosa ostala... :angry: ..kde je tá jar.....či rovno vhupneme do plaviek :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veru , tento rok asi rovno z kožuchov do plaviek, vraj to už ktosi predpovedal... :grinning:
leni, žiaden segedín.....kapustová polievočka s údenými rebrami a dukátové buchtičky :dizzy_face: a večer ešte chceme s krpcom robiť pizzu,,,,,,takú mám chuť už dva dni..... :sweat_smile:
jacka, poznáme také spanie......aj ja vstávam tak 5 až 7 krát.......zakryť, cikať, napiť, cikať, zakryť a tak donekonečna....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ma vyhodil o polnoci z postele, že on bude spať s tatinkom a ráno z nej spadol....celé oko opuchnuté a trochu rozrazené pod ním..... :angry:
aninka, ja už som poluxovala a 2x oprala...tak k nám nemusíš :grinning:
17. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni o veru...detto....ked nie jeden tak druhý a stááááále ma niekto budííííí :angry:

moje chudatko....to Maťulo ked tresne s postele tak sa šupne rovno ku mne.......no a niekdey ani nevie že je na zemi len počujem rachot :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ale chcela by som trochu teplejšie........ :confounded:
17. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada, že aspon nesneží :grinning: :grinning:
aj my máme dnes pod mrakom a len plus 10 :confounded: a to chceme ísť do piesku, ked sa Niso vyspí.....ale ked slniečko nesvieti, ani chuť nemám....
17. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisko z vlastnej postele nepadá....dávam mu tam stoličku a on tam vždy poukladá všetko možné aj nemožné....on spadol len z mojej...asi tatinko chrápal.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dik....som fakt rada že nepadá sneh.....aj ked k tomu nemá daleko.........a len provokuj s teplotou ....si daj bacha aby ste nemrzli aj vy :angry: :angry: :angry: ......................... :wink:
17. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby to chrapanie ho zhodilo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a už aj slnko niekto závidel a vzal ho..... :angry: :angry:
17. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nehnevaj sa.....ale nejako nesmelo začalo vykukať tu...to slnko, žeby to bolo to vaše :grinning:
ale ja som ho nezobrala, čestné pionierske..... :dizzy_face:
17. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok