Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. jún 2011

moje dve oslávenkine...

utka
6. jún 2011

Ahojte!
V práci zatiaľ OK,len Viki má zase kašel a sopel...nie je to už na nervy? Ach jáááááj!!!

denisenko
6. jún 2011

ahojte... 😉
@utka kto vám vymýšla plány na výletiky? ste mali rušný víkend...... 😵 aj Denisko soplí...ale som zistila, že teta Heidi mi ho krmi zmrzlinou...tak sa ani nečudujem...... 😖
@leninka75 tééééda....fešandy...... 😵 😵 😵 Lauriščka sa tuším nejako mení.....a Lilka je na maminu, či sa mýlim? 😉 ..ste varili guláš??? 😉

utka
6. jún 2011

@leninka75 zlaté sú...a škoda, mohli sme sa vidieť 😉...
@denisenko výletíky vyberáme spolu...ale ešte včera asi tak pol hodku pred odchodom sme nevedeli, kem pôjdeme. Veru, víkend bol rušný, ale som rada, že sme nesedeli doma.
No tak od zajtra som oficiálne iba v kancelárii. Teším sa. Konečne sa mi to splnilo!!!

utka
7. jún 2011

Ahojte!
A kde ste všetky???

leninka75
7. jún 2011

ahojte!!..........

@utka...........gratulujem!!!......super, že sa ti splnila túžba!!!...bodaj by to tak bolo so všetkým!! 🙂 🙂...ako sa má viki??......v TN ste boli 1x??....

@denisenko...veru Laurička sa mení, ale má viacej zo mňa a Lilka to je celý tatino!! 😉......ako tvoja brušná viróza???......

@jacka.........ako stretko u Dr.? ??? 😕

utka
7. jún 2011

@leninka75 ďakujeeeem! No už si neželám nič iné, len aby už nebýval Viki chorý...Teraz je v podstate celkom OK, len mu ešte trochu zatekajú soplíky, tak občas trošku zakašle. V TN sme boli s Vikim 1x, ale my sme tam už boli. Ja síce ešte ako dieťa...

denisenko
7. jún 2011

ahojte.... 😉
celý den nám prší....... 😖 dúfam, že zajtra nebude...mám konečne volno, tak chcem ísť vymetať obchody 😀
Denisko si už nosí pomaličky veci zo školky domov....dnes im nabalili výkresy.....sa im to už kráti...škooooda 😖 zajtra majú grilovačku, tak som zvedavá..... 😉
@leninka75 tak som s tuším v tváričkách zmýlila...ale mne sa zdá, že Lilka je na Teba 😀..možno len potrebujem ísť k očnému...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka tak super, že Ti to vyšlo.A nebudeš sa teraz len v kancelárii nudiť? 😕 😀

jacka??????????, 😕

utka
7. jún 2011

@denisenko no nudiť sa nebudem, len budem sedieť na riti a nebudem toľko behať...to mi bude určite chýbať!!!

jacka
7. jún 2011

ahojtééééé..............sa ospravedlnujem......ale ja nejak nestíham.....neviem kde je sever........fakt nechápem čo som taká zamotaná 😠 ......................Peťkovi vybavujem všetky papiere......sa teším ked to už budem mať z krku 😝 .....vám poviem....byrokracia.......to fakt nemá chybu 😠 😠 😠 😠

jacka
7. jún 2011

@leninka75 ..super foto......a Lilka vyzerá bohovsky s tým kotlíkom.....zlatučká je 😵 😵 😵 .......ja by som povedala že Lolka je viac na ocka........Lilka na teba.......ale ty musíš vedieť lepšie........a jedno viem.....sa vobec na seba nepodobaju..... 😵 🙂 ....či sa aj v tom mýlim????? 😕

jacka
7. jún 2011

@utka tak to ste dlho zdravý nevydržali..... ☹ .........budem držať palčeky aby aj to sa ti splnilo....aby bol čo najdlhšie zdravý.......a ako v novej práci????.....................a kde ste boli v TN?????

jacka
7. jún 2011

@denisenko ako skončilo vymetanie....... 🙂 ......a školka už končí???:.....či už nebude tam chodiť?......či ako???...nejak potrebujem všetko po lopate........grilovačku?......no som zvedavá aký príde domov.....ten moj po opekačke prišiel......no...bez slov 🤐

jacka
7. jún 2011

dobre som si pokecala......idem si vegetiť.......dobrúúúúú

utka......som dnes posledná 🙂

utka
7. jún 2011

@jacka ahojky...no Viki nie je chorý, ale mám pocit, že ten hlien mu zateká stále...
No práca nie je nová, ale staronová...a je super!
...a nie si posledná 😀

jacka
8. jún 2011

ahojtéééé....

zase leje...... 😠 😠 😠
@utka a kde som to čítala že má soplíky??..... 😔 či už sa mi aj to sníva.... 😠 .........som rada že sa ti páči v staronovej práci....držím ti silno palčeky 🙂
no škoda...ale aspon som prvá 🙂 😉

utka
8. jún 2011

@jacka čítala si to tu, že pokašliava, že má trošku soplíky a zatekajú mu...ale to len máličko...

leninka75
8. jún 2011

ahojte!!.....pánabeka to bola v noci búrka!!! 😒 😖 ............

@denisenko.....a čo s niskom keď skončí škôlka?? ...bude chodiť ku tej tete či s tebou do práce???......čo si nakúpila?? 😵

@jacka ...máš pravdu baby sa na seba nepodobajú 😉 ..........je fakt, že každý tú podobnosť so mnou a s mužom vidí inak...aj sestrička u mudry vždy hovorí, že lolka je celý tatino, tak neviem...mne sa moc nezdá....isto, že má aj z neho niečo ale lilka má viac..........aké papiere vybavuješ peťkovi??? 😕

@utka..v TN ste boli len na hrade či aj v centre mesta??....veru ten pohyb ti bude chýbať ☹...a čo vlastne robíš v kancelárii??......

leninka75
8. jún 2011

a ozaj...Lolka sa začala prevaľovať už aj u bruška na chrbátik 😵 ......už ju nemôžem nechávať samú na posteli, lebo by švihla len tak by zahučalo.......

jacka
8. jún 2011

@leninka75 zlatinko......a už sedká sama?...čo má ešte nové...som sa to minule pýtala a nik mi neodpovedal.. 😔

jacka
8. jún 2011

aj tu bola burka..ale nejak ráno...okolo 4-5....a potom ešte okolo 7....hádam by aj stačilo 😠 😠

jacka
8. jún 2011

ideme von..dufam že nezmokneme..... 😠

utka
8. jún 2011

@leninka75 boli sme aj v centre, ale len chvíľu...sme sa napapali, kukli krásnu vodníkovú fontánu, ktorá nefunguje a šli sme domov. AJ tak už bolo okolo 19:30...Ale veľmi pekné mestečko...
U nás bola búrka aj včera, aj v noci. Teraz už vykúka slniečko... 😎 .

jacka
8. jún 2011

@utka však pošli slniečko....akurát sa tu šuchol zas lejak....a hrmíííí 😝 😝 😝 😠 😠
super že sa vám páčilo...... 🙂

denisenko
8. jún 2011

ahojte....už som túúúúúúúúú...... 😉 ráno lialo ako z krhly, tak som si vzala obr dáždnik...a potom už nepršalo....šák není nič lepšie ako vymetať obchody s gigantom dáždnikom pod pazuchou.... 😀 😀 a
@jacka zas som si nič nekúpila, teda ak nerátam akože tepláky do práce......to, čo som chcela, aj mali aj som si vyskúšala....lenže toto ich číslovanie...tu mi aj XS je velké....výstrih na blúzke po kolená a nohavice miesto na pase...na bokoch.... 😝 😝 😝 tepláky som si kupovala v detskom....to je istota 😀 ...a tie podoby Lilky a Lolky som videla tak ako Ty......už som chcela ísť k očnému 😀 😀 😀

Denisko končí v školke 16. júna.....a potom sú už normálne prázdniny...letná školka mu začne 27. júna....a tak ma dnes vytočili, normálne mi stúpol krvný tlak asi aj na 3OO.......dnes boli len do obeda, v piatok a v pondelok zas majú zavreté a potom v štvrtok zas len do obeda......akože my zamestnaní rodičia sa možeme ísť z toho obesiť......a neviem potom, začo platíme..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
8. jún 2011

a zas sa nám tu prehnala fajnová búročka....... 😠

jacka
8. jún 2011

@denisenko tak ja mám pocit že toto počasie nám posielaš ty........ 😀 😀 ...................že v detskom..... 😀 😀 som sa išla dopučiť ked som to čítala....muž kuk po mne ako že ...tebe šiši???
som rada že sa nestretneme na očnom..... 😉 😉 😉

mne Maťko skončí školku skor.......akurát to tak vychádza že mu budu vybrať mandle....a potom ho už nechám domka......ešte neviem dokedy...uvidíme....ako sa bude nudiť ...so mnou 😠 😀

@denisenko tá vaša školka nemá chybu....to aby si si dieťa brala do roboty.......to je des 😠 😒 ...nezávidím........jáááááááááááááj čo som chcela.......si písala že aj tvoja sestra má celiakiu...že?.....nevieš ako si pečie chlebíK..........ja mám pocit že ten Peťkov je nejak......čudný....tak zhánam dáky recept......

jacka
8. jún 2011

no idem sa vyvaliť niekam.......

utka????...... 😉 🙂

utka
8. jún 2011

jacka ???

utka
8. jún 2011

Zajtra o 16-tej idem na plastickú chirurgiu si dať pozrieť a opraviť to zanmienko, čo mi ten ujo chirurg dosral...
Tak mi držte päste, nech sa to podarí a hlavne nech tam nevykrvácam, lebo mám len 69 tis. doštičiek...ale keď je ich nad 50 tis., tak celkom dobre...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre