Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
25. júl 2011
@jacka superské fotky!!!
jacka
25. júl 2011
@utka dakujem...... 🙂

už tu hrmí..super..to už asi ani von nepojdeme...... :-p :-p :-p
utka
25. júl 2011
@jacka ja by som asi zošedivela, keby mi takýto prišiel Viki z vonku :-N
jacka
25. júl 2011
@utka volakde sa musí vyblázniť......a som ho už aj oprala a teraz bude týžden schnuť :-p
utka
25. júl 2011
@jacka ja viem, ale ja som veľmi nie za takúto zábavu...hihihi...
jacka
25. júl 2011
@utka ver mi že ani ja nie.... 😉 ...ale ked vidím aký je spokojný......aj Peťko..ako si pekne sedkal v kaluži blata..a hrajkal sa s lopatkou..........som myslela že ma klepne pepka ]-( ]-( .......škoda som ho mohla cvaknuť...ale v tej rýchlosti ako som ho dvihala ma to ani nenapadlo |-|

Viki sa má ako???

jacka
25. júl 2011
dobrú.....
utka
25. júl 2011
@jacka Viki sa má dobre. Nechce sa mu ísť domov, a ani do škôlky sa vraj neteší...
utka
25. júl 2011
Dobrú noc!
jacka
26. júl 2011
ahojte....

prvááá 🙂

@utka super....teším sa z Vikiho......bude mať pekné prázdniny x-)
jacka
26. júl 2011
@aninka29 všetko najlepšie k meninám....... x-) x-) x-)
utka
26. júl 2011
@jacka to bude...super mu je!
@aninka všetko najlepšie k meninkám...
jacka
26. júl 2011
to sme tu zas dnes len s utkou???:..a kde sú ostatné???::.....letty?....deni??...leninka?
jacka
26. júl 2011
a my to máme slniečko....... 😎 😎

sme sa naobedovali a teraz by som táák spala...... |-|
utka ty teraz varíš doma ked nie je doma Viky?
jacka
26. júl 2011
stále nikto??? =-)

ideme von pokial neprší :-p
utka
26. júl 2011
@jacka veru, sme tu len my dve.
Teraz doma nevarím, chodíme na obedy a večere máme suché...
jacka
26. júl 2011
a kdeže ste sa nám žienky stratili???........

detičky už spinuškaju.....teraz idem vegetiť ja 🙂

@utka dobre máte....aspon nemáš starosti......s Vikim telefonuješ každý den?
jacka
26. júl 2011
dobrú.....
utka
26. júl 2011
@jacka jasné, že si voláme každý deň...aj 3x...
Dobrú noc!
leninka75
26. júl 2011
ahojte!!......nestíhala som dnes skôr :-p ......najskôr sme boli s babami u mudry...Lilka na -ročnú prehliadku, nás očkovali do ramena a keď som s aopýtala, že prečo nie do nohy, tak Dr. povedala, že od rokov sa deti môžu pichať do ramena, že už tam majú vyvinuté svaly........zatiaľ nemáme žiadnu reakciu na očkovanie...našťastie 🙂...Lilka váži 17,5 kg a meria 108 cm 🙂 ......a s Lolkou sme boli tiež na poradni..tá váži 8,24 kg 🙂 .......no a potom sme ešte boli vinšovať svokre a teraz už mám kľud x-) ...čaká ma sprcha a mužíček x-) x-) .......

@jacka.....úžasné fotky!!! x-) x-) ......mne absolútne nevadí keď Lilka príde domov ako prasiatko, hlavne, že sa vyblázni a je spokojná...veď práčka operie 😉

@aninka29...blahoželám k meninám!!!!.. 🙂

dobrú noc!!
utka
26. júl 2011
Tuším už aj Simonko a mala Bubba mali narodeninky. Tak dodatočne všetko najlepšie... 😉.
utka
27. júl 2011
Prvá... 😉
Dobré ránko! Ešte tri dni v práci...
jacka
27. júl 2011
ahojte....
druhá 🙂

@utka super sa ti to kráti 🙂
leninka75
27. júl 2011
ahojte!!!..... 🙂 ..........dnes mám navarené od včera, jupííííííí....ale svokra sa včera vyhrážala, že nám prinesie guláš čo varila, bleeeeeeeeee, to zasa bude pochúťka!!! :-S :-S :-S ............teraz keď nám zdochol pes to ani nemám kde zlikvidovať..........
utka
27. júl 2011
@leninka75 svokra nevarí dobre? Zdochol vám pes?
@jacka veru, kráti...huráááááááááá...
leninka75
27. júl 2011
@utka .....ona varí ešte horšie ako sonička jančová z paneláku!! :-p :-p :-p :-p :-p ..........obyčajné rezne sa od nej nedajú jesť a nosím ich kamoške pre psa!!! 😃 😃 😃 ......veru zdochol, chudák už bol starý....alebo, žeby to bolo svokrinou stravou??? ..............viki je ešte u svokrovcov, či už u tvojich rodičov?....
utka
27. júl 2011
@leninka75 fúha...nechápem, ako sa žena, ktorá sa stará o domacnosť nedokáže po toľkých rokoch naučiť variť... =-)
Viki je ešte u svokrovcov. V piatok ideme za ním. V sobotu oslavujeme jeho a aj svokrove narodky. A v nedeľu nás manžel zavezie k naším. Tam budeme do štvrtka.
Mám normálne depku, lebo neviem, čo ešte potrebujem na dovolenko a čo už mám...nechcem brať zbytočne veľa vecí. Len veľa potrebujem, lebo manžel bude týždeň pre dovolenkou sám...ale však mu dám inštrukcie a operie, no nie? A potom zase po dovolenke ide na týždeň k rodičom, tak tam bude zase nejaké oblečko potrebovať. No musíme to nejako vymyslieť, aby bolo dosť...
leninka75
27. júl 2011
@utka ....na moju svokru neplatí, že čím viac varíš, tým lepšie....u nej je to opačne 😃 😃 😃 😃 ...........do BG idete rovno od tvojich rodičov?.......
denisenko
27. júl 2011
ahojte.....ja len letecky....dakujeme za všetky blahoželania, aj ostatným júlovčiatkam želáme všetko naj, naj,naj.....hlavne zdravíčko, milujúcich rodičov a kooopu darčekov.... 😉

ja budem chodit častejšie budúci týžden....ale už aj tak mám abstáky, zabudli sme notebook u babky 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
27. júl 2011
@aninka29 všetko najlepšie k meninám...aj ked trošku oneskorene....hádam sa nehneváš 😃