• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@jacka však vravím..šikula :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
joj kosno je vonku....aspoň že domka máme fajne teplúčko :slight_smile: .....idem si zaliať kafé..kto si dá so mnou?....jacka ty už asi nie...lebo si do seba fukla fernetík...to by už aká energy bola,keby si k tomu aj kávu vypila :grinning: ...normálne by som tvojho mužíčka ľutovala :wink: :slight_smile:
8. sep 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..že som vzala smetiak :grinning: :grinning: :wink:

nemusíš ho lutovať........dnes som energy aj bez kavy..aj bez fernetíka..... :grinning:
8. sep 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hladná idem niečo zobnuť....
8. sep 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som zobla, takú energetickú bombu, že zákusok.......hádam aj milion kaloriii, ešte že je pekáren len kúsok od nás a na 5 minut prestalo mrholiť :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka doba premlčaná????u chlapov a áut asi nikdy....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko......

zas nám prší....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to nemá konca.......aspon že nie je kosa....
9. sep 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: .............
@jacka ...........počuj a nechcela si ty byť smetiarka :wink: :grinning: ..............si zlatá, že si nabrala smetiak :grinning: .....aj diváci boli??...........

ak neprestane chvíľu pršať, tak sa budeme na bazéne rovno korčuľovať, lebo ho nestihneme vypustiť a vysušiť :frowning2: :angry:
9. sep 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....jasné že boli...jedne vodič si šiel krk vykrutiť...som myslela že ho bude mať ako žirafa...... :angry:

možem sa prísť koručlovať???? :grinning: :grinning: :wink:
9. sep 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......len prídi, bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......maťko chodí ráno s tatinom??...
9. sep 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..nieže si ja kupim korčule a vy vypustíte bazén.... :grinning: :grinning: :wink:

tak tak ...s tatinkom......... :wink: a vy?....ozaj vy máte školku blízko vás?
9. sep 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aká tma je vonku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

viete čo urobil ten moj drobček najmenší?........som sa otočila že idem zvdihnuť mobil....a bez tej chvile mi vysypal smeti z koša..... :angry: :angry: .....fúúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ........škôlku máme pešo asi 10 min.................juj dúfam, že moc nepršalo keď lilka išla :frowning2:........pánabeka aj tu aká tma :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:.......toto počasie je tak na celý deň v posteli.... kde sú tie časy :frowning2: ......tento rok akože babie leto nič?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:.......... asi ti chcel Peťko naznačiť, že maminka a vysypať takto kôš nič??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ozaj a ešte kojíš??....
9. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky :slight_smile: ...aj u nás je humus kentus počasie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

@jacka aj Sabuška je origoš smetiarka :grinning: normálne ju ten kôš fascinuje....sa tam prehrabuje ako bezďáčik :grinning: :grinning: :grinning: a mňa ide trafiť šľak :angry: :grinning:
9. sep 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasická otázka...čo dnes varíte ženy???
9. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..tak to nemáte daleko.....super..... :slight_smile:

no možno nechcel aby som zabudla na včerajšok :grinning: :grinning: :wink: .......................kojím kojím..stará dojka som ja :slight_smile:
9. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......no tak to fakt budu rodina :dizzy_face: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...včera som varila cestoviny so syrovou omáčkou a hrachovou polievkou s opraženým chlebom :slight_smile:
9. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......no ja nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........každý čo si večer nájde bude jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

babuľky pamätáte si céčka???..........pred 3 dňami našiel muž plný veľký sáčok céčiek čo mal ako decko dal to lilke a ona sa už 3 dni s tým zabáva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........to potom máme všetci vrátane bábik céčkové náhrdelníky a náramky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mňam fajnotku máte.....tú hrachovú by som si dala aj ja :slight_smile:
@leninka75 no jasné pamätám....kto by nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....to je super...ujo je zlatý,že to posunul ďalej......neurobí Lilka aj mne jeden náhrdelník ? :slight_smile: :wink:
9. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pardón..až teraz mi to došlo...muž ako tato..nie muž ako ujo.....aby som v tom mala jasno :slight_smile:
9. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka naše deti sa proste našli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...dobrá večera..vyskušam aj ja :slight_smile: :grinning: :grinning: .................jáj zlaté céčka...bodaj by som ich aj ja našla :wink:
9. sep 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: ......našli našli...... :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak čo ja sa pamätám..mám aj fotky z toho.....keď som bola malá,tak ja som všade nosila céčka v sáčku....a v tom sáčku som mala stále pomaranč...furt som chcela chodiť s pomarančom.....neviem prečo....ale ja som bola iný prípad v detstve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
9. sep 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robím rybky na masle s cukinou a paradajkou...polievku žiadnu...nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....urobí a rada......len ťa najskôr trochen priškrtí keď ti bude odmeriavať veľkosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

našla som dobrý recept na rýchlu večeru alebo pohostenie pre návštevu: vymiešať tavený syr + kyslá smotana + čerstvá na drobno nakrájaná paprika + biele korenie, opražiť na drobno pokrájanú oravskú slaninku, vychladnutú slaniku bez masti vmiešať do smotanovo - syrovej zmesi, menšie žemle zrezať, vydlabať vnútro, vytrieť slaninovou masťou, naplniť smotanovo - syrovo - slaninkovou zmesou a zapiecť do chrumkava na 200 st. cca 10 min.,
asi to cez víkend vyskúšam....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........
9. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hmmmmmmm...môže to byť fajnotka :slight_smile: ..vyskúšaj....ohodnotíš...spravím aj ja :slight_smile:
však mne nevadí,že ma priškrtí..ja som zvyknutá :grinning:
9. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....tie krúžky čo si vybrala pre simku, to je v rámci toho ako je otvorená škôlka alebo potom niekedy poobede??.....aj niečo za to platíš??.......
9. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 akurát dnes som sa pýtala riaditeľky...tak áno,bude to v rámci škôlky........bude sa platiť mesačne po 1 euro na každý krúžok...a vstupný zápis je nejakých 6eur za krúžok..takže to zaplatím dvakrát,keďže Simi pôjde na dva krúžky
9. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......a pomôcky dodá škôlka???.......a koľko platíte ZRŠ?
9. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok