• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@letty86 krásne brušulko :dizzy_face: .....malinké sa mi zdá...nabudúce sa natoč z profilu :wink: ..nech môžme porovnávať :slight_smile:
@jacka no ja ani náhodou ďalšie kolo netočím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka u vás je pekne??......tu leje ako z krhly!!...taká búrka sa prehnala :confounded: ...........pekný darček s tým autom :grinning: :grinning: ...... ani si nám nepovedala čo vlastne maťko dostal od zvyšku rodiny :fearful:...

@aninka29 super, že ste vybrali!!.....brač je pekný ostrov.....ale súhlasím s tebou, že to chorvátsko moc ee.........bola som raz a stačilo mi........more je síce pekné čistučké ale studené........a ceny tak kadejako.......reštiky nám teda vtedy nehrozili :unamused: .............som zvedavá čo nám povieš po dovči :wink: ............a ktorú krajinu si chcela ty???.....a ešte si nám nepovedala, že kedy frčíte??!! :wink: :wink: :wink: .....a na koľko......
6. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pomóóóóc!!......hlava začala bolieť!!!..........to bude paráda vydržať do večera :frowning2: :frowning2: .......a leje a leje a leje......... :pensive: :pensive: ..........a to musím ísť nakúpiť, lebo po predĺženom víkende zostala prázdna chladnička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........pa, pa
6. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk kuk...... :slight_smile:

kde je deni...... :sweat_smile:
6. júl 2010 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ..frčíme 7.8.....teda 6 večer vyrazíme....aby sme tam boli ráno......no uvidím aj ja ako,čo to bude.....skúsime....to som rada,že vravíš,že Brač je pekný ostrov :slight_smile: ....variť si chceme sami..už len kvôli deťom....čo ja viem ako tam oni varia..tak si radšej uvaríme sami a bude :slight_smile: ..sem tam si zájdeme aj do reštiky...centrum je kilometer od nás..tak super.....a domček hneď pri pláži......no a moja krajina je Grécko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...budúci rok,ak sa nič nestane,čo dúfam,že nie...je Kréta moja :dizzy_face: :dizzy_face: ...
zachvílu nám dovezú moju malú sesternicu na prázdniny...tak čakáme a čakáme...Simonka sa nevie dočkať....budeme mať veselo......dúfam,že na ňu nebudem musieť kričať ako naposledy...ale to som bola tehu...teraz už nieeee :wink: :slight_smile:
6. júl 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a u nás teraz začal fúkať vetrisko hnusný...a sem tam aj zaprší....ale brala by som keby tak cez noc popršalo trochen
6. júl 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka kuk kuk :slight_smile:
6. júl 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ,......u nás nepršalo.......ale piknik sa nedal robiť fukalo........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som vzala motyku....a šup na panské :grinning:

veru ani prezrad.....
6. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a viete mamky čo je najlepšie...že moj manža ešte nevie,že ideme toho a toho na dovču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....poviem mu až večer,že a ide sa :grinning: :grinning: .....akože vie,že niekam ideme,len nevie kedy a kam :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ...pokial niečo napíšem tak aninka aj tri krát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ..moje nervy.......si odvážna... :slight_smile: :wink: ......potom rýchlo napíš ako sa zatváril.....čo povedal a tak..
6. júl 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani......čo má Sabínka nové... :dizzy_face:
6. júl 2010 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
napíšem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale myslím,že nebude problém :wink: ..poznám svojho mužíčka milovaného :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...on pre nás urobí všetko na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka Sabuška ma nové to,že chodí o pomoci rúk....ale furt sa nerváči,lebo chce aby som ju pustila....hrdinka malá....a konečne aj štvornožkuje...ona si to tak vymenila,že najprv chodenie a potom štvornožkovanie :grinning: ..a tlačia sa jej von zúbky...6 naraz....ale ako keby nič :dizzy_face: ..idú jej horné jednotky,dolné dvojky,horné trojky...a rozpráva ako stará žena na trhu....vie hroziť prstom,robiť ťap ťap ťapušky...ukázať didi...ukázať pipinu,ovoňať nožky a pri tom sa zatvári a vydá zvuk,že fuuu :grinning: :grinning: :grinning: ...a kade čo....na psa kričí ha /akože Hakim/.a spieva so mnou pesničku....tú jej spievam od narodenia kukulienka....podarená je pri tom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka a Peťulko????...ako pokrokuje??? :slight_smile:
6. júl 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
Byt uprataný, obed na zajtra uvarený. Ešte niečo na večeru, do vane a veget až do rána :wink:.
Včera som si pichala sama injekciu...a mám doma ešte ďalšie dve. Celkom pohodička...
No s bábom ešte trošku počkáme. Však musím byť úplne fit!!!
6. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viki sa má už dobre. Už dopapal ATB. Ešte má trošku kašal, ale už je to OK.
Teraz je u našich a budúci týždeň tam budeme spolu...
6. júl 2010 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ..super že je mu dobre....teším sa.....ty si vlastne sama,nie?.......máš buduci už dovolenku?......

@aninka29 ....moj sa naučil hají (náš Hary)...tak dookola nič iné.....stačí ked nejaký pes brechne a hned hají...................musí byť zlatá ked si ovonia nožky.......vie ukázať kde je Maťko...... oco......chodí za jednu ručku...ale ešte tak opito....a ťapušky nechce ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................bohovsky vie tancovať......sedí a ked ide nejaká pekná pesnička......teraz letí tá s MS vo futbale...neviem ako sa to volá ale spieva to nejaký černoch.........tak mrví riťkou :dizzy_face: .......a neviem čo ešte.....nenapadá má

zase sa mi zapaluje prsník.......hruza.......tak zas dookola to isté..... :pensive:

no idem ja...

žeby posledná?..... :wink:
6. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, veru som sama...aspoň mám trošku času aj pre seba. Tak dobrú nôcku.
6. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

@utka .......v dobrom ti závidím..trochu času pre seba....ja na seba vobec nemám čas........ :pensive:
7. júl 2010 o 06:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@utka super,že je Vikimu lepšie :slight_smile: ..tak nech už je zdravučký aby si mohol užiť leto :slight_smile:
@jacka výborne :dizzy_face: ..Peťulko je šikulka....a fičí na hitoch :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..máme to my šikovné deti :dizzy_face: ..

dnes to u nás vyzerá na celodenný dážď :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a ja musím ísť do mesta....musím vziať všetky tri holky so sebou
7. júl 2010 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: .......si dnes užijeme!!!....prívalové dažde a víchrica!!! :frowning2: :angry: :confounded:

@aninka29 jeej tak to ideme naraz na dovču!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....sesternička bude koľko u vás??....

@aninka29 @jacka ......obe máte šikovných drobčekov!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....peťko má dobrý vkus na pesničky!! ......tá futbalová je aj moja srdcovka.......

@utka.....super, že viki je OK!!!. :slight_smile:.........prečo si musíš pichať injekcie??? :fearful:....na doštičky??.....
7. júl 2010 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje decko má úžasné zdôvodnenia!!! :sweat_smile: :sweat_smile: .........priznala sa, že včera v škôlke plakala :frowning2: ......už zasa!!.. som myslela, že je to za nami :frowning2: ........a keď som sa pýtala na dôvod.......tak, že aby deti nezabudli, že vie plakať!!! :grinning: :grinning: :grinning: ........taký malý štupeľ a také rozumy to už má!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2010 o 07:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka zasa ten hnusný zápal??!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............mastíš, čo??.....nech ti to rýchlo ustúpi!!...
7. júl 2010 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 hi hi....no super...vy idete tiež na týždeň?.....vy idete do Talianska,že? :slight_smile:
@jacka ten zápal..fuuu...viem čo to je za neskutočná bolesť......ja som pri tom mala 40tky horúčky :frowning2:
7. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 .....šikovné máme detičky...celkom sa pomamili :wink: :slight_smile:

@leninka75 ...no nemá chybu..........Likla je riadny šibal...dokedy tam bude chodiť......................mastím...a v noci som zjedla 2 praleny :pensive:
7. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ..čo na dovolenku tvoj muž.....

snažím sa sťahovať teplotu..dufam že to to včas podchytila...keby aspon nebolel.......ale ked v noci papá z neho.....ufff
7. júl 2010 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sa fajne schladilo.....to hlásili?
7. júl 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 hej Taliansko na 10 dní......ešte si to užijem lebo najbližšie 2-3 roky bude dovča doma na dvore :wink: .......vy máte ubytko cez cestovku???.......

@jacka lilka chodí ešte dokonca týždňa.....potom už bude doma.......strašne sa teší :dizzy_face: ....ani sa nečudujem :wink:
veru hlásili takú divočinu :frowning2: .....nie všade....u nás na považí tie dažde.....a na horehroní a tade víchricu :confounded: .......

oči sa mi zatvárajú :pensive: ......kolegyňa si berie pol dňa dovolenky, tak si potom schrupnem :dizzy_face: :dizzy_face: .....
7. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 áno cez cestovku....hladala som aj priamo,ale nevyhovejšn ..a na blint by som určite nešla s deťmi.
@jacka manžel trošku pomudroval,aby reč nestála :grinning: ...ale v pohode..........myslel si,že zoženieme niečo lepšie....no až taká super žena nie som,že v júli nájdem nejaký super pobyt na začiatok augusta.......
7. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem sa mamky nachystať...za chvílu padáme......zatial papapapa
7. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ...pa pa......ešte sem príd kuk :wink:

@leninka75 ....na kolko bude doma?....5 týždnov?........čo vraví na sestričku?... :dizzy_face:

dobre fučí :angry:
7. júl 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok