• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@jacka ...Dr. zasa blicoval :angry: :angry: , ale kukni trošku vyššie písala som :wink: ........no s tým augustom máš pravdu!!......u nás riadna hmla ako na jeseň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale vraj má byť do soboty horúco........kto prederavil bazén?? :grinning: :grinning: ....
21. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
fuj, u nás je už zas pek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skoro ráno to tak vyzeralo, že dnes bude predsa len chladnejšie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera tak fajn popršalo, asi hodinku, vypadlo len Magio, našťastie :grinning: ale Denisko už aj tak spinkal, takže žiadna tragedia sa nekonala..... :grinning:
@jacka no priznaj, kto je vinník z bazéna? :zipper_mouth:

@leninka75 v piatok asi budeme vo vašom kraji, tak pekne tú hmlu odožen preč..... :grinning: a prečo ťa ten DR objednáva, ked tam není?????
21. júl 2010 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak fajn, výsledky dnes nie súúúúúú......................... :confounded:
21. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko .....posnažím sa!! :wink: :wink: :wink: .......idete kuknúť domček a svokrovcov?.......no to by som aj ja rada vedela na čo ma objednával!! :angry: :angry:
@denisenko a kedy budúúúúúúú????.........
asi zajtra...... :confounded:
idem kuknúť čo porába tatinko, ked je sám........mal by dať podlahy, tak som zvedavá na tú moju vysnívanú polárnu :grinning:
a denisko si už vybral aj koberec do izby, frajer :sweat_smile: dnes som mu prvý krát obula kolieskové korčule, dostal od babky na narodky.......som sa už dávno tak nenasmiala, ale snažil sa...... :grinning:
21. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ......a čo páčili sa mu korčule?? :wink: .....ešte zo 2x to skúsi a bude frajer!!....... má in-line??.....
21. júl 2010 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 joj, páčili...... :grinning: šlo mu to ako po masle..... :grinning: len sa trochu aj roztopilo na zem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde sú všetci?????to asi len ja trčím doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko juj musel byť podarený!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............ty trčíš doma a ja v robote :frowning2: ....ale ty si na tom lepšie :wink: ......ostatné babuľky močia nožky v bazéne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............utka sa už dlho neozvala......že by už bola v chorvátsku?? :confused: :confused: ......
21. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem pokukať po obchodoch, svokra bude mať meniny ........pa, pa :slight_smile:
21. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 no neviem, či som na tom lepšie :sunglasses: potom povedz, čo si kúpila, svokrám darček je hádam najťažší výber :pensive:
21. júl 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamulky :slight_smile: ................nejak nestíham kuk na vás

@denisenko vitaj doma :sunglasses:

vidím,že sa tiež všetky pečiete na slnku...ani nemám moc čo čítať
21. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 asi si budeme musieť kupiť knižky, ked budeme chcieť aj čítať :grinning: :grinning: :grinning:

denisko dnes predčasne oslavoval, kuky:
21. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ....no hádam si nemyslíš žeby som ja pokazila bazen...to moj muž :grinning: :grinning: :grinning: .......je vinný......dal tam šmýkačku a z druhej strany čosi trčalo tak to šlo...že fúúúúúúúúú......... :grinning: :grinning: :grinning: ....nič tam nedržalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak mám trošku väčší......

tak Denisko je šikulka.......musím aj aj toho mojho postaviť.......nech zistí že život ja aj na zemi :wink: ....................to už teraz dostal darček či to vlani?

@leninka75 ...jasné že močíme nožičky......fuj v tejto horučave sa nedá žiť bez vody.......ako si na tom s kočíkom?.....aký budete mať?

veru ..utka sa určite už vypeká na pláži....a močí sa v slanej vode :slight_smile: :dizzy_face: ..hend by som menila...len škoda že je Peťko maličký.....´možno na rok :wink:

@aninka29 .-.musíš sem častejšie kuk.......

a letty je kde?...... :sweat_smile:
21. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko .....mnáááááááááám.........tak to by som si dala....... :slight_smile: a kuk že ty si ako pekne opálená :dizzy_face:
21. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ešte že nerobím v base, bola by som biela..... :grinning: tortička bola výborná, orechové cesto a aj plnka, kedže denisko vela vecí nemože......ale mnamky.....a korčule dostal včera :wink:
21. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ....to máš šťastie.......bola by si ako vápno :grinning: :grinning:

dobrá tortička.....? :slight_smile:
21. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam nemal byť otáznik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pošlem ti kúsok? možno už dojde, ked sme na SK....... :grinning:
21. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ...pošli pošli.........hlavne teraz večer aby sa cez horučavu nepokazila :dizzy_face:
21. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak chytáááj...ak sa nebojíš, že si pokazíš figúru :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..nebojím.....večer najlepšie chutí
no a figura....stiahenm brucho :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo...potme to aj tak nik nevidí, že????? :grinning:

detičky už spia??? :wink:
21. júl 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..akože potme vyjedať.....či siahnuť burcho :grinning: :grinning: :grinning:

Peťko už bola dva krát hore.....ale počuje vo vysielačke ako sa mrví tak zachvilu bude hore.........a Maťko už od 20h :pensive: :wink:
21. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no možem padať.....ten má spánok....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
deni príd aj zajtra....pokeciame :wink:
dobrú......
21. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tuuu..................teda asi :grinning:
dobrúúúú nocku :wink:
21. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko...... :sunglasses:

fuj to je zas teplo ale vraj mám prísť riadne ochladnie :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 06:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............juj keby ste včera videli našu lilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........zobrala som ju ku kaderníčke pristrihnúť končeky vlasov......dôležito sa tvárila a tie reči čo viedla s kaderníčkou!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........jak stará "drbna" :grinning: :grinning:......kaderníčka jej potom niečo voňavé nastriekala na vlasy a to som musela ovoniavať každú chvíľku ako jej krásne voňajú vlasy a že to jej tak budú asi navždy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............a doma nám skoro prasklo zrkadlo, čo sa toľko obzerala :grinning: :grinning: :grinning: .....

@denisenko ......mňam tortička!!! :dizzy_face: :dizzy_face:......tá druhá fotka je bombová, nisko ju papkal rovno z podnosu, šak čo sa bude!! :grinning: :grinning: :grinning: .............krásne si vyopaľovaná!! :slight_smile:

@ jacka.......šikovný mužíček!! :wink:.......na noc sa ti sladkého zachcelo??? :wink: ..........ja mám kočík vyriešený, kupovala segra ešte pre svoju dcéru, potom sa v ňom vozila lilka a teraz sa bude laura :slight_smile:........má už síce 12 rokov, ale je
stále pekný, modro - oranžový a hlavne má veľkú vaničku, čo sa mi teraz v zime zíde...........a po lilke mám golfáče, len na nich mi vadí, že nemajú spodný košík a strechu........tak teraz špekulujem či si na jar nekúpim nový športový kočík.....to ešte uvidím....
22. júl 2010 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..zasa na víkend sa má ochladiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok