Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. jún 2010

.

@aninka29 ....juj len prídi......budem čakať 🙂 🙂 😉

letty86
24. jún 2010

ahojte
leniiiiiiiii, blahoželám, šikulka si, máš si čo písať za menom 😉 😵 😵
a obdobie mamuta ma dosť desí 😀 dnes som dostala v noci taký kŕč do nohy 😠
utka, držte sa
deni, spachtošík je riadny, Nisko, Vikinka dospáva bábetkovké obdobie, ale v miernejšej forme 😅

leninka75
24. jún 2010

vďaka letty 😉 😉 ..............juj tie kŕče aj u mňa začínajú ☹ ........nevieš či môžeme magnézium??....

letty86
24. jún 2010

leni, môžeme, ja som bola na začiatku tehu u neurologičky, kvôli tŕpnutiu ruky, možno si spomínaš a vtedy mi vravela, že mám brať, ale od toho dňa mi skončil problém s tŕpnitím 😀 nerozumiem, ale stalo sa 😅 😅 , tak som nebrala
pri Vikinke som brala magne b6, keď mi začalo tvrdnúť bruško...ale nech ti radšej dr. povie, neviem, ako je to s dávkovaním

jacka
24. jún 2010

@leninka75 ....blahoželám... 😵 😵 😵 .......sme vedeli že si šikovná 🙂

leninka75
24. jún 2010

zaujímavé, že to tŕpnutie ti len tak prestalo 😨 .......dúfam, že dnes sa k tomu dr. už prepracujem, tak sa opýtam 😉 .........do kedy bude viki chodiť do škôlky??........prinesiete učke nejakú kvetinu na koniec roka??.....

jacka
24. jún 2010

@letty86 .....si svoje telo postrašila...... 😀 😀 😉 ....

@leninka75 ...ty si nemala isť dnes na sono?.....sa opýtaj dr.?....

jacka
24. jún 2010

tak akoby som nič nepovedala...si ma prebehla 🙂

leninka75
24. jún 2010

@jacka... ďakujem 🙂 😉 ......

leninka75
24. jún 2010

@jacka ... 🙂 🙂 🙂 🙂 .............vieš čo...radšej na to ani nemyslím, lebo pri mojom šťastí sa môže stať, že sa zasa budem musieť zvrtnúť na päte a ísť s dlhým nosom domov ☹ ........

leninka75
24. jún 2010

radšej myslím na zavináče čo ma čakajú v chladničke 😀 😀 😀 😀 ..............včera som na ne dostala takú strašnú chuť!!!......kúpila som rovno 4 😀 😀 😀 .....len včera prišiel známy a bol dlho tak som sa ku nim nedopracovala...........ale dnes mi už neutečú!!!! 😀 😀 😵 😵 😵 ........

letty86
24. jún 2010

veru, jacka, postrašila a prestalo, zaujímavé veci sa dejú v tom našom tele...asi tehu hormóny pozitívne zapôsobili 😅
jooj, leni, žiadne otáčanie na päte....a bábenko nech sa tiež pekne otočí, nech vieme....ja mám stále pocit, že to bude bambuľka, budem veeeeľmi prekvapená, keď povieš, že bambuliačik 😵,ale doprajem ti ho, nech tatík nie je v takej ťažkej ženskej presile 😀

letty86
24. jún 2010

vikinka bude chodiť do konca školského roka do škôlky a určite odnesie kvietok 😵

jacka
24. jún 2010

letty....a vy idete na dovolenku?........

jacka
24. jún 2010

mnam ...ja tiež zbožnuje zavináče...... 🙂 ....len pošli maličkému....a ozaj to ideš ked na sono?-...poobede?......vieš ...sa pýtam či sa to dozvieme dneska alebo zajtra.........odkáž maličkému nech sa pekne otočí..........že herečky sa nevedia dočkať 🙂

leninka75
24. jún 2010

som objednaná na 13:15..........vyrážam tak o hodinku....ďalším vlakom by som to už nestihla..........jasné babuľky odkážem drobcovi 😉 😉 😉 .........

letty na kvetinku sa pýtam, lebo neviem kedy kúpiť lilke....či na oficiálny koniec školského roka alebo až keď lilka pôjde prázdninovať ....lilka chodí do škôlky do 9.7........... 😨 ........

letty86
24. jún 2010

, nejdeme, môj muž chcel ísť len letecky, mne to bolo jedno....ja som ešte neletela a letieť po prvykrát a ešte k tomu tehu, no nechcela som to riskovať, tak sme to radšej zrušili
@jacka

letty86
24. jún 2010

tak asi až toho 9teho by som dala kvetinku 😵

jacka
24. jún 2010

@leninka75 ..držíme silno silno palčeky...a ozvi sa........dakujeme 🙂

@letty86 ....však aspon tu na sk..... 🙂

my pojdeme na Ružinu......tak neviem či sa mám tešiť......alebo čo

letty86
24. jún 2010

jacka, teš sa 😵
veru, Sk to istí aj u nás 😎

aninka29
24. jún 2010

ahojte žienky 🙂
ja tiež cítim,že leninka bude mať ďalšiu bambuľku 🙂 ...šak som aj tak bosoráčila....uvidíme...necháme sa prekvapiť 🙂 ...len nech ti už leni povedia 🙂
tie kŕče do nôh poznám veľmi dobre...neskutočná bolesť....som si tým prešla pri oboch...magnezko som ja brala celé tehu pri oboch...ale môže sa iba noo teraz neviem....či do 36 alebo do 38tt....
štrúdle výborne......vydarili sa......robila som z lístkového cesta 🙂
mamky a poraďte mi....Simuška už v tej škôlke končí,kam chodí teraz...chcela by som niečo kúpiť detičkám a učitelkám...detičkám kúpim kinder vajíčka...ale učitelkám neviem.....chcela by som aj nejaké kvetinky..hmmm.....nebude to trápne?...neviem....Simuška má dnes za úlohu nenápadne vysondovať od učiteliek aké ľúbia kvetinky 😀 .....a ešte nejakú čoko,a kávičku alebo miesto kávy nejaký čajík.....v takej tej drevenej krabičke...poraďte niečo....riaditeľke určite nejaké vínko,alebo likérik a dezert a kávičku.

leninka75
24. jún 2010

jacka, letty držím palčeky aby vám vyšlo počasie!! 🙂 .......jacka, čo a kde je Ružina?? 😨

no veď som si to aj ja tak myslela letty 🙂 🙂.........

ahoj ani!!.......vidíš, vidíš lístkové nás ani nenapadlo 😉 ..........ja myslím, že učkám bohate stačí dezert a kvietok........a detičkám by stačili tie kinder čokoládky maxi....... 😉 ......a chceš aj riaditeľke?? ..

aninka29
24. jún 2010

@leninka75 chcem aj riaditeľke,určite........už len kvôli tomu,že Simonku vzala,aj keď nemusela......a je veľmi,veľmi zlatá.a vlastne aj učitelky sú veľmi zlaté 😵 ....aj mne bude smutno za nimi.......ja im dám urobiť také malé okrúhle krásne kytičky..

aninka29
24. jún 2010

@jacka ak myslíš na to na to na čo ja...myslím tú Ružinu...tak som tam chodila ako dieťa....a nepíše sa to,že Ružinná...či?.....neviem.....to som bola fakt malé decko

jacka
24. jún 2010

http://www.chata-ruzina.szm.com/img5.gif

@leninka75 ..skus kuknuť....a podaj rýchlo info.....lebo to tu tak vyzerá že na chlapca som tu sama 😔 😉

@aninka29 ...dufam že je to to čo si obe myslíme..........................a od septembra kde bude chodiť do školky?....

padám von.....lebo neviem ako to tam vyzerá ...počujem Maťka niečím búchať 😠 😠 😝

utka
24. jún 2010

Ahojte.
Viki teplotoval vraj aj v noci...na krčnom je to OK, len mu vraj treba vziať moč, krv a výtery, ale u obvodnej, tak uvidíme, čo svokra vybaví...My tam ideme až zajtra poobede ☹((...
Ale dnes už mal pred obedom len nejakých 37,4 st., tak uvidíme, či sa vyšplhá hore, alebo sa umúdri...Podľa toho sa zariadia tie odbery. Jááááj, chúďatko moje malé...a tak ďaleko je odo mňa, fňuk.
leni, tak tvoje promócie...super!!! Gratulácia!!!

jacka
24. jún 2010

utka tak dufam že Viki bude v poriadku.......velmi ti chyba,že? ☹ 😢 😢 ............držkaj sa a napíš ako sa má....

aninka29
24. jún 2010

chjuj,utka to mi je ľúto,že je Viki choručký ☹ .....nezávidim,že nemôžeš byť pri ňom........ale babka s dedkom sa o neho určite dobre postarajú....a zajtra už budeš pri ňom.......

@jacka tak to si nie som istá či je to ono.....

leninka...veď nás už tolko nenaťahuj a prezraď nám už čo to nosíš pod srdiečkom

utka
24. jún 2010

Tak som tu...Viki je vraj už OK. Teplotu nemá, tak dúfam, že ani večer už mať nebude...
Veľmi sa na neho teším. Ja viem, že sa svokrovci o neho dobre postarajú, však je to ich 4. vnúča. Len keď je choručký, tak by som bola najradšej pri ňom ja.
A nemá dnes leninka tie promócie?

jacka
24. jún 2010

super utka že je o.k.......verím ti žeby si chcela byť pri nom........maminku predsa nik nenahradí 😉

detitčky mi spinkaju...muž je ešte v práci.....konečne nepojde futbal......a celý gauč je len a len moj 😵

dobru nocku....

deni..žeby som bola posledná aj prvá 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre