• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka :unamused: makáš za dve, no nič moc :confounded: sa ti ani nečudujem, že si unavená...no chudák manžel :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak to ti nezávidím...... :unamused: a ak náhodou ti Viki ochorie tak čo??kto bude robiť?
@letty86 kam si dala foto? na koníkovi neníííííííí :frowning2:
@jacka ja som si kecala cez obed...... :grinning:
1. feb 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko musí byť, keď si ja kliknem na môj fotoblok, tak sú, ťa mám v priateľoch, tak by si to mala vidieť
1. feb 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 sú tam len tie z 5. januára....alebo mojmu parostroju už dnes šibká :grinning:
1. feb 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veru...keby aspoň nejaká odmena za to bola...ale nič...a vraj zatiaľ ani nerátajú,že by noiekoho prijali miesto tej kolegyne,čo ide na materskú :frowning2:...
1. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:
brrrrr.....aká kosa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: síce len -4, ale v noci asi bolo podstatne viac.......voda vo fontánach je zamrznutá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Denisko už v školke, aj ked sa mu nechcelo.......ale ked som mu povedala, že ja ostanem v školke a on doma bude variť, prať a upratovať, tak si to rozmyslel........ :grinning: vraj nevie uvariť tatinkovi kávu, ked príde na obed... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

2. feb 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..tak nič moc v práci...ale ty si šilkuka..zvládneš to..... :slight_smile:
@letty86 ..idem kuk foto....... :slight_smile: ....určite sú krásne :slight_smile:

@denisenko ešte že si ma v tom kecaní nenechala samú :grinning: :grinning: ...............aj my tu máme len -10.......ale po slniečku a chýru ani slychu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!................trošku nám poľavili mrazy na -6 :slight_smile: ..............

@denisenko ...........dnes prvá???. :slight_smile: ................pekne svoje dieťa strašíš!! :grinning: :grinning: :grinning: .................že domáce práce :grinning: :grinning: :grinning: ...................to moja by hneď brala len aby nemusela do škôlky...............opica malá :grinning:....
2. feb 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..krásne fotky..... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...............rýchlo vyliečiť a tiež šup na materskú :wink: ...

@letty86 ..............máš nádherné detičky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka .........vy tam máte stále nejaký silný mráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................slniečko sa nám skrýva :frowning2: :frowning2:
2. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táááááááááák sa mi nechce von... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved mi to ideš už na nervy :angry:
2. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............nechooooooooooooooooď :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....musíííííííííííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......poobede asi nepojdeme......
2. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....keď musíš, tak utekaj...... :wink:

ja idem poupratovať a pôjdeme na poradňu...................pa :slight_smile:
2. feb 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, hodinu som vysávala...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tak dopadne, ked je tu chlap dva mesiace sám..... :grinning: moj manžel si zmyslel, že budú aj s Deniskom chodiť na nejaký kickbox, či čo..... :grinning: vtipálek.......vraj dnes sa pojdu asi prihlásiť a potom ma budú doma masakrovať....... :frowning2: :grinning:
@leninka75 ideš na 3-mesačnú? :dizzy_face: hod potom miery......... :dizzy_face:
@jacka ani mne sa nechce chodiť von....ešte šťastie, že v školke sú vonku takmer stále.....ale na obed tu máme okolo 9 stupnov, a slniečko stále svieti.......zlenivela som...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 už mi to otvorilo všetky fotky....včera to nešlo....krásny je zlatúšik :wink: ......aké pekné detičky máme, že????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby, nezaložíme im modelingovú agentúru???? :wink:
2. feb 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasné, že zvládnem, ale jkeď človek ukáže, čo v ňom je a že stíha, tak to iní zneužijú...a do nekonečna za niekoho ťahať sa nedá...
@leninka75 keby to bolo také jednoduché s tým vyliečením sa :frowning2:...
@letty86 detičky sú zlatučké...
2. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka o tom zneužívaní....dobre poznám...... :unamused: :angry: ....len sa nedaj, ved aj ty sa musíš šetriť........ :dizzy_face:
2. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@utka -----ver zase nemožeš ukázať všetky svoje kvality :wink:
2. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja chodím s Matkom aj ked príde zo školky.-......asi mi už šibe s tým čerstvým vzduchom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
2. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ale tochodíš aj s Peťkom, či ako? :sweat_smile: nám sa moc po školke nedá....prídeme pred tretou a ideme spat, zobudím ho o pol piatej, kým sa naje a učlovečí......už je tma...takže akurát tak nejaké nákupy alebo sme už len doma a hráme sa.... :sweat_smile:
2. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.......ješkove nohy........surfujem si po nete a zabudla som, že musím cválať po dieťa do školky......budú mať radosť....ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....stal sa dneska v školke normálne zázrak......detičky boli na prechádzke...majú tam nejakú polročnú temu o domoch....tak sa boli popozeráť kto v akom dome býva........skoro mi oči vyskočili, ked mi to Nisko zreferoval.... :sweat_smile:
2. feb 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zas nikto....idem aj ja offf...... :wink:
2. feb 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však aj ja hovorím, že sa musím šetriť a nezničiť sa v práci...ja by som sa mala šetriť a hlavne nestresovať aj kôli doštičkám...
Viki máva skoro každý deň zase domácu úlohu v škôlke...ale som rada, tam sa veľa naučí. Veneujú sa im maximálne. Dnes prišiel s tým, že koľko máme Národných parkov, nektoré aj vie e aj niečo o chránených rastlinkách splietal...
2. feb 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka teda.....máte doma malého mudroška...... :wink: Denisko zapotil, že on chce pizzu.......snažila som sa z toho vyvliecť, ale zahlásil: ja chcem jesť pizzu,pozri sa aký som chudý a hladné bruško mám........no, kto by mu to odmietol???? :pensive:
2. feb 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super....Dobre to vedia tie naše detičky , čo na nás zaberá...
2. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....

@denisenko :slight_smile: ...to je dobrééééé....poznaju nás ..vedia čo na nás platí :wink:

@utka ...dobrá školka...to je nejaká súkromná?...kolko detičiek tam chodí?
3. feb 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak si si aj ty dobre pokecala.... :grinning: :grinning: .......................................ked príde zo školky tak ešte ide spať? tam nespí?......
3. feb 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok