• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
a jeje....prišiel mi stravník....kocúr...on má rád len surové masko....bol von na vychádzke a už sa zázračne vrátil..... :grinning: asi zanuchal....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si mám uvariť na obed???
23. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo...... :slight_smile: ale toho tuku...asi idem topiť masť...to musím dať kožu dole,že???? baby, a ako huspeninu? už som ju robila tak dávno, že neviem ako??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@leninka75 ja mám chuť na guľky v rajčinovej omáčke, urobíš???,a to by si mohla, že?
23. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .............mohla......urob, prídem :grinning: :grinning: ...............ja robím huspeninu z kolena, paprčiek a kože......ochucujem vegetou, soľou, bobkovým listom, novým korením, celým čiernym korením a na záver cesnakom......a celé to varím na miernom ohni cca 3 hodiny........................
23. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko.................mňam to budeš mať aj oškvarky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to dúúúfam.....ja oškvarky milujem...... :grinning: Lilka je v školke???
23. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...veru v škôlke......ráno ma šokovala, tým, že dobrovoľne chcela v škôlke aj spať...ja som ju presviedčala, že prídem po ňu na obed a ona, že nie, že to striedame a keď včera išla na obed tak dnes tam bude spinkať.......neverila som vlastným ušiam :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
23. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja dnes idem pre Niska hned po obede...ráno mi tvrdil, že je unavený.....a že po obede mám pre neho prísť, aby sa ešte dom pohral...zlaté moje...... :wink:
23. feb 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá správa....vraj v školke vobec nekakal.....po lyžičkách donho nalievam od včera SMECTU....ja viem, humus...ale asi zabralo :grinning:
23. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ...ale ste toho popísali....ja nestíham všetko prečítať.... :frowning2: :cry:

leni..MAťko bude mať kostým macka.....a včera mi povedal že chce zajačika... :sweat_smile: ....večer ho hádam do neho nasúkam a odfotím.... :wink:
23. feb 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...smectu...tak to ti gratulujem...........ja som do do Maťka nenapchala :pensive:
23. feb 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ti verím......ja len tri lyžičky a zatím niečo sladké...po nejakom čase zas tri lyžičky a niečo dobré....atakdále.... :sweat_smile: a dala som mu do nej aj trochu sirupu...... :grinning: pozeráám...Mateja je zajtra...... :wink: budete oslavovať zajtra alebo až cez víkend?
23. feb 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si dobrá ked ideš naporcovať pol prasaťa..... :slight_smile: ......ale huspeninku by som si dala...hádam si aj spravíme....aj škvarky....ale tie nemám z čoho ...musela by som kupiť
23. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...asi len cez víkend bude oslava......neviem..........hádam len my........a potom prídu aj ostatný...len ostatok dať nejak do kopy ....des....................si to dobre vymyslela :slight_smile: :wink:
23. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som napiekla Maťkovi koláčik do školky......... :wink: namiesto cukríkov........nech si pochutia ked maju aj karneval......
23. feb 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá....mladý pán sa hlásil z WC....lekársky povedané: stolica mäakká, formovaná.... :wink: tak som ešte jednu dávku zarobila....pre istotu.... :grinning: ja som nakoniec od huspeninky upustila.....mám len jedno kolienko, tak ho upečiem..... :dizzy_face:
ale masti bude kopu......a asi aj roboty s tým....zvyšok už odpočíva v mrazáku :wink:
@jacka kostým macka, myslíš ako vcelku??????až na hlavičku?
@jacka tak to je super nápad s tými koláčikmi..... :wink: aké????
@denisenko ty si šikulka.......... :slight_smile: ....čoby super žena :slight_smile: si ty... :wink:
žeby bolo už Niskovi lepšie....super :slight_smile:

v celku....len tváričku má vonku :wink: ...či akoby som to napísala :sweat_smile:
23. feb 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....taký rýchli a fajný......perník a na vrch som dala lentilky
23. feb 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no a potom, že kto je šikula..... :wink: lentilky vždy na deti zaberú...... :wink: asi viem, aký kostým máš na mysli...to ste kupovali, či z požičovne?
23. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...dakujem...ale to sa nedá porovnať z prasiatkom....to by som ja neurobila :pensive:

požičala nám ho susedka..........má o rok staršieho chlapca
23. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kámoška suseda.... :wink: ja už rozmýšlam, kam to budem skladovať....minulý rok bol čarodejník, tento rok má na komplet piráta.....budúci rok dúfam že už bude v školke v Rajci, takže tam ešte nebude okukaný ani jeden kostým a velkosťou sú aj ako pre prváčika......len dúfam, že si nezmyslí, že on chce byť spidermanom.... :frowning2:

idem niečo robiť......Denisko spi už asi hodinu, tak ešte využijem chvílku času.... :wink:
23. feb 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škvarky sa škvaria, vonia to tu ako na zabíjačke..... :grinning: a Denisko ešte stále spí...... :sweat_smile:
23. feb 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tu sa varia dobroty :wink:
dnes som unavená ako pes, Maťko v noci vstával každe tri hodky :unamused: , tak snáď je to dočasné a nabehneme na starý dobrý spánkový režim :pensive:
23. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...mnam mnam.......len tá vonia by my vadila :astonished: ........máš riadneho spáča.....len i nepovedz že ti večer okolo 8 -9 zalahne a spí....lebo to by nedokázal ani moj Peťko :pensive:

@letty86 ..že každe tri hodky.......to mne sa ešte teraz trak budí :confounded: :angry: ......mala by som ho už asi odstaviť......ale.....
23. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zajtra je konečne štvrtok a v piatok mám dovolenku...huráááá...
Konečne príde domov moje dieťatko :wink:. Večer ideme na to divadielko. Som zvedavá, čo povie. Ešte to nevie, bude to meninivé prekvapko.
23. feb 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka masť tu cítiť všade... :grinning: ...Denisko je už v posteli a bude tam až do rána...veru, riadny spáč..... :wink:
dobrú noc :wink:
23. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo s načatým večerom? Ja som po tom cvičení ako znovuzrodená a plná energie. Som zvedavá, kedy zaspím...
Dobrú nôcku.
23. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ......to ti závidím takého spáča....u mna je to niečo cudzie :pensive: :wink: ..................aké sú škvarky...... :slight_smile: hned by som si dala :slight_smile:

@utka ...pošli energiu......súrne :wink: ................ako tvoje doštičky???..

24. feb 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka Maťkovi všetúúúúúčko najlepšie k meninkám, cmuky, cmuk, nech vám robí len a len radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nechce sa ti peťka odstaviť? a to stále sa tak peťko budil, aj keď bol menší? maťko sa napapal o 8mej, potom až o pol druhej a a pol piatej, tak som sa parádne vyspala :dizzy_face: ale dnešná noc, no zas po troch hodinkách :confused:
@utka tak to sa bude viki tešiť :wink: a ako si zúžitkovala nadbytok energie?
24. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok