• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
utka a kolko si platila za vakcínu? :wink:

no to máte dobré u doktorky.............diplom,magnetka,a ešte aj džúsik :slight_smile: ...............u nás dostaneme akurát tak obrázok na vymalovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, v lekárni som za ňu platila tuší 30,60€ a u dr. ešte 3,32€ za pichnutie, lebo to bolo na vlastnú žiadosť.
13. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááááááá :slight_smile: ďakujem za infošku :slight_smile:

a ako sa Ti jazdilo po blave utka? :wink: dalo sa? nebála si sa? :wink:
13. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nemáš začo :wink:.
Jazdilo sa mi dobre, ale bola som len tu v Petržalke. Bolo málo áut. Poobede asi ešte zbehneme do Kauflandu na melónik.
13. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby si na nás nezabudla kvoli autíčku,keď si už možeš ísť kam chceš a kedy chceš :wink:

utka denne minimálne 20 príspevkov, a potom možeš behať lietať :wink: ............lebo nakoniec tu fakt ostaneme len my dve s jackou :wink:
13. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dalšia s melonom... :angry: :angry: ....utka super šikovna si..len tak dalej...a pri dr. aj plakal?

veru len aby si nás nezanedbávala ...
13. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebojte sa, nebudem vás zanedbávať :wink:.
Viki neplakal, bol statočný :wink:
13. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš zlateho synček :wink: ...statočny je :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, však zavolaj manžovi,nech Ti kúpi melon :wink: ...............ale povedz mu že chceš melon červený :wink: ..........nie dyňu :wink:
idem si zaliať kafčo :slight_smile: neutečte mi holky :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si zvykla šoferovat?..lebo ja ako som otehotnela tak som volant nedržala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja utečiem, lebo pôjdem uspať Vikinka.
No šoférujem, ale málo, ale vždy bol pri mne manžel. Teraz som tu v BA šla prvý krát sama...
13. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: ... :grinning: ...už si netrufnem :grinning: ..náhodu kupi sušený..on by ho aj z pod zeme vyhrabal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super utka máš odvahu šoferovat po BA...ja už by som ani nie po ZV :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zatial som bola len tu v Petržalke...alebo keď sme šli k našim, ale to tiež nebolo po meste...A vo Zv som už tieš šla...aj sama. Ale aj tak saešte trochu bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som šla od svokry a pred Krupinou sme sa vymenili..ale to bolo asi pred pol rokom..a od vtedy dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste došoferovali? :slight_smile:
idem ja upratať Simkinu izbičku.......lebo to tam vyzerá ako po výbuchu :angry:
13. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nezáviď. Za chvíľu budeš aj ty šoférovať... A čo ozaj autoškola? Stále mávate 2x týždenne teótiu? A čo jazdy? Už so mala? Koľko?
jacka, ja mám najazdených len nejakých 750km. Ale veď mám vodičák len 7 mesiacov :wink:.
13. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super utka!!!! ,.....a koľko ste platili??
13. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem späť!!! už som prečítala............tak som sa ani moc nesekla s tou cenou!!!
13. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len chod.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka to si dobra.....ja mám sice vodičák asi 7rokov...ale nikdy ma nenapadlo si zmerat km...ale určite dost..ved každu chvilu sme bili u srtigy mrchy a jedna cesta bola moja :wink: ..ale je ine chodit po meste ako po dialnici,že?
leni kde si bola celý den :wink:
leni, skoro si sa trafila... Je to v podlastate 1800Sk, ale za obidve vakcíny :wink:. Najskôr po pol roku ho musím dať preočkovať...
jacka, je to veru iné...Ale keď ideme k našim, tak dobrá cesta je len po NR, potom je obyčajná...a samá jama :frowning2:
13. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme už vyspinkany ..ideme na :sunglasses: ..pokial svieti... :slight_smile:
13. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás už tiež vykúka, ale ešte pred chvíľou pršalo :frowning2:
13. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to som čo napísala za slovo??? V podlastate...Hmmmm??? :angry:
13. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?????????? :slight_smile:
ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

utka,jazdy som ešte nemala,lebo sa ešte nevie presný termín skúšok :confounded: ...............ale akurát dnes som volala inštruktorovi,tak vraj budúci týždeň začíname s jazdami :wink:
sa dlho čaká na skúšky,lebo je milion autoškol a v KE traja komisári,takže nestíhačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuuuuuuu :slight_smile:

len som odbehla..dnes mi nejak zastal čas...sa to vlečie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............nekonečný príbeh :grinning:
13. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...ešte som aj depku dostala..viac mi nie je treba...už len muž ked pride zo zlou náladou tak som dorazená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už má Simonka čistu izbičku :slight_smile:
13. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihla som vyluxovať všetko :slight_smile: ......už ma čaká len žehlenie,ale to počká do zajtra :wink:
13. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok