Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. okt 2011

ahojte!!...........

@aninka29 @utka ...vám sa včera obom tuším darilo!!☹ ...........aninka to zvládla na jednotku......a utka v práci tiež a viki sa vylieči a bude dobre 🙂...............

@denisenko..............zlatý Nisko, úprimnosť sa cení!! 😀.............existuje ešte väčšie zviera ako veľryba ?? 😀 😀 😀 ......všetky sme sa tak cítili, to je OK 😉

leninka75
18. okt 2011

@jacka ..??????? 😕

utka
18. okt 2011

@leninka75 no asi tak...Viki už šiel dnes do škôlky. Dúfam, že bude OK.

leninka75
18. okt 2011

@utka ....v BA je nejaká črevná viróza?

aninka29
18. okt 2011

ahojte 🙂
@leninka75 zvládla,zvládla...ale tie stresy 😝
dnes mám nejaký deň na nič 😠 ...asi som vstala hore zadkom 😝

aninka29
18. okt 2011

@leninka75 akú to máš značku tej domácej pekárničky???...tuším máte s jackou rovnakú........a si s ňou maxi spokojná?.....chcem napísať Ježiškovi 😀 😉 a ešte chcem ten kávovar dolce gusto....pila som z neho kávičku.....dávno som takú super kávu nepila 😵 ...dúfam,že som bola dobrá a Ježiško mi dopraje

utka
18. okt 2011

@leninka75 nie v BA, ale na strednom Slovensku...u našich ☹...

leninka75
18. okt 2011

@aninka29 ...a čože, čože zasa sa nedarí?? ☹ ....inak je nejaký čudný deň 😝 ......ja mám nejakú blbú náladu, žeby jesenný splín?? 😝 ........pekáreň mám moulinex a som s ňou veru spokojná, môžem doporučiť........dolce gusto, každý máme svoj názor...súhlasím, že kávička je z neho fajná, ale mne trošku vadí, že tam idú tie náplne a sú dosť drahé......ja mám stroj na espreso a som spokojná, tak našľahané mliečko v káve som veru nikde nepila......ale hovorím je to vec názoru 😉 ..............to nehovor tak, že dúfam, že som bola dobrá!!!.........jasné, že si bola dobrá, o tom nepochybuj!!!!! 🙂 🙂 🙂 ......a list ježiškovi si už napísala?? 🙂

leninka75
18. okt 2011

@utka .jaj tam ste to nachytali ☹ ....ale snáď už bude dobre 🙂 ........pribudli vikinkovi nejaké ďalšie obrázky na sádru? 🙂 .........

leninka75
18. okt 2011

tá malá krpaňa spala 40 min....to znamená, že dnes sme bez obeda.........nestíham.......... 😝

leninka75
18. okt 2011

slniečko nám niekam ušlo ☹ ............a to som chcela ísť konečne s Lolkou von................

utka
18. okt 2011

@leninka75 brácho a švagriná to mali pred dvomi týždňami a neterka minulý týždeň. ALe len tak jeden-dva dni. Tak to tam asi ešte niekde číhalo a chytil to Viki...Nooo, má veľa kresieb. Pofotím mu sadru...

jacka
18. okt 2011

ahojte...mne bolo včera na grc......brucho bolelo...teploty stúpla.......ale už je celkom fajn...ešte žaludok...a možem žiť dalej 😀 😀 😀

idem si vás prečítať

jacka
18. okt 2011

@leninka75 kludne možeš s maličkou chodiť von......je tam nádherne....a určite jej to neuškodí.....ja som chodila v ksue s nimi...aj ked mali soplíky a bola hmal...mi poradili že to je najlepšie vraj ako niečo ako sauna...ale zas nie dlho byť vonku

@denisenko......nisko nemá chybu....čo potom povie na teba ked pojdeš rodiť 😉 ....a kedy bude foto???.....ja ti nedám pokoj 🙂 ......inak sa ako citiš....

jacka
18. okt 2011

@letty86 aj dáš nejaké fotečky?:....čo dosatal Maťko?

jacka
18. okt 2011

@aninka29 ja neznášam ked mám ísť sama s oboma do obchodu....to kto toto nezažil tak fakt neviem......hotový horor......

jacka
18. okt 2011

neviem čo som ešte chcela napísať...nejak mi to dneska nepáli 😝 ....začína ma bolieť zas hlava...

jacka
18. okt 2011

@leninka75 ja vám pošlem slniečko.......tu je ho dosť 🙂 😎 😎 😎 😎 ..čože si varila...teda chcela 🙂

jacka
18. okt 2011

@utka no neviem či som nemala to čo aj Viki.....aj sestra mi vravela že je nejaká črevná viroza.......som myslela že to aj muža chytí a nič 😝 ...som si robila srandu...že ma chceli cez víkend otráviť 😀 😀 😀 😉

jacka
18. okt 2011

čo urobil svokor.....cvok...prišiel za Peťko s kremešom že ..chceš???? 😝 😝 😝

utka
18. okt 2011

@jacka vitaj! Tak super, keď už sa cítiš lepšie...No ten tvoj svokor, to je teda CVOK!!!

jacka
18. okt 2011

@utka dakujem..... 🙂 nevážime si že zdravý 😉 ....ozaj....vy chodtíe do Zv na medokýš pod pustý hrad?.......-.......sme tam boli a je tam cedula ...nepitná voda.....obsahuje niečo zdraviu škodlivé 😝 😝 😝 😝 😝
no a potom tam chod na celý víkend......... 😝 😝 😝 ...užas 😠 😠

jacka
18. okt 2011

@aninka29 ja mám ETU....pekárničku......hlavne preto že tam je bezlepkový program...........aj tak ho nepoužívam.....ale som spokojná 🙂

aninka29
18. okt 2011

@jacka ahoj......no svokor....starším ľuďom,to už asi tak nepáli 😝 ........a ja som myslela,že máš rovnakú pekáreň ako leninka.....ale vďaka za tip....preštudujem aj to na nete 😉
my sme už po večeri......pôjdem okúpať deti a spať povinne 🙂

aninka29
18. okt 2011

a viete čo mamky.....neznášam ľudí,čo sa ozvú,len ked od vás niečo potrebujú 😠 😠 😠 😝 😝 😝 .........a ked niečo potrebujete vy...tak sa robia,že sú mŕtvi chrobáci 😝 .........a vôbec...kašľať na nich ☹

utka
18. okt 2011

@jacka kedysi sme chodili na medokyš, teraz už nie, ale nevedela som, že je nepitný...

jacka
18. okt 2011

@aninka29 to nebude tým že je staré...moj ocino by to neurobil...........ved len pokukaj...pozistuj....sme to tak na rýchlo kupovali.....mali sme na to len pár dní.......škoda že sme ju nekupili neskor....boli by nám ju preplatili....ale neva......
inak...aj ja takýchto ludi zbožnujem...........ale vystihla si to na 100%----......mrtvy chrobák 😝

@utka dnes sme tam boli....a bola tam ceduľa.......tak teraz neviem .......

dobrú nocku..... 🙂

aninka29
19. okt 2011

dobré ráno 🙂 ...konečne je tu nový deň,dúfam,že lepší 🙂
@jacka ja som chcela byť slušná,nechcela som uraziť,tak som to napísala takto 😉

leninka75
19. okt 2011

ahojte!!....

@jacka ..ako sa dnes cítiš??............lepšie??..........môžem von so soplíkmi aj keď je hmla?....dobre vedieť...keď fúka asi ee, že??....už ani neviem čo som to chcela včera variť...Lolka bola včera taká mrchavá, že strach.....večer už toho bolo toľko, že som si aj ja poplakala .......... ..ach tí svokrovia, vieme svoje, že?? 😝 😝 😝

@aninka29..mala si zlú skúsenosť??... ☹.............

jacka
19. okt 2011

ahojte......

@aninka29 nemusíš ho šetriť 😉 😀 😀 ........dnes bude ešte pekne..vraj od štvrtku hlásia dážd......tak si treba načerpať slniečka 😎 😎 😎

ja už mám navarené....robila som kalerábovu polievku...a špenátik......mnamky................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre