• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. decembra 2017 
@utka u nás nápodobne - malá dostala akýmsi omylom pod stromček knihu pre predškolákov -taká učebnica je tam zo všetkého niečo od pôrodu,cez vesmír, telo...o hotová je z tej knižky furt obzerá planíéty - už vie aj poriade v akom sú od slnka a také základné veci ako na ktorej z nich je najteplejšie a prečo ...a tak...a kua na ten bicykel ani za svet :grinning: a neska mi zahlásila...že mami a trénovať na biykli čo?a ja že nič... a hotovo ja sa s nou nebudem natahovat uplne užasne jej to ide a zajazdy začne zoskakovať z ničoho nič že bojim bjim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

booože už ma čaká zasa kopec práve v záhade :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pomooooooooooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba no čo narobíme..budeme mať knihomoľov, nie športovcov ...hahaha
19. apr 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!..............dievčatá nestíham ani dýchať :grinning: :grinning: :grinning: ... gruntujem o 106 :wink: ....

@utka @bubba ......máte šikovných malých mudroškov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....... šport im neutečie.....možno tomu prídu na chuť v dôchodku :wink: ......

@denisenko.........síce neskoro, ale predsa ...všetko naj, naj k narodeninám!!! .....a aby vyšli plány s bábätkom :wink: .....cmuky!!

@letty.......marcelkovi prajem veľa zdravíčka k meninkám!!.....a nech vám vždy robí len radosť!!.......cmuuuuuuuuuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no neviem či to mudrovanie aj bude niečoho hodné :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak vy už všetky sviatkujete???
21. apr 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ...............

@bubba .......ale bude!! :wink:

@utka ...ty si jediná verná!! :dizzy_face: .........možno je to aj tým počasím...vonku je tak nádherne a teplúčko...lilka dnes behá len v tričku a trojštvrťkách :slight_smile: ........a tuším jacka mala mať PC v oprave, či sa mýlim?? :confused: ...deni maká :frowning2: ......a aninka chodí viac na FB ako sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......letty je s detičkami asi tiež vonku : :sunglasses:

včera už Lilka priniesla zúbok zo školky v servitke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..... v noci prišla zúbková víla a priniesla barbinu :wink: .......Lauričke som dnes 1x uvarila mrkvičku so zemiačikom....dala som jej za lyžičku a asi jej to nechutilo lebo urobila, že "brrrrrrrrrrrr" a celý obsah pusinky bol zrazu všade okolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....zajtra skúsim zasa :wink:

všetkým prajem krásne sviatky!!!!!

:slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: žienky ak mi je luto, že vás nestíham..... :frowning2: ale za tri hodiny denne upratať, navariť, poprať, požehliť, nachystať veci na další den....a sem tam si aj na polhodinku spolu s Niskom schrupnem, som naozaj akási unavená.....žeby jarná únava??? :confused:
chlapi sú už v Rajci...a tak som sama doma a odpadá mi varenie, tak som tu na nete :grinning:
@leninka75 teda...tak to blahoželám k vypadnutému zúúúbku...... :sweat_smile: ...mrkvička zo zemiačkami...ved to je dobré.... :dizzy_face: ani Denisko od malinka nelubi mrkvu...ani struhanú s jablkom, iba v polievke :angry:
@utka aj moja sestra má doma knihomoľa..len už má 9 rokov, ale je taký odjakživa......teraz sa mi smeje,že ked niečo nevie, opýta sa Samka.....ten vie fakt všetko ........a v škole ho volajú pán profesor...alebo pán doktor :grinning: a pomocné kolieska z bicykla dal dolu až tuším v druhej triede, lebo sa mu už fakt deti smiali..... :frowning2: :grinning: tak neboj, aj vy dáte... :wink:
22. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne sviatky všetkým...... :wink: ale ja sa ešte určite ukážem..... :wink:
22. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:
tak ja zas do práce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako vám závidím volný víkend...... :unamused: :unamused: včera mi Denisko povedal, že n sa už sem nevráti, vraj ostanú aj s tatinkom na slovensku a ja budem makakť....to zas vymyslel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo...kde ste kto???????????? :confounded:
23. apr 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik...... :confounded: ani nie som prekvapená...... :sunglasses: ...krásnu Velkonočnú nedelu Vám všetkým želám, my sme už dnes dostali velkonočné zajačiky, vajíčka a aj nejaké šušťavé euráče......tú su obdarovaní všetci, a už v nedelu....len deti hladajú vajíčka.....ale rozdiely medzi chlapcami a dievčatami sa nerobia...ani nešibú, ani nepolievajú........takéto sviatky sa mi páčia, baby čo hovoríte???...spravodlivé, že? :dizzy_face:
24. apr 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani dnes nikto???? :frowning2: ...ja sa už teším, prídu večer moji dvaja chlapi..... :dizzy_face: ...kto bol najviac mokrýýýý?????? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn, tuším sú zápchy na cestách.......možno o polnoci sú moji miláčikovia tu.... :unamused: :dizzy_face:
25. apr 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee!!!
Už sme doma...ale bez Vikiho. Nechali sme ho u svokrovcov, lebo nie je úplne fit, tak si predĺži prázdniny.
Bolo celkom dobre. Akorát dnes pršalo a tá cesta domov bola hrozná...manžel ide na služobku a ja budem doma sama...budem "vegetiť" po robote...No ale ako sa poznám, tak si vždy nájdem nejakú prácu!
Tak dobrú nôcku.
25. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!............tak už máme po sviatkoch :wink: .............my sme ich strávili tak pracovne- oddychovo,........robíme terasu pred domom a už je to také, že len položiť dlažbu a sedíme :slight_smile: :slight_smile: .........v sobotu sme boli poobede na gulášiku u kolegu z práce, v nedeľu sme boli v piešťanoch hľadať vajíčka v parku a v pondelok sme chodili s tatinom šibať :grinning: :grinning: :grinning:......takže nám celé sviatky strašne rýchlo ubehli..........dnes máme ešte v škôlke prázdniny, tak mám o zábavu postarané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................lauričke som včera urobila mrkvu s cukinou a s ryžou a to jej chutilo :dizzy_face: .......ale mliečkom sa doráža vždy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....ďakujeme :slight_smile: ......chlapci kedy dorazili?...

@utka.......skús aj oddychovať :wink:....skúšala som robiť to mäso v majonézovom kabátiku, ale moc sa mi to nepodarilo, asi som to moc podliala lebo sa mi to nejako roztieklo a mala som to nakoniec v omáčke :unamused:
26. apr 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulienočky....ani som vám nestihla zaželať krásne veľkonočné sviatky...snáď ste si ich všetky užili....hlavne detičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja nemám čas ani žiť......stále niečo....v nedeľu som so Simi skončila na pohotovosti.....mala horúčky 39tky,sťažovala sa zase na uško.....no a jasné zase zápal stredného ucha :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....doktorka v nemocke v každom prípade odporučala vybrať nosné mandle,lebo vraj sa jej ten zápal bude vracať stále.....vraj má mandle veľmi veľké a škaredé...a tým pádom,že je stále zahuhňaná,neodtekajú jej nikam hlieniky,tak to dopadne tak...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
takže my sme sviatkovali doma,ešte že vonku bolo krásne...aspoň sme si mohli posedieť v záhrade :sunglasses: ...boli sme bez tatíka....príde domov až tento piatok....ale hneď na to odchádza zase preč....a také bude asi celé leto....takže super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
majte sa pekne maminky :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.....................

@aninka29 ...........no "super" :frowning2: sviatky ani!!!!.............stále sa tie choroby u vás točia dookola :angry: ......takže sa nevyhnete tým mandliam??!!..........a kedy to bude už vieš?....
27. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj taká som šikovná, už som aj dlažbu na terasu kúpila :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :wink:
@leninka75 chlapi prišli o 23-tej večer, Denisko sa ani neprebral ked som ukladala do postele.... :wink: včera ráno ma aj vypolieval a aj vyšibal....korbáčisko si doniesol..... :grinning: a ako som mala možnosť vidieť na fotečkách, tak jemu bolo fajn...užil si to poriadne :dizzy_face:
@aninka29 tak to teda fakt super sviatky..... :angry: akosi sa mi zdá, že všetkým deťom idú mandle von, my už máme potom, Viki tiež, sa mi zdá....Maťka to možno čaká a Simku tiež?....Lettty, vy ste na tom ako? a Leni, vy?

ja zas pracovne, baby ťahám už tretí týžden bez volna, tak ledva žijem........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som nechala v lekárni 35 eur za bandáž na lakeť, lebo moj "tenisák" je už úplne hotový......a musí ešte aspon do soboty vydržať.....potom hádam bude konečne volno... :pensive:
jacka....................kedy bude PC??????????????????
27. apr 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 šikula si, ja idem zhánať ratan na balkon....som sa rozhodla :wink:
27. apr 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sa Denisko bavil u babky
27. apr 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No nakoniec som nie doma sama...manžel sa nejako necítil dobre, tak nikam nešiel a je doma na PN.
Takže Viki chorý vo ZV a manžel doma...
V práci máme toho trochu menej, tak super. Síce ja som mala vo štvrtok dovolenku, tak ma tam čakalo kopec práce, ale dá sa...
27. apr 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!!...............ja mám dnes voľný deň...som sa rozhodla...nevarím, neupratujem..len vybavujem poštu a sliedim po nete....... :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ...normálne niskovi závidím...mám strašne rada koníky :dizzy_face: :dizzy_face: ...určite sa mu to páčilo :slight_smile: ...tak ty budeš riadne zdravá celý rok, keď ťa nisko vyšibal a pooblieval :wink: ..ten lakeť ti mal, aby prestal robiť neplechu :angry: ........a ty si nemôžeš vyžiadať voľno???......aspoň pár dní.........my zatiaľ, klop, klop s mandľami problémy nemáme......

@utka .....manželovi aj vikinkovi prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
28. apr 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"kuking" .....................dala som do albumu aktuálne fotos!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
leni, ďakujeeeem...odkážem... Baby sú zlaté, ale tuším sa nepodobajú :wink:...
28. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...veru nepodobajú sa...jedna je moja (Laura )a druhá tatinova (Karolínka) :slight_smile: :wink:
28. apr 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: ja zas len tak jedným okom...... :sweat_smile:
@leninka75 a to váš tatinko može kludne spať, ked má doma tolko princezien???? :grinning: ...pekne ste si ich podelili.... :wink: :dizzy_face:
@utka tak vám to prázdninovanie akosi nevyšlo....škoda....chudatko Viki, nie je už z tých chorob mrzutý?.. :pensive:

jááááj, ešte zajtra...a potom sobota vraj volno............ :sweat_smile: tešme sa..... :sweat_smile:
28. apr 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura...obed na zajtra hotový...Denisko si po dlhej dobe nakázal špenátovú polievku a ešte budú špagety s olivovou omáčkou a šalát..... :dizzy_face: a tu stále nik...... :unamused:
28. apr 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, prázdninovanie bolo celkom fajné...akurát trošku soplavé...ale kašel mal len mierny a oči mal na druhý deň už tiež oveľa lepšie...takže sme aj tak boli stále vonku a ani sme nepostrehli nejaku zmenu z choroby...
Viki nie je z toho mrzutý, našťastie.
28. apr 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok