• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
pa leni....... :slight_smile:

tie opičky ..to poznám...som to aj ja robila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sme museli prísť domov aký vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo..... :wink:
a my máme stále slnečno..zatiaľ...a tiež 30...dneska ma šefka nahánala, že ked mám tolko roboty, či dosť pijem...aká starostliva....by si musela sama upratať, keby som odpadla :grinning:
denisko sa z niečoho ale fest vyhádzal...celé ruky má pupáčikové....a strašne sa škriabe, už som mu to aj natrela, aj učka v školke sa sťažovala, že mali čokoládový puding......tak asi z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, a to lilka stále po troche poplakáva????? :cry: nenecháš si ju doma, ked budeš na materskej????? :grinning:
aaaa......až teraz som pochopila aké opičky....ale som nad tým dlho premýšlala :grinning: :grinning: :grinning: ale zatial to ešte nebolí :grinning: :grinning: to asi až neskor :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevieš kedy sa nám vráti aninka?
25. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni....... :slight_smile:

viem ...nevie :frowning2: ....ked jej opravia pc.......ja si myslím že ked sa vraáti jej mužík domov tak sa ozve :wink:

ešte nebolí :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. máj 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
26. máj 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo bude dnes za počasie......?.......je tu tma ako večer :sweat_smile:

ták už aj mne dorazila mrška...škoda mohla ešte počkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni tak to je blbé s tou alergiou na čoko....chuda.....to mu ostane na celý život? :sweat_smile:
26. máj 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: .........u nás je tiež tma, čakám kedy začne nejaký lejak :angry: :angry: ........a to chcem ísť do maxu kuknúť lilke niečo na meninky......moje skromné dieťa si zaželalo nové šľapky lebo tie čo má už sú jej malé a ešte chce bonboniéru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........po kom je taká skromná???!! :sweat_smile: ..........

jacka, tak už dorazila???........ideš riešiť nejakú anti??? :confused:

deni a piješ dostatočne??? :grinning: :grinning: :grinning: ........borku, slivku, vínko??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........nisko mal riadnu dávku čoko za poslednú dobu, ani sa nedivím, že sa vyhádzal, chúďatko :frowning2: ......

ten môj šéf je šibnutý!!!.......včera pred tými svojimi kamošmi sa ma začal vypytovať, že čo to bude (druhé mimi)!!!!.........skoro som sa pod zem prepadla, čo mi bolo tak trápne!!! :angry: :angry: :angry:
26. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchuuuuuuuu...ahojte žienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže takto.....celý čas,čo mi akože nejde pc...mi vlastne šiel.......len mne až dnes trklo v hlave,že sa pozriem na tie káble...a čo vidím...beťár jeden je vytiahnutý...takže už idem.....darmo....keby hlúposť kvitla,tak ja som už dozretá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem vás študovať....táááák ste mi chýbali
26. máj 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vlastne sa nič také dôležité nestalo.......dúfam,že som neprehliadla nič podstatné mamky :wink:
26. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak že sa nič podstatné nestalo ani!!!!! :angry: .......šak jacke prišla mrcha!!!!! :grinning: .........

no vitaj cica-mica!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........už si zdravá???......kočík si vyreklamovala???.......auto opravené???.........simi v škôlke OK?
26. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....no vitaj späť........aninka aj to je dar boží :grinning: :grinning:

doležité otázky položila leninka.....ja nemám slov :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás už pršíííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...........jáááááj,no huráááááá jacka...pijeme :grinning: :grinning: :grinning:

leni,ani sa ma nepýtaj na nič.........som jedna kôpka nervov :angry: :angry: :angry:......chorá som ešte stále ako pes......nejak sa neviem vyliečiť :frowning2:...našťastie,detičky sú zdravé :slight_smile:..........kočík je prd vyreklamovaný.....do Madarska som sa dostala až včera.....skor sa nedalo,lebo tam boli tie povodne.....a aj tak som nič nevybavila,lebo v tom obchoďáku kde sme to kupovali,butik zrušili :angry:...najbližší je v Budapešti......a tam som si ja netrúfla...takže pôjdeme zajtra s manžom.....mal by prísť večer domov.auto opravené nie je :angry:......nie som majitelkou auta,takže nevybavím nič.......manža mi musí dať splnomocnenie.......jedine s holubom by mi ho poslal...takže si to vybaví on až dojde
Simi v škôlke v pohode noo....jeden deň dobre...druhý deň ráno plače,ale potom už nie......takže tak
26. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne už leje.....kto chce? :rolling_eyes:

ach jaj aninka.........tak si vlastne nič nevybavila a choroba neodišla.........a čo ti vlastne je?
a dá sa jazdiť na aute?

tak Simka je statočná :dizzy_face: ......no my taký nebudeme :pensive:
26. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babule.... :wink:
aninka, vitaj..... :slight_smile: neboj, všetko sa zlepší.... :wink: a na ten kábel si ako prišla? :sunglasses:
jacka, to až teraz mrcha dorazila?????teeeeda... :wink: neboj, možno bude Maťko statočnejší ako všetci naši malí školkári dokopy..... :wink:
leni, aj Denisko býva skromný...teda, pokým nepríde do obchodu....želanie jedná vec...skutočnosť druhá....ešteže to vždy zachránia žuvačky čo sú až pri pojkladni, tak nestíha vyberať, lebo on je žuvačkový maniak...a nikdy nijakú nezjedol :grinning: a čo si tej delegácii povedala, že čo bude??????? :slight_smile:
aninka, a kde ti chodí manža ked tam lietajú len holuby?????
26. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to Ty si nám poslala tie mraky????tak už konečne viem, odkial prišli...sme sa chceli dneska kúpať do bazena... :pensive: možeme aj s Niskom využívať naše hotelové služby, tak fajn...len to počasie nech sa umudri.... :grinning:
26. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala ..kto iný :grinning: :grinning:

sme tu mali super počasie....najprv lialo...potom slnko...potom burka....a teraz slnko........som zvedavá čo ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som dala Peťkovi cesnakovu polievku.......len neviem či som mohla :pensive:
26. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pochybujem...mi tu píli uši že on do žiadnej školky chodiť nebude.....že bude doma so mnou a Peťkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni super, že môžete využívať bazénik!! :dizzy_face: :dizzy_face: ......teraz som kúpila lilke koleso naplávanie, tak dúfam, že ho využijeme....

jacka, veď uvidíš ako peťko zareaguje na cesnačku a potom zistíš či si mohla a či nie :wink: ....... a chutila mu?
s maťkom sa rozprávaš o škôlke??........
26. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni som im povedala, že neviem :wink:......zatiaľ to pravda je.... :grinning:
26. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, cenačka?????,ops, radšej otvor okná...... :grinning:
26. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ale voda je ešte studená.....brrrrr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dáš si aj zistiť? my sme asi zvedavejšie ako ty :grinning:
26. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, kto je zvedavý ten je skoro starý!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................. môj dr. je taký srandovný.... pri lilke som nechcela vedieť a ani som mu to nestihla povedať už zahlásil "vyzerá to na dievča".........a teraz som si povedala, že keď to bude vidno nech povie......... keď budete poslúchať aj vám potom poviem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning:

ide ma poraziť, celý max som prešla, všetky obuvi, športové obchody a žiadne detské šľapky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........ešte skúsim zbehnúť mesto a keď ani tam nie, tak už potom neviem............kúpila som lilke takú spoločenskú hru macko puff a rozpávkovú knižku......
26. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padám......na šlapečky :wink: ..........pa,pa :slight_smile:
26. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, zákon schválnosti....stále to majú, len ked potrebujeme, tak nie...... :grinning:
ja zhánam pre Niska Lego velký box, aj domčeky aj autíčka...pozerám Dráčika a tam je len jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mu asi zostane prerábať hasičskú stanicu, už to zložím pomaly aj bez návodu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aj tu majú len dva druhy ale v katatlogoch je ich milion...tak kde súúúúúúúúú???????????????????? :grinning:
a skoro staré budeme aj tak.... :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, kúpila som Deniskovi krém na opalovanieEucerin- na alergie zo slnka...poznáte to niekto,,či to fakt funguje??? :confused:
26. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...moja neviem ti poradiť.........nepoznám......nemáme alergiu na slnko....klop...klop

@leninka75 ......chutila polievočka.....ja som mu máličko odobrala.........zatial nič nemá ...žiadne vyrážky....................no bud som slepá alebo krepá.....ale ja nevidím v kalendári kedy mám tvoja Lilka mena? :sweat_smile:
26. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dofrasa...zase je zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni rozprávam MAťkovi o školke....sem tam.....a vždy dostanem jednu odpoved :frowning2:
26. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
27. máj 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok