• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@jacka superské fotky!!!
25. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dakujem...... :slight_smile:

už tu hrmí..super..to už asi ani von nepojdeme...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja by som asi zošedivela, keby mi takýto prišiel Viki z vonku :sweat_smile:
25. júl 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka volakde sa musí vyblázniť......a som ho už aj oprala a teraz bude týžden schnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja viem, ale ja som veľmi nie za takúto zábavu...hihihi...
25. júl 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ver mi že ani ja nie.... :wink: ...ale ked vidím aký je spokojný......aj Peťko..ako si pekne sedkal v kaluži blata..a hrajkal sa s lopatkou..........som myslela že ma klepne pepka :angry: :angry: .......škoda som ho mohla cvaknuť...ale v tej rýchlosti ako som ho dvihala ma to ani nenapadlo :pensive:

Viki sa má ako???

25. júl 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú.....
25. júl 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Viki sa má dobre. Nechce sa mu ísť domov, a ani do škôlky sa vraj neteší...
25. júl 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc!
25. júl 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

prvááá :slight_smile:

@utka super....teším sa z Vikiho......bude mať pekné prázdniny :dizzy_face:
26. júl 2011 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 všetko najlepšie k meninám....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to bude...super mu je!
@aninka všetko najlepšie k meninkám...
26. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme tu zas dnes len s utkou???:..a kde sú ostatné???::.....letty?....deni??...leninka?
26. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my to máme slniečko....... :sunglasses: :sunglasses:

sme sa naobedovali a teraz by som táák spala...... :pensive:
utka ty teraz varíš doma ked nie je doma Viky?
26. júl 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále nikto??? :confused:

ideme von pokial neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru, sme tu len my dve.
Teraz doma nevarím, chodíme na obedy a večere máme suché...
26. júl 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeže ste sa nám žienky stratili???........

detičky už spinuškaju.....teraz idem vegetiť ja :slight_smile:

@utka dobre máte....aspon nemáš starosti......s Vikim telefonuješ každý den?
26. júl 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú.....
26. júl 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasné, že si voláme každý deň...aj 3x...
Dobrú noc!
26. júl 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!......nestíhala som dnes skôr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......najskôr sme boli s babami u mudry...Lilka na -ročnú prehliadku, nás očkovali do ramena a keď som s aopýtala, že prečo nie do nohy, tak Dr. povedala, že od rokov sa deti môžu pichať do ramena, že už tam majú vyvinuté svaly........zatiaľ nemáme žiadnu reakciu na očkovanie...našťastie :slight_smile:...Lilka váži 17,5 kg a meria 108 cm :slight_smile: ......a s Lolkou sme boli tiež na poradni..tá váži 8,24 kg :slight_smile: .......no a potom sme ešte boli vinšovať svokre a teraz už mám kľud :dizzy_face: ...čaká ma sprcha a mužíček :dizzy_face: :dizzy_face: .......

@jacka.....úžasné fotky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ......mne absolútne nevadí keď Lilka príde domov ako prasiatko, hlavne, že sa vyblázni a je spokojná...veď práčka operie :wink:

@aninka29...blahoželám k meninám!!!!.. :slight_smile:

dobrú noc!!
26. júl 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuším už aj Simonko a mala Bubba mali narodeninky. Tak dodatočne všetko najlepšie... :wink:.
26. júl 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvá... :wink:
Dobré ránko! Ešte tri dni v práci...
27. júl 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
druhá :slight_smile:

@utka super sa ti to kráti :slight_smile:
27. júl 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!..... :slight_smile: ..........dnes mám navarené od včera, jupííííííí....ale svokra sa včera vyhrážala, že nám prinesie guláš čo varila, bleeeeeeeeee, to zasa bude pochúťka!!! :confounded: :confounded: :confounded: ............teraz keď nám zdochol pes to ani nemám kde zlikvidovať..........
27. júl 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 svokra nevarí dobre? Zdochol vám pes?
@jacka veru, kráti...huráááááááááá...
27. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....ona varí ešte horšie ako sonička jančová z paneláku!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........obyčajné rezne sa od nej nedajú jesť a nosím ich kamoške pre psa!!! :grinning: :grinning: :grinning: ......veru zdochol, chudák už bol starý....alebo, žeby to bolo svokrinou stravou??? ..............viki je ešte u svokrovcov, či už u tvojich rodičov?....
27. júl 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 fúha...nechápem, ako sa žena, ktorá sa stará o domacnosť nedokáže po toľkých rokoch naučiť variť... :confused:
Viki je ešte u svokrovcov. V piatok ideme za ním. V sobotu oslavujeme jeho a aj svokrove narodky. A v nedeľu nás manžel zavezie k naším. Tam budeme do štvrtka.
Mám normálne depku, lebo neviem, čo ešte potrebujem na dovolenko a čo už mám...nechcem brať zbytočne veľa vecí. Len veľa potrebujem, lebo manžel bude týždeň pre dovolenkou sám...ale však mu dám inštrukcie a operie, no nie? A potom zase po dovolenke ide na týždeň k rodičom, tak tam bude zase nejaké oblečko potrebovať. No musíme to nejako vymyslieť, aby bolo dosť...
27. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....na moju svokru neplatí, že čím viac varíš, tým lepšie....u nej je to opačne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........do BG idete rovno od tvojich rodičov?.......
27. júl 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....ja len letecky....dakujeme za všetky blahoželania, aj ostatným júlovčiatkam želáme všetko naj, naj,naj.....hlavne zdravíčko, milujúcich rodičov a kooopu darčekov.... :wink:

ja budem chodit častejšie budúci týžden....ale už aj tak mám abstáky, zabudli sme notebook u babky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 všetko najlepšie k meninám...aj ked trošku oneskorene....hádam sa nehneváš :grinning:
27. júl 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok