• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@utka .....už viete čas odletu?..
29. júl 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Simonke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám. Viki posiela pusinku.
@leninka75 ešte pracujem, ale už som mysľou úplne niekde inde. Čas odletu ešte nevieme, dnes nám majú dať všetko podrobne vedieť...
29. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky :slight_smile: ....ďakujeme za priania :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velký cmuk od Simonky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka aj ja dodatočne prajem Vikimu k jeho včerajším narodeninám všetko len to najlepšie na svete...hlavne zdravíčko veľa,veľa,veľa..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bože,aké sú už velké tie naše detváky...fňuk :cry: ..ja by som chcela,aby boli stále miminká
oslavovať budeme až keď nám dojde domkov tatinko.....spojíme všetky tri kočky naraz,keďže neter je ešte stále u nás,a aj ona mala narodky.........ale Simka už dnes dostane nejaký ten darček,aby sa jej to rátalo :slight_smile: mesiac som si lámala hlavu,čo Simke kúpim...a nakoniec je toho tolko,že to asi budem musieť podeliť :grinning:
mamky,ja som taká kôpka nervov ....že ak ma ešte niekto nasere,tak fakt končím ...ja sa už od rána teším,kedy bude večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatial sa majte....utekám...lebo čertice sú v záhrade.....Sabka úplne mokrá...Simi a Anet sa vadia ako baby na trhu.......horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka držím prsty u zubára...nech nebolká...ja som bola pred pár dňami...som myslela,že tam zomre od bolesti...normálne prvýkrát v živote sa mi stalo...že ma napínalo riadne na vracanie,ked mi pichali injekciu....blééé.....
29. júl 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Ďakujemeee...a držíme päste, nech si už čo najskôr kľudná a oddýchneš si!
29. júl 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes padám o pol tretej! Ale to ide nejako pomaly....
29. júl 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.............dnes zatiaľ nik?? :confused: :confused: ...čo to??......

@aninka29..a čo sa ti stalo, že si kôpka nervov?.....nepovieš nám??? :fearful:......

@jacka...ako bolo u zubára??....
30. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 dodatočne všetko najlepšie......... :dizzy_face: :dizzy_face: posielame cmuky :slight_smile: ..budu aj foto?...............................veru strane rýchlo to letí...keby sa to dalo nachvilu zastaviť...zachvilu nám pojdu do školy...... :frowning2: :wink:

@leninka75 u zubára som nechala kopec prachov....to ma ešte poslal na rgt......aj tam...dnes asi pýtaju za všetko aj za vzduch :angry: :angry:

dalšie moje dieťa je choré :angry: ..............muž má zápal oka.....je na atb.....a asi umiera :angry: :angry: ja ked som mala problem s okom som musela fungovať..ten divnie neleží :angry: ...ja sa v druhom živote chcem narodiť ako chlap :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. júl 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aninka nám nepovie je partizán...a ktovie kedy zas príde :confounded:

to radšej vonku nech leje ako tento vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru...... :slight_smile:
30. júl 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
31. júl 2011 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.........a leje a leje!!

@jacka.....tak mužíček umiera???? :grinning: :grinning: :grinning:..............mi niečo hovor o tom akí sú prepišťaní!!! :angry: :angry: :angry:......veru aninka vždy len zahmlieva a nikdy nám nič nepovie :unamused:...............čo varíš?
31. júl 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru ...chlapi nemožný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :angry: :angry:

pečiem mäsko.....zemiakovu kašu...a šalátik uhorkový a ty???
31. júl 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu naštastie neleje......ale zamračené je..dufam že ani nebude...stačí že fúúúúka
31. júl 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto?????
31. júl 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme včera super oslávili, počasie nám vyšlo...
Už sme u našich, ale dnes prší :frowning2:...
31. júl 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super že vám vyšlo počasie :slight_smile:

že kedy nepršalo :angry: .....polovica leta v čudu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..išla by som sa niekam zohriať :sunglasses:
31. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: som prvá????? :grinning:
1. aug 2011 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, konečne mám svoj notebook...taká som rada, len škoda že musím do práce, inak by som tu sedel celý den.... :grinning:
@jacka my máme krásne počasie, včera bolo 29, slniečko svieti... :wink: treba sa zohriať pod perinou..... :grinning: :grinning:

baby, taká som nešťastná....Denisko stal na Slovensku, aj plakal..ale len trošku....len sa cítim ako krkavčia mama, že som ho tam nechala samého....aj ked viem, že tam mu bude dobre..... :frowning2:
1. aug 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....blahoželáááám......juj taká som rada.......som na teba myslela že si tu dávno pradávno nebola :dizzy_face:
1. aug 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dakujem.....už len silno držať palce...... :slight_smile: ..keby som mohla, som tu stále, ale nešlo to.....už sa polepším :grinning: :grinning: idem o chvílku do práce, tak si vás prečítam poobede, ked budem mať viac času..... :dizzy_face:
1. aug 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....kedy si odišla?.....neboj nič NIsko je v tých najlepších rukách a aj on bude mať pekne prázdniny... :slight_smile: ..................taká dobrá správa hned z rána........ani dážd mi zatial nevadí :slight_smile: :wink:
1. aug 2011 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vieš že budem silno silno držať palčeky......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....len sa pekne šetri..neprehánaj to :slight_smile:
1. aug 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja už som šla do Talianska v piatok ráno, ale ostal mu ešte tatinko...ale aj ten je už tu..... :slight_smile: ..ja viem, že bude v dobrých rukách....len ten mesiac sa mi zdá dlho....ale som si zakázala byť smutná..... :pensive: budeme spolu cez skype..... :wink:
1. aug 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a ako si tam šla???.........tak tak ty teraz nesmieš byť smutná :wink: ....to ubehne ako voda sa nenazdásš budete spolu.....a ešte že existuje skype a niečo podobné,že?...budete v kontakte.....:slight_smile:
1. aug 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a čo na to drahý a NIkso....a rodina?...

aj nám tu vykuka slniečko.....ktovie na ako dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme trochu na vzduch pokial je vonku ako tak :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. aug 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak som konečneeeee tu :sweat_smile: ,včera sme prišli, boli sme týždeň u mojej babky, len škoda, že nebolo lepšie počasie :confounded: veľmi zvláštne leto :confounded:
predtým sme boli doma, ale vždy keď som sa sem chcela prepracovať, ma niekto potreboval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
všetkým oslávencom dodatočne všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko jeeej, teším sa, držte sa :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko blahoželám a držím silno päste!!! To akože som aj ja krkavčia mama,keď som nechcala Vikiho u rodičov a u svokrovcov? Však a kde ho dať?

@jacka no v sobotu nepršalo...aspoň jeden deň...
1. aug 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoby ste boli krkavčie....aspon maju krásne prázdniny....a detičky si od vás oddýchnu :wink:

@utka fakt nepršalo v sobotu??...nejaké mi je to divné :grinning: :grinning: :wink: .....už máš pokupené na dovolenku??
1. aug 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok